Poeh...nooit gedacht dat er zo veel apps voor zijnquote:Op maandag 12 mei 2014 11:06 schreef Duderinnetje het volgende:
AnneX, jij trachtte toch te stoppen met roken en vindt het lastig?
Er is iets nieuws. Op. Twitter opgepikt van G. Verbaan:
https://twitter.com/gverbaan/status/465773973385789440
Misschien iets voor jou?
Dat wist ik niet, dat je net gestopt was! Goed zo! En niet door de stress en zorgen weer beginnen hoor! Je hebt nu in elk geval één ding in de plus staan.quote:Op maandag 12 mei 2014 12:02 schreef AnneX het volgende:
[..]
Poeh...nooit gedacht dat er zo veel apps voor zijn![]()
Merci.
Al weer twee weken zónder, ik vreet tandenstokersen heb een zeer kort lontje en meer lucht.
Dit i.c.m. Mn.AnneX die zich zorgen maakt ( me too) over de sch.ouwechies is
explosief.
Straks de huisarts op visite.
Goed van je! Gewoon volhouden is het enige advies dat ik je geven kan.quote:Op maandag 12 mei 2014 12:02 schreef AnneX het volgende:
[..]
Poeh...nooit gedacht dat er zo veel apps voor zijn![]()
Merci.
Al weer twee weken zónder, ik vreet tandenstokersen heb een zeer kort lontje en meer lucht.
Dit i.c.m. Mn.AnneX die zich zorgen maakt ( me too) over de sch.ouwechies is
explosief.
Straks de huisarts op visite.
Dat inderdaad! In zo'n lastige periode is elke positieve houvast meegenomen.quote:Op maandag 12 mei 2014 12:49 schreef Duderinnetje het volgende:
Je hebt nu in elk geval één ding in de plus staan.
Wat zij zegtquote:Op maandag 12 mei 2014 12:09 schreef Isabeau het volgende:
Nou, ik vind het knap AnneXen dat korte lontje gaat vanzelf weer over (alleen komt het zo te lezen nu niet zo handig uit)
Ja dat was Sugar Rayquote:Op maandag 12 mei 2014 14:07 schreef morgane het volgende:
Hahaha coolWeet je nog welke band dat was? Het zit inderdaad op een erg onhandige plek. De nieuwe zit recht naast het CS
Doornroosje was indertijd ook erg verbonden met de Nijmeegse drugscene. De directeur zei tijdens de rondleiding dat ze in het ontwerp van het nieuwe gebouw zoveel mogelijk donkere/onoverzichtelijke hoekjes hebben voorkomen om dealers buiten de deur te houden
quote:
Ja heel fout, maar dat was wel heel grappig om te zien.quote:Op maandag 12 mei 2014 14:23 schreef morgane het volgende:
MTV Cribs is zó fouthaha ja dat kwam ze vast goed uit.
Haha ja. Ik heb tijdens m'n eerste stage nog een aantal afleveringen van When I Was 17 ondertiteld. En een hele documentaire over Avril Lavigne. Dat was ook érg foutquote:Op maandag 12 mei 2014 14:30 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Ja heel fout, maar dat was wel heel grappig om te zien.
Gebeurt dat?!quote:Op maandag 12 mei 2014 14:41 schreef Lonaa het volgende:
Ik had de woningbouw aan de deur die vond dat onze voortuin netter moet.
Het valt wel mee hoor.quote:Op maandag 12 mei 2014 14:45 schreef minilot het volgende:
[..]
Gebeurt dat?!![]()
Hoe erg is het dan? Foto!
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |