SPOILER: Kampioen afbeeldingen 2010/2011, 2011/2012, 2012/2013 en 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
nog geen mening over Milik, is Ajax niet geïnteresseerd in Ziyech?
edit: o blijkbaar wel, dat vind ik nou echt een speler voor AjaxFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Laat Ziyech nou maar varen...quote:Op dinsdag 6 mei 2014 12:18 schreef mokkiemok het volgende:
nog geen mening over Milik, is Ajax niet geïnteresseerd in Ziyech?
Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
Hij zal in de salarissfeer al te hoog zitten denk ik, tenzij hij het zelf als een stukje opleiding ziet maar dat lijkt me stug.quote:![]()
Dat we die speler voor 5 miljoen per se moesten oppikken werd ook gezegd bij Assaidi, Narsingh, Maher. Achteraf ben je dan blij dat je die oelewappers niet gehaald heb.![]()
tadic chadli strootmanquote:Op dinsdag 6 mei 2014 12:25 schreef Ajacied422 het volgende:
Dat we die speler voor 5 miljoen per se moesten oppikken werd ook gezegd bij Assaidi, Narsingh, Maher. Achteraf ben je dan blij dat je die oelewappers niet gehaald heb.![]()
er zijn ook goede voorbeelden
en zyiech presteert het hele seizoen terwijl een maher af en toe wat liet zien![]()
je weet nooit hoe het loopt.quote:Op dinsdag 6 mei 2014 12:25 schreef Ajacied422 het volgende:
Dat we die speler voor 5 miljoen per se moesten oppikken werd ook gezegd bij Assaidi, Narsingh, Maher. Achteraf ben je dan blij dat je die oelewappers niet gehaald heb.
bij Maher denk ik nog steeds dat Boer Frank hem wel met beidde bene op de grond ahd kunnen zetten en laten voetballenFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Goede voetballer en heeft zich met name voor de winterstop stormachtig ontwikkeld. Maar toch weet ik het niet, geen goed gevoel bij. Ik zie liever een ervaren kracht komen op het middenveld (V/D Vaart ofzo) en dan Basacikoglu. Die heeft zich nog beter ontwikkeld dan Ziyech.quote:Op dinsdag 6 mei 2014 12:23 schreef Tyron het volgende:
[..]
voor 5 miljoen moet je die gewoon oppikkenCharlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
Basacikoglu is pas een maher 2.0 (qua persoonlijkheid), die zei toch dat ajax niet meer hoeft aan te kloppenquote:Op dinsdag 6 mei 2014 12:28 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Goede voetballer en heeft zich met name voor de winterstop stormachtig ontwikkeld. Maar toch weet ik het niet, geen goed gevoel bij. Ik zie liever een ervaren kracht komen op het middenveld (V/D Vaart ofzo) en dan Basacikoglu. Die heeft zich nog beter ontwikkeld dan Ziyech.![]()
quote:Op dinsdag 6 mei 2014 12:29 schreef Ajacied422 het volgende:
Basackicoglu komt toch niet meer. Die heeft trauma's aan de Ajax-jeugdopleidingDat heeft hij gezegd ja. Maar dat was een rancuneuze reactie omdat hij weg moest, en daar kapot van is/was uiteraard.quote:Op dinsdag 6 mei 2014 12:29 schreef Tyron het volgende:
[..]
Basacikoglu is pas een maher 2.0 (qua persoonlijkheid), die zei toch dat ajax niet meer hoeft aan te kloppenCharlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
Ja, dat is aan zijn kapsel te zien.quote:Op dinsdag 6 mei 2014 12:29 schreef Ajacied422 het volgende:
Basackicoglu komt toch niet meer. Die heeft trauma's aan de Ajax-jeugdopleiding
Ik bedoelde eigenlijk hem![]()
![]()
nouja een tijd nadat hij weg moestquote:Op dinsdag 6 mei 2014 12:33 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
[..]
Dat heeft hij gezegd ja. Maar dat was een rancuneuze reactie omdat hij weg moest, en daar kapot van is/was uiteraard.
iemand met zulke praatjes moet je niet willenquote:Achtereenvolgens Ajax, HFC Haarlem en Pancratius: de voetbalcarrière van Bilal Basacikoglu leek in verval te zijn. Toch is de achttienjarige buitenspeler anno 2013 te bewonderen in het betaald voetbal. Namens sc Heerenveen debuteerde hij tegen RKC Waalwijk (5-2 overwinning) in de Eredivisie.
"Er liepen jongens tussen die amper een bal konden raken", vertelt Basacikoglu in de zaterdageditie van het Friesch Dagblad over zijn periode bij Pancratius. Toch wist hij zich te onderscheiden. Zijn toekomstbeeld? "Een klassieke buitenspeler, die ouderwets een mannetje kan passeren. Zo wil ik ook zijn."
De aanvaller uit Zaanstad begon zijn loopbaan bij Ajax, dat hem onderbracht bij Haarlem. Die club ging failliet. Een vervelende periode al met al. "Ik heb een harde afspraak met mezelf gemaakt. Bij Ajax kom ik echt nooit meer terug", stelt het Heerenveen-talent resoluut.![]()
Heerenveen he. Niet Mr. Kennedy tikkie terug.quote:Op dinsdag 6 mei 2014 12:36 schreef WhateverWhatever het volgende:
[..]
Ja, dat is aan zijn kapsel te zien.![]()
Dat klopt, die moet je niet meer nemen inderdaad. Heel erg zonde ditquote:Op dinsdag 6 mei 2014 12:36 schreef Tyron het volgende:
[..]
nouja een tijd nadat hij weg moest
[..]
iemand met zulke praatjes moet je niet willen
Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
quote:Op dinsdag 6 mei 2014 12:38 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Heerenveen he. Niet Mr. Kennedy tikkie terug.![]()
![]()
Kenhetnie BakirciogluBij Twente was die een baas met N'Kufo...
Ik denk ook dat Maher bij Ajax het prima zou doen, onder De Boer leert hij zijn fratsen wel af. Maar goed, daar is het nu te laat voor. Ziyech ben ik nog niet van overtuigd, ben bang dat hij toch net tekort komt. Dan liever VDV.![]()
Assaidi doet het goed in de BPL en Narsingh heeft last gehad van blessures. Maher heb je gelijk inquote:Op dinsdag 6 mei 2014 12:25 schreef Ajacied422 het volgende:
Dat we die speler voor 5 miljoen per se moesten oppikken werd ook gezegd bij Assaidi, Narsingh, Maher. Achteraf ben je dan blij dat je die oelewappers niet gehaald heb.![]()
Assaidi doet het redelijk, bedoel je.quote:Op dinsdag 6 mei 2014 13:04 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Assaidi doet het goed in de BPL en Narsingh heeft last gehad van blessures. Maher heb je gelijk inFuck today, it's tomorrow.![]()
19/4 het is maar wat je goed vindt..quote:Op dinsdag 6 mei 2014 13:04 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Assaidi doet het goed in de BPL en Narsingh heeft last gehad van blessures. Maher heb je gelijk in![]()
Assaidi en Narsingh waren perfect geweest voor dit Ajax hoor, eentje die een man voorbij kan en de ander heeft een fantastische voorzet. Overigens denk ik dat FdB Maher wel aan de praat had gekregen.quote:Op dinsdag 6 mei 2014 12:25 schreef Ajacied422 het volgende:
Dat we die speler voor 5 miljoen per se moesten oppikken werd ook gezegd bij Assaidi, Narsingh, Maher. Achteraf ben je dan blij dat je die oelewappers niet gehaald heb.![]()
quote:Klaassen volgt Van Ginkel op als Talent van het Jaar
De Johan Cruijff Prijs 2014 is voor Davy Klaassen. De 21-jarige middenvelder van Ajax is volgens het ANP winnaar geworden van de verkiezing van Talent van het Jaar in de Eredivisie. Hij krijgt later dit jaar de prijs uitgereikt tijdens het gala voor Voetballer van het Jaar. Kllaassen treedt daarmee in de voetsporen van enkele grote namen en enkele ex-talenten op de Nederlandse velden. Vorig seizoen won Marco van Ginkel de award; hij verdiende in de daaropvolgende zomer een transfer naar Chelsea.
FOX Sports riep Klaassen reeds uit tot ‘Veronica Rookie of the Year en nu is de Ajacied ook in de prijzen gevallen in een andere verkiezing. De van oorsprong aanvaller beleefde zijn definitieve doorbraak in het shirt van de Amsterdammers. Hij debuteerde twee seizoenen geleden al, maar werd danig gehinderd door blessures. Pas deze jaargang bleef hij geruime tijd fit. Met 10 doelpunten in 26 wedstrijden was hij (samen met Kolbeinn Sigthórsson) Ajax’ meest productieve speler in het kampioensseizoen.
In 2003 was Arjen Robben de inaugurerende winnaar van de Johan Cruijff Prijs, die voor die tijd door het leven ging onder de titel Talent van het Jaar. Robben werd opgevolgd door Wesley Sneijder en in de jaren die volgden wonnen Salomon Kalou, Klaas-Jan Huntelaar, Ibrahim Afellay, Miralem Sulejmani, Eljero Elia, Gregory van der Wiel, Christian Eriksen, Adam Maher en tenslotte Van Ginkel de prijs. Klaassen krijgt een trofee en mag een locatie noemen, waarop een Cruyff Court wordt aangelegd.
De Ajax-middenvelder kreeg van de jury, bestaande uit Johan Cruijff zelf en verder Frank de Boer, Wim Jonk, Jan Wouters, Ron Jans, Ronald Koeman, Youri Mulder, Philip Cocu, Willy Dullens en Erwin Koeman, nipt de voorkeur boven Memphis Depay van PSV![]()
V. Ginkel was veel verder
Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
Waarom naar statistieken kijken?quote:
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
Ik hoor het schuim alweer opborrelenquote:Op dinsdag 6 mei 2014 15:03 schreef Scorpie het volgende:
http://www.nu.nl/sport/37(...)talent-van-jaar.html
Weer wat voor de kakkerlakjes om over te zeiken."For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
Redelijk? Assaidi heeft 13 wedstrijdjes waarvan de meeste als invaller mogen opdraven. Gewoon weg laten rotten die gast.quote:Op dinsdag 6 mei 2014 13:04 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Assaidi doet het goed in de BPL en Narsingh heeft last gehad van blessures. Maher heb je gelijk in![]()
Ik denk dat PSV nog eerder te klagen heeft dat Depay het niet is geworden. Maar dat heeft te maken met dat ie te weinig gerendeerd heeft. Ik zie in Depay echt wel een groter talent dan Klaassenquote:Op dinsdag 6 mei 2014 15:03 schreef Scorpie het volgende:
http://www.nu.nl/sport/37(...)talent-van-jaar.html
Weer wat voor de kakkerlakjes om over te zeiken.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Nujij reacties + een bericht over Ajax. Dat moet leuk wordenquote:Op dinsdag 6 mei 2014 15:03 schreef Scorpie het volgende:
http://www.nu.nl/sport/37(...)talent-van-jaar.html
Weer wat voor de kakkerlakjes om over te zeiken.![]()
![]()
quote:Op dinsdag 6 mei 2014 15:06 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik denk dat PSV nog eerder te klagen heeft dat Depay het niet is geworden. Maar dat heeft te maken met dat ie te weinig gerendeerd heeft. Ik zie in Depay echt wel een groter talent dan Klaassen
'Als de vis gaat stinken moet je bij de kop beginnen' - Aad300![]()
Blijkbaar vinden Cocu en de de gebroeders Koeman dat niet...quote:Op dinsdag 6 mei 2014 15:06 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik denk dat PSV nog eerder te klagen heeft dat Depay het niet is geworden. Maar dat heeft te maken met dat ie te weinig gerendeerd heeft. Ik zie in Depay echt wel een groter talent dan Klaassen![]()
Depay is ook gewoon een groot talent. Had het van mij ook wel mogen winnen.quote:Op dinsdag 6 mei 2014 15:06 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik denk dat PSV nog eerder te klagen heeft dat Depay het niet is geworden. Maar dat heeft te maken met dat ie te weinig gerendeerd heeft. Ik zie in Depay echt wel een groter talent dan KlaassenOh.![]()
quote:quote:Op dinsdag 6 mei 2014 15:03 schreef Scorpie het volgende:
http://www.nu.nl/sport/37(...)talent-van-jaar.html
Weer wat voor de kakkerlakjes om over te zeiken.![]()
![]()
Dan eerder Zivkovic. Alleen die heeft betrekkelijk weinig gespeeld.
Depay vooral inderdaad.Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
Het ziet er naar uit dat Bakkali niet gaat bijtekenen bij PSV, misschien hapt Ajax er dan wel naar
Lijkt mij een prima speler die zich nog flink kan gaan ontwikkelen.![]()
Groot talent met een vreselijke persoonlijkheid. Lijkt me niks voor Ajax.quote:Op dinsdag 6 mei 2014 15:24 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Het ziet er naar uit dat Bakkali niet gaat bijtekenen bij PSV, misschien hapt Ajax er dan wel naar
Lijkt mij een prima speler die zich nog flink kan gaan ontwikkelen.![]()
Eist minstens 25 a 30 wedstrijden per jaar.. Dikke doei... Je bent verdomme nog geen of net 18...quote:Op dinsdag 6 mei 2014 15:24 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Het ziet er naar uit dat Bakkali niet gaat bijtekenen bij PSV, misschien hapt Ajax er dan wel naar
Lijkt mij een prima speler die zich nog flink kan gaan ontwikkelen.![]()
Bij Ajax kan je hem nog een traject aanbieden vanuit Jong Ajax "omdat hij nieuw is bij Ajax"quote:Op dinsdag 6 mei 2014 15:28 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Eist minstens 25 a 30 wedstrijden per jaar.. Dikke doei... Je bent verdomme nog geen of net 18...![]()
![]()
Als meneer zich daar niet te goed voor voelt...quote:Op dinsdag 6 mei 2014 15:30 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Bij Ajax kan je hem nog een traject aanbieden vanuit Jong Ajax "omdat hij nieuw is bij Ajax"
Forum Opties Forumhop: Hop naar: