Daar heb je zeker een punt.quote:Op maandag 12 mei 2014 16:34 schreef kipknots het volgende:
[..]
Exact. Iedereen maakt fouten, ook die zogenaamd fantastische chauffeurs. Door de snelheden lager te houden en vooral de snelheidsverschillen tussen de verkeersdeelnemers kleiner verklein je de kans dat een foutje (of een onvoorziene situatie) resulteert in een ongeluk. En die situaties doen zich ook 's nachts voor.
Tja wat zeg ik hierop, als ik dagelijk 1,5 uur moet rijden om op mijn werk te komen zou dat inderdaad kunnen dat er meer ervaring zit.quote:Op maandag 12 mei 2014 17:17 schreef NieuweNier het volgende:
[..]
Daar heb je zeker een punt.
Ik denk dat de Nederlandse automobilisten, op dit moment, zonder additionele training, niet in staat zijn veilig te rijden op zulke hoge snelheden.
Een foutje is inderdaad snel gemaakt. Ik denk echter dat wij sneller fouten maken en ze minder goed opvangen dan de Duitsers die er ervaring mee hebben.
Ik denk inderdaa dat iedereen fouten maakt. Ik had ergens gelezen dat 1 op de 20 beslissingen die een ervaren bestuurder maakt verkeerd en potentieel gevaarlijk zijn.quote:Op maandag 12 mei 2014 17:57 schreef john2406 het volgende:
[..]
Tja wat zeg ik hierop, als ik dagelijk 1,5 uur moet rijden om op mijn werk te komen zou dat inderdaad kunnen dat er meer ervaring zit.
Maar dan denk ik wel dat er automatisme bij gaat komen, of hoe zeg ik dat, en dan zal of zou het wel eens gevaarlijker kunnen worden denk ik dan.
We of ik probeer met iedereen rekening te houden op straat er zit net zo goed een jonge knaap op de straat denk ik als een ouder persoon die wat beide denken ik rijd goed.
Denk ik natuurlijk ook hoor, maar zelfs ik betrap mezelf op foutjes !
zou het dan nou werkelijk zo zijn dat er iemand is die geen fouten maakt?
waarom doe je dat dan?quote:Op maandag 12 mei 2014 17:17 schreef NieuweNier het volgende:
[..]
Daar heb je zeker een punt.
Ik denk dat de Nederlandse automobilisten, op dit moment, zonder additionele training, niet in staat zijn veilig te rijden op zulke hoge snelheden.
Ik doelde op de meeste automobilisten.quote:
En dat nog met zo een mooie app op je telefoon zodat je achteruit kunt kijken?quote:Op maandag 12 mei 2014 21:40 schreef NieuweNier het volgende:
Kijk nu gaat het dus al mis. Ik heb net 3 uur gespot en het lukt me gewoon niet de auto netjes te parkeren in een krap stukje. Na 8 keer steken zit ik alsnog 20cm van de rand af...
Houd gewoon rekening met mekaar of snel of langzaam of normaal, en zelfs dan kan het nog fout gaan vind ik.quote:Op maandag 12 mei 2014 21:42 schreef NieuweNier het volgende:
[..]
Ik doelde op de meeste automobilisten.
Ik heb iets van 25.000km ervaring op hoge snelheid rijden op de autobahn. Ik hoop dat ik er nu toch wel gewend aan ben
Haha die had ik niet aangesloten. Maar het komt door de draaicirkel van die mondeo. FWD en heel lang betekent dat als je verkeerd indraait, je hem nooit meer fatsoenlijk recht krijgt.quote:Op maandag 12 mei 2014 21:43 schreef john2406 het volgende:
[..]
En dat nog met zo een mooie app op je telefoon zodat je achteruit kunt kijken?
Dat inderdaad wel. In het verkeer probeer ik zo veel mogelijk rekening met iedereen te houden. Ik zou bijvoorbeeld nooit bumperkleven ofzo.quote:Op maandag 12 mei 2014 21:45 schreef john2406 het volgende:
[..]
Houd gewoon rekening met mekaar of snel of langzaam of normaal, en zelfs dan kan het nog fout gaan vind ik.
Ervaring is ook de klappen of de fouten van andere opvangen, die vervolgens weer jou of mijn fouten opvangen.
Het is een ghia (x volgens mij). Dus alles behalve leren bekleding en parkeer sensoren.quote:Op maandag 12 mei 2014 21:54 schreef john2406 het volgende:
Heeft die Mondeo nog wat bezonders ?
Of standard uitvoerig?
I know right. Ik heb mijn FWD al twee keer vastgereden. In de zomerquote:Op maandag 12 mei 2014 22:02 schreef john2406 het volgende:
Alleen jammer dat het een FWD is en geen AWD
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |