Waarom zou je wraak nemen? Hij heeft toch niet echt iets fout gedaan? Het was gewoon niet wederzijds.. En met wraak los je ook niks op.quote:Op donderdag 8 mei 2014 20:19 schreef Teddyburrr het volgende:
Ik voel me zo hopeloos en gebruikt nu en weet niet of ik wraak moet nemen (ik heb foto's van hem) of hem moet proberen terug te winnen.
Hij vond haar al leuk toen ik hem ontmoette vertelde hij en daar was hij niet eerlijk over geweest. Daar ben ik het meest boos over. Het had nooit zover hoeven te komen.quote:Op donderdag 8 mei 2014 20:20 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
Waarom zou je wraak nemen? Hij heeft toch niet echt iets fout gedaan? Het was gewoon niet wederzijds.. En met wraak los je ook niks op.
Oh, dat is niet cool inderdaad. En heeft hij nu iets met dat meisje?quote:Op donderdag 8 mei 2014 20:26 schreef Teddyburrr het volgende:
[..]
Hij vond haar al leuk toen ik hem ontmoette vertelde hij en daar was hij niet eerlijk over geweest. Daar ben ik het meest boos over. Het had nooit zover hoeven te komen.
Jij klootzak je hebt mijn hart gebroken!quote:Op donderdag 8 mei 2014 20:33 schreef no1uknow het volgende:
Sorry teddybeertje maar m'n hart ligt bij G.R.S.
Goedzo, met eerlijkheid kom je het verst. ik ben trots op je. <3quote:Op donderdag 8 mei 2014 20:34 schreef Teddyburrr het volgende:
[..]
Jij klootzak je hebt mijn hart gebroken!
Maak je zin af? Ik ben benieuwdquote:
Zonde. Had graag meer gehoord.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |