Eindhoven hoort niet bij Holland.quote:Op maandag 5 mei 2014 11:33 schreef Saind het volgende:
Eindhoven was in september 1944 al vrij. Fuck bevrijdingsdag
Voetbal?quote:Op maandag 5 mei 2014 13:07 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
ik heb 29-05 een toernooi in Volendam
Hallo Ron!quote:Op maandag 5 mei 2014 12:59 schreef Bombel het volgende:
[..]
Die komt alleen in oranje als hij een transfer naar Volendam maakt Mikey...
12 uur zou hij het bekendmaken simpele ziel.quote:Op maandag 5 mei 2014 13:16 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Nee goh, er is ook nog niets bekend. Simpele ziel.
quote:WK-single Jan Smit en Johnny de Mol
van onze redactie
Jan Smit en Johnny de Mol hebben een WK-single opgenomen. Het nummer 'Nederland Wordt Kampioen', is geschreven door het nieuwe muzikale duo.
De single komt uit op vrijdag 16 mei. Een dag later brengen Jan en Johnny hun lied ten gehore bij de WK-oefenwedstrijd tegen Ecuador in de Amsterdam ArenA. De opbrengst van de single gaat naar de Johan Cruijff Foundation.
Over het idee voor de WK-single zegt Jan Smit: "Johnny en ik kennen elkaar natuurlijk al heel lang, maar ik had nooit gedacht dat we nog eens samen een lied zouden zingen. Toen ik vorig jaar gast was in zijn programma 'Waar is De Mol', hebben we nog een balletje getrapt. Dus toen het idee voor een WK-lied ontstond, kon ik mooi een voorzetje geven," aldus de Volendamse zanger.
Voetbalfanaat Johnny de Mol is niet alleen te horen maar ook te zien in aanloop naar het WK. Hij presenteert vanaf 7 mei 'Johnny in Oranje', waarin hij op bezoek gaat bij nationale voetbalhelden in binnen- en buitenland. Ook neemt hij de kijker mee naar het land waar het allemaal gaat gebeuren.
Bron?quote:Op maandag 5 mei 2014 13:16 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
12 uur zou hij het bekendmaken simpele ziel.
Ik meen het me ook te herinneren, maar misschien zou het vrijdag om 12:00 uur zijn, en is nu het tijdstip ook verplaatst.quote:
quote:Op maandag 5 mei 2014 13:18 schreef H.FR het volgende:
[..]
Ik meen het me ook te herinneren, maar misschien zou het vrijdag om 12:00 uur zijn, en is nu het tijdstip ook verplaatst.
Ik zie geen tijdstip staan waarop het bekend zou worden.quote:
SELECTIE HOENDERLOO OP MAANDAG
Louis van Gaal maakt niet vrijdag, maar maandag 5 mei bekend welke (potentiële) internationals een uitnodiging ontvangen voor de oefenstages van het Nederlands elftal in Hoenderloo. De bondscoach geeft er de voorkeur aan de laatste competitieronde op zaterdag af te wachten, omdat dan pas duidelijk is welke clubs deelnemen aan de play-offs om Europees voetbal.
In het kader van Oranjes voorbereidingsprogramma op het WK 2014 worden drie trainingsstages belegd op de accommodatie van Golden Tulip Victoria in Hoenderloo. Deze activiteiten vinden plaats op 7/8/9 mei, 11/12/13 mei en 15/16/17 mei. Het eerste deel van de voorbereiding op de mondiale eindronde wordt zaterdag 17 mei afgesloten met een oefeninterland tegen WK-ganger Ecuador (Amsterdam ArenA, 20.30 uur).
http://www.knvb.nl/nieuws/34745/selectie-hoenderloo-op-maandag
De Britten controleerde de zeeën met een enorme overmacht, de Duitsers hadden tweeeneenhalve roeiboot. Die hele haven konden ze vrij weinig mee. De februaristaking werd ook neergeslagen vanwege het gebrek aan discipline en respect richting de Duitsers dan vanwege het economische belang.quote:Op maandag 5 mei 2014 12:39 schreef Tarado het volgende:
[..]
Was wel strategisch dacht ik hoor ivm de haven
Rule, Britannia! Britannia, rule the waves.quote:Op maandag 5 mei 2014 13:21 schreef Buitendam het volgende:
De Britten controleerde de zeeën met een enorme overmacht, de Duitsers hadden tweeeneenhalve roeiboot.
Hij huilt.quote:Op maandag 5 mei 2014 13:23 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Rule, Britannia! Britannia, rule the waves.
Britons never shall be slaves.
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dit, dus.
Wat gebeurt er eigenlijk met God save the Queen als er straks geen Queen meer is?quote:Op maandag 5 mei 2014 13:23 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Rule, Britannia! Britannia, rule the waves.
Britons never shall be slaves.
[ afbeelding ]
God save Strootgodquote:Op maandag 5 mei 2014 13:47 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Wat gebeurt er eigenlijk met God save the Queen als er straks geen Queen meer is?
Dat zou eigenlijk gewoon het nederlandse volkslied moeten worden. Een lied waar iedereen achterstaat (behalve JR-Style-93).quote:
Ik bedenk me net dat Strootgod, god is.quote:Op maandag 5 mei 2014 13:51 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Dat zou eigenlijk gewoon het nederlandse volkslied moeten worden. Een lied waar iedereen achterstaat (behalve JR-Style-93).
God save the Kingquote:Op maandag 5 mei 2014 13:47 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Wat gebeurt er eigenlijk met God save the Queen als er straks geen Queen meer is?
Voor boten wel, warme kroketten en parkeren schijnt nog steeds een probleem te zijnquote:Op maandag 5 mei 2014 12:55 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Alles is ook zo'n beetje platgebombardeerd op hun eigenlijk doel na![]()
Wel een goede infrastructuur nu
Hoi!quote:Op maandag 5 mei 2014 13:13 schreef GGMM het volgende:
[..]
Hallo Ron!
* GGMM begint heel hard te zwaaien.
Parkeren is niet zo'n probleem, weer fatsoenlijk wegrijden daarentegen...quote:Op maandag 5 mei 2014 13:54 schreef Tarado het volgende:
[..]
Voor boten wel, warme kroketten en parkeren schijnt nog steeds een probleem te zijn
quote:Bondscoach Louis van Gaal heeft zojuist zijn selectie voor de trainingsstages in Hoenderloo bekendgemaakt. De oefenmeester geeft enkele opvallende namen een kans, zoals Jürgen Locadia, Luc Castaignos en Terence Kongolo.
De spelers worden vanaf woensdag verwacht in Hoenderloo voor een stage van drie dagen. Vanaf 11 mei volgt dan een nieuwe stage, wederom van drie dagen. Na afloop zal Van Gaal dan zijn voorlopige selectie van dertig spelers bekend maken. Daarna volgt weer een stage. Spelers die in buitenlandse competities uitkomen zullen later aansluiten.
Deze twintig voetballers worden gedurende de trainingsstages getest voor Brazilië:
Daley Blind (Ajax), Jean-Paul Boëtius (Feyenoord), Luc Castaignos (FC Twente), Jasper Cillessen (Ajax), Jordy Clasie (Feyenoord), Memphis Depay (PSV), Daryl Janmaat (Feyenoord), Davy Klaassen (Ajax), Terence Kongolo (Feyenoord), Jürgen Locadia (PSV), Bruno Martins Indi (Feyenoord), Luciano Narsingh (PSV), Quincy Promes (FC Twente), Karim Rekik (PSV), Tonny Trindade de Vilhena (Feyenoord), Joël Veltman (Ajax), Kenneth Vermeer (Ajax), Stefan de Vrij (Feyenoord), Georginio Wijnaldum (PSV) en Jeroen Zoet (PSV).
Wat een weelde, kunnen kiezen tussen toppers als loca dia en Castaignos.quote:
Van Persie moet maar snel fit raken. Als dit zo doorgaat is hij zijn selectieplaats gewoon kwijt aan deze 2 toppers.quote:Op maandag 5 mei 2014 14:03 schreef H.FR het volgende:
[..]
Wat een weelde, kunnen kiezen tussen toppers als loca dia en Castaignos.
Hier ook, net een fijne wandeling gemaakt buiten. Als de zon schijnt is zelfs Molenbeek minder lelijk.quote:
Dit kan niet serieus zijnquote:
Dongodquote:Op maandag 5 mei 2014 14:06 schreef Bombel het volgende:
[..]
Hier ook, net een fijne wandeling gemaakt buiten. Als de zon schijnt is zelfs Molenbeek minder lelijk.
Enkel een Eredivisie voorselectie he. Het blijft lachwekkend maar je hebt toch 2 centrumspitsen nodig voor je partijtjes.quote:
Die van Ronaldo gisteren? Dat was wel weer een topgoal.quote:Op maandag 5 mei 2014 14:14 schreef Bombel het volgende:
[..]
Hoi, hoe vaak heb je de hakbal al teruggezien?
Nog niet.quote:Op maandag 5 mei 2014 14:14 schreef Bombel het volgende:
[..]
Hoi, hoe vaak heb je de hakbal al teruggezien?
Dat geeft al aan hoe het niveau dit jaar was.quote:Op maandag 5 mei 2014 14:15 schreef Heeinz het volgende:
[..]
En dan te bedenken dat het de meest scorende Nederlander in de eredivisie van dit seizoen is
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |