Die stonden 22e bij de bookmakers zie ikquote:Op donderdag 8 mei 2014 19:31 schreef grazz het volgende:
[..]
2012 - Loreen staat op 1 en wint ook
De verrassing: Albanie, schreeuwlelijkerd staat laag maar eindigt ook hoog
Een beetje wel ja, maar doorgaans schatten de bookmakers het allemaal toch wel prima in (bij alles)quote:Op donderdag 8 mei 2014 19:43 schreef yorrick69 het volgende:
Gokken is vooral een Britse aangelegenheid.
quote:2011: France were the favourites. Ireland weren't too far behind and Azerbaijan were third favourites. Winner: Azerbaijan (France, 15th!!) (Unpredictable)
2010: Germany was the joint favourite with Azerbaijan. Winner: Germany (Spot on)
2009: Norway was the favourite by a mile from the very start. Winner: Norway (Spot on)
2008: Russia was the favourite throughout. Winner: Russia (Spot on)
2007: Serbia were the favourites up until the last couple of days before the final. Ukraine made a late surge and was favourite going into the final. Winner Serbia (Ukraine, 2nd) (Near enough spot on)
2006: Greece were originally favourites but Sweden took over the top spot for a while. Finland made a late surge in the week before the final. Winner: Finland (Near enough spot on)
2005: Greece were the favourites from the start. Winner: Greece (Spot on)
2006-scenario klinkt goedquote:Op donderdag 8 mei 2014 19:44 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Een beetje wel ja, maar doorgaans schatten de bookmakers het allemaal toch wel prima in (bij alles)
Hier trouwens de bookies van de andere jaren, van een ander forum geplukt (post uit 2012 toen Zweden dus terecht favoriet bleek, vorig jaar was Denemarken dat):
[..]
quote:Op donderdag 8 mei 2014 19:48 schreef grazz het volgende:
Yaa, onze promo team is aangekomen.Laat de campagne beginnen
![]()
[ afbeelding ]
Is ook zoquote:Op donderdag 8 mei 2014 19:48 schreef ato het volgende:
Het is toch al heerlijk als Nederland meedoet met de puntentelling, samen met de UK, Noorwegen..
Het is zo'n open veld nu dit jaar het gaat close to call worden..
Ja maar dat was Lordi en die krijgen natuurlijk ook tig stemmen van Eurovisieschoppersquote:
quote:Op donderdag 8 mei 2014 19:50 schreef ijs_beer het volgende:
Laten we maar dit jaar maar uitzondering op de regel/theorie worden.![]()
Het lijkt er in elk geval op dat we eindelijk doorhebben dat je ook iets goeds kunt sturen. Een of andere "vreemde" act kan wel, maar dan moet het ook gewoon een hele goede show zijn (Lordi). Van die Toppers of zo'n sippe Sieneke wordt natuurlijk niemand vrolijk, behalve de concurrenten.quote:Op donderdag 8 mei 2014 19:49 schreef grazz het volgende:
[..]
Is ook zodat wordt zeker genieten. En hopelijk voor volgend jaar nog meer de wil om echt te willen winnen, want dat mis ik toch nog wel een beetje.
Binnen nu en 3 jaar halen we het esf naar NL, let maar op.
Een commentator kan echt wel invloed uitoefenen op de kijkers. Zo was de Spaanse commentator lyrisch over onze inzending. In de Spaanse iTunes scoren we als enige land. Ook de Litouwse commentator zei dat dit zn nummer 1 is en ook daar scoorden/scoren we in de iTunes.twitter:cornaldm twitterde op donderdag 08-05-2014 om 16:44:34Zometeen studiosessie @common voor buitenlandse pers en commentatoren reageer retweet
Als we dit jaar weten te winnen, hoop ik juist dat de TROS volgend jaar een blamage stuurt, om voor goed van die bende af te zijn.quote:Op donderdag 8 mei 2014 19:52 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Het lijkt er in elk geval op dat we eindelijk doorhebben dat je ook iets goeds kunt sturen. Een of andere "vreemde" act kan wel, maar dan moet het ook gewoon een hele goede show zijn (Lordi). Van die Toppers of zo'n sippe Sieneke wordt natuurlijk niemand vrolijk, behalve de concurrenten.
Jan smit kan helaas niet, die moet dan al presenterenquote:Op donderdag 8 mei 2014 19:54 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Als we dit jaar weten te winnen, hoop ik juist dat de TROS volgend jaar een blamage stuurt, om voor goed van die bende af te zijn.
Toen het nummer net bekend was gemaakt bij DWDD, waren Ilse en Waylon bijna de enigen in Nederland die door hadden dat ze iets goeds stuurdenquote:Op donderdag 8 mei 2014 19:52 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Het lijkt er in elk geval op dat we eindelijk doorhebben dat je ook iets goeds kunt sturen.
Ik vond Angel of the Night toen echt heel erg goedquote:Op donderdag 8 mei 2014 19:57 schreef ato het volgende:
En wat is Gordon toch een sukkel die al jaren roept om naar het songfestival te willen gaan met een goed nummer.
Ik moet toegeven dat ik Shine niet zo slecht vond in de Nationale finale, maar na de remix dacht ik al dit wordt niets...
En nu maar zijken dat Nederland saaie liedjes instuurt en wel de finale haalt..
Nou, eerlijk is eerlijk, als je dit een jaar of zes geleden had gestuurd, had het niet zo hoog geėindigd, denk ik. Er is wel een grote kentering bezig de laatste 2/3 jaar, dat ECHTE LIEDJES weer kunnen en mogen, dat het niet een songfestivalnummer hoeft te zijn. Eigenlijk sinds Italiė 2011 vind ik zelf.quote:Op donderdag 8 mei 2014 19:57 schreef ato het volgende:
En wat is Gordon toch een sukkel die al jaren roept om naar het songfestival te willen gaan met een goed nummer.
Ik moet toegeven dat ik Shine niet zo slecht vond in de Nationale finale, maar na de remix dacht ik al dit wordt niets...
En nu maar zijken dat Nederland saaie liedjes instuurt en wel de finale haalt..
Daarom heeft de loting van het liedje ook meer impact op de stemming, dan iTunes of oddschecker ratings wmb.quote:Op donderdag 8 mei 2014 19:57 schreef Greys het volgende:
[..]
Toen het nummer net bekend was gemaakt bij DWDD, waren Ilse en Waylon bijna de enigen in Nederland die door hadden dat ze iets goeds stuurden
Hoewel... zonder de staging en camerabeelden hadden ze nu niet zó hoog gestaan.
Dus het liedje op zich is geen winnaar.
Nou 27e is ook wat overdrevenquote:Op donderdag 8 mei 2014 19:56 schreef Pluto1975 het volgende:
Wederom die twijfel....hoop niet dat het slechts een hype is, vier dagen geleden stond NL in de odds nog 27e ofzo, nu knallen ze door naar de nummer 2 positie. Is het een hype of is het écht gewoon heel erg goed
Dat vind ik dus ook lastig om in te schatten, alhoewel. Eerlijk: het is echt een goed lied en echt een heel goed optreden. Maar we moeten vanavond eens afwachten en de startplekken afwachten die vannacht bekend gemaakt worden.quote:Op donderdag 8 mei 2014 19:56 schreef Pluto1975 het volgende:
Wederom die twijfel....hoop niet dat het slechts een hype is, vier dagen geleden stond NL in de odds nog 27e ofzo, nu knallen ze door naar de nummer 2 positie. Is het een hype of is het écht gewoon heel erg goed
Ik denk ook dat het komt dat de anderen live ontzettend slecht waren. Die zingende MP3 bijvoorbeeld. Het is echt een heel goed liedje, maar hij zingt live gewoon kneitervals.quote:Op donderdag 8 mei 2014 19:56 schreef Pluto1975 het volgende:
Wederom die twijfel....hoop niet dat het slechts een hype is, vier dagen geleden stond NL in de odds nog 27e ofzo, nu knallen ze door naar de nummer 2 positie. Is het een hype of is het écht gewoon heel erg goed
Net Shine gekeken op het Songfestival toen, dat was echt abominabel slechtquote:Op donderdag 8 mei 2014 19:57 schreef ato het volgende:
En wat is Gordon toch een sukkel die al jaren roept om naar het songfestival te willen gaan met een goed nummer.
Ik moet toegeven dat ik Shine niet zo slecht vond in de Nationale finale, maar na de remix dacht ik al dit wordt niets...
En nu maar zijken dat Nederland saaie liedjes instuurt en wel de finale haalt..
Ik ookquote:Op donderdag 8 mei 2014 19:57 schreef Jif het volgende:
[..]
Ik vond Angel of the Night toen echt heel erg goed
Ik ben ook helemaal geen fan van het liedje, ik zit steeds te wachten tot er iets gaat gebeuren ofzo. Maar goed, na vaker luisteren wordt ie steeds lekkerderquote:Op donderdag 8 mei 2014 19:57 schreef Greys het volgende:
[..]
Toen het nummer net bekend was gemaakt bij DWDD, waren Ilse en Waylon bijna de enigen in Nederland die door hadden dat ze iets goeds stuurden
Hoewel... zonder de staging en camerabeelden hadden ze nu niet zó hoog gestaan.
Dus het liedje op zich is geen winnaar.
Sowieso, Sieneke had nog een vrolijk, aanstekelijk liedje. De 3Js en Joan maar toch zeker ook de Toppers waren ronduit vreselijk.quote:Op donderdag 8 mei 2014 19:59 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Net Shine gekeken op het Songfestival toen, dat was echt abominabel slecht![]()
![]()
Zelfs Sieneke was nog honderd keer beter.
Volgens mij heb ik nog nooit zo'n slecht optreden gezien als dat van de Toppers, van welk land dan ook. En dat terwijl het nummer misschien nog wel potentie had als er capabele zangers stonden.
Dat heb ik nou echt precies ook!quote:Op donderdag 8 mei 2014 20:01 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik ben ook helemaal geen fan van het liedje, ik zit steeds te wachten tot er iets gaat gebeuren ofzo. Maar goed, na vaker luisteren wordt ie steeds lekkerder
OMG ja Pearlquote:Op donderdag 8 mei 2014 19:59 schreef Maarten-Pieter het volgende:
[..]
Ik ook
En ik speel vrij vaak ook nog We can overcome van Pearl Jozefzoon, ik vond en vind dat echt een prachtig nummer en ik vind het eeuwig zonde dat die stomme Joan door is gegaan
Wat je op Oddschecker ziet is ook juist een gevolg van bijvoorbeeld de loting he, naast de kwaliteit enzo natuurlijk. De noteringen worden juist gemaakt aan de hand van loting, rating en alle mogelijke factoren, niet andersomquote:Op donderdag 8 mei 2014 19:58 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Daarom heeft de loting van het liedje ook meer impact op de stemming, dan iTunes of oddschecker ratings wmb.
de regie bij beiden viel tegen, en de 3JS zongen zo steenkolen engels dat ze nog meer kans hadden gemaakt als ze in eigen taal gezongen hadden.quote:Op donderdag 8 mei 2014 20:01 schreef Maarten-Pieter het volgende:
[..]
Sowieso, Sieneke had nog een vrolijk, aanstekelijk liedje. De 3Js en Joan maar toch zeker ook de Toppers waren ronduit vreselijk.
Het was nog vrolijk, dat wel ja. Maar in het Nederlands, dat vind ik al kansloos tenzij het echt gruwelijk, ongekend goed is. Het is bijvoorbeeld leuk dat ze een gebaar maakt van "lekker" als ze het over een coupe ijs heeft, maar niemand snapt het want niemand verstaat hetquote:Op donderdag 8 mei 2014 20:01 schreef Maarten-Pieter het volgende:
[..]
Sowieso, Sieneke had nog een vrolijk, aanstekelijk liedje. De 3Js en Joan maar toch zeker ook de Toppers waren ronduit vreselijk.
Wie is dat CATS dan, komt me niet bekend voor van eergisteren?quote:Op donderdag 8 mei 2014 20:02 schreef Pluto1975 het volgende:
Ik ben ook zooooo benieuwd hoeveelste CATS is geworden in semi final 1. Het zou zomaar eerste kunnen zijn geweest
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |