SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De Topicreeks
- De OP -
Kijk goed, allen
http://www.top40.nl/top40/1996/week-8Tegenslag werpt schaduw op geluk.
Ik ga pas weer echt kijken als ik weet dat dat zooitje incapabele hobbyisten die zichzelf schrijvers durven te noemen is opgesodemieterd en plaats heeft gemaakt voor talent die deze serie naar zijn 50 jarige jubileum kan schrijven. Maar tot die tijd...quote:Op dinsdag 29 april 2014 23:53 schreef Sriracha het volgende:
Haha ik herken het gevoel, zal wel een vorm van wishful thinking zijn waarom ik toch blijf kijken
Ja, dat ook.quote:Op dinsdag 29 april 2014 23:57 schreef PeterKelder het volgende:
Ik weet waar de TT eigenlijk op slaat, maar het past zeker bij de huidige staat van de serie![]()
Janine hoeft maar één woord te zeggen en Ludo bindt alweer in. Het is niet te gelovenquote:Op dinsdag 29 april 2014 23:54 schreef Frey het volgende:
[..]
Dat had ik ook weer met die geweldige Ludo promo. Toen ben ik weer even gaan kijken en het was ook weer even genieten. Helaas stopte het alweer na 1 actie.
Dan verlang ik weer terug naar de tijden van seizoen 14 en 15 toen ik al liep te klagen dat het allemaal te lang duurde.quote:Op dinsdag 29 april 2014 23:59 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Ik ga pas weer echt kijken als ik weet dat dat zooitje incapabele hobbyisten die zichzelf schrijvers durven te noemen is opgesodemieterd en plaats heeft gemaakt voor talent die deze serie naar zijn 50 jarige jubileum kan schrijven. Maar tot die tijd...
Nu wordt het verhaal, om wie is Vincent weer zo uitgemolken.quote:Op dinsdag 29 april 2014 23:59 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Ik ga pas weer echt kijken als ik weet dat dat zooitje incapabele hobbyisten die zichzelf schrijvers durven te noemen is opgesodemieterd en plaats heeft gemaakt voor talent die deze serie naar zijn 50 jarige jubileum kan schrijven. Maar tot die tijd...
Dat zal wanneer die seizoenen op dvd zijn verschenen wel anders zijn denk ik, ook qua snelheidquote:Op woensdag 30 april 2014 00:00 schreef Frey het volgende:
[..]
Dan verlang ik weer terug naar de tijden van seizoen 14 en 15 toen ik al liep te klagen dat het allemaal te lang duurde.
Ik vond het toen zeker nog veel beter, ook nu ik het weer langzaam terugzie. Niet meer zo goed als in de jaren 90, maar nog steeds erg boeiend allemaal.quote:Op woensdag 30 april 2014 00:04 schreef Sriracha het volgende:
Ik volg het vanaf 2000 ongeveer maar was alles toen echt zoveel beter bij GTST of spelen nostalgische gevoelens ook mee?
Het zal wel (een deel van) de zomercliff worden denk ikquote:Op woensdag 30 april 2014 00:03 schreef Koosnaam het volgende:
[..]
Nu wordt het verhaal, om wie is Vincent weer zo uitgemolken.
Dat als Maxime eindelijk eens de waarheid zal gaan vertellen. We eerst denk ik weer wekenlang een zielige en gepiekerde Nina zullen zien.![]()
Terwijl de rol van Vincent juist een stuk interessanter kan worden lijkt me. Als iedereen te weten komt wie hij is.
Ook wat betreft zijn positie binnen Sander Inc. maarja..
Ze zitten in ieder geval in de nieuwe spoilers.quote:Op woensdag 30 april 2014 00:06 schreef Sriracha het volgende:
En wanneer wordt Tim nou eindelijk eens bevrijd van die ouwe pervert?
Het zal altijd een deel nostalgie zijn denk ik, maar ik weet vrijwel zeker dat GTST vooral qua verhaal en karakters toen stukken beter en veelzijdiger wasquote:Op woensdag 30 april 2014 00:04 schreef Sriracha het volgende:
Ik volg het vanaf 2000 ongeveer maar was alles toen echt zoveel beter bij GTST of spelen nostalgische gevoelens ook mee?
Zit er wil in ja.quote:Op woensdag 30 april 2014 00:06 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Het zal wel (een deel van) de zomercliff worden denk ik
Je had toen idd wel leukere vaste personages als Harmsen, de personages van nu roepen niet echt een warm gevoel opquote:Op woensdag 30 april 2014 00:06 schreef Frey het volgende:
[..]
Ik vond het toen zeker nog veel beter, ook nu ik het weer langzaam terugzie. Niet meer zo goed als in de jaren 90, maar nog steeds erg boeiend allemaal.
Een zomercliff als die van seizoen 3 met de werkelijke onthulling enkele seizoenen later.quote:Op woensdag 30 april 2014 00:06 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Het zal wel (een deel van) de zomercliff worden denk ik
In die jaren kwamen er gelukkig nog wat leuke personages bij, al stelden sommige personages ook niet zoveel voor. Maar een voorbeeld wat vaak gegeven wordt zijn de mooie vriendschappen die je toen nog had, zoals met Rik en Stefano, Stefano en Benjamin en natuurlijk Benjamin en Harmsen.quote:Op woensdag 30 april 2014 00:08 schreef Sriracha het volgende:
[..]
Je had toen idd wel leukere vaste personages als Harmsen, de personages van nu roepen niet echt een warm gevoel op
Het spannendste is nog wel de vraag wanneer de spanning er eindelijk eens komt bij die verhaallijnquote:Op woensdag 30 april 2014 00:08 schreef Koosnaam het volgende:
[..]
Zit er wil in ja.![]()
En dan is het nog maar de vraag of ze het verteld natuurlijk.. Of dat ze ons in spanning willen houden.
Cleo en Isabella zijn wel interessantquote:Op woensdag 30 april 2014 00:10 schreef Frey het volgende:
[..]
In die jaren kwamen er gelukkig nog wat leuke personages bij, al stelden sommige personages ook niet zoveel voor. Maar een voorbeeld wat vaak gegeven wordt zijn de mooie vriendschappen die je toen nog had, zoals met Rik en Stefano, Stefano en Benjamin en natuurlijk Benjamin en Harmsen.![]()
Daarom kijk ik ook uit naar seizoen 11.
Misschien loopt Tim dan alsnog uit schuldgevoel het meer in als hij hoort dat Sjoerd 30 jaar in een Canadese cel door moet brengenquote:Op woensdag 30 april 2014 00:07 schreef Frey het volgende:
[..]
Ze zitten in ieder geval in de nieuwe spoilers.
Spaar mequote:Op woensdag 30 april 2014 00:08 schreef Frey het volgende:
[..]
Een zomercliff als die van seizoen 3 met de werkelijke onthulling enkele seizoenen later.
Na eerst wekenlang te lopen mekkeren dat hij het slachtoffer is in deze hele kwestiequote:Op woensdag 30 april 2014 00:12 schreef Sriracha het volgende:
[..]
Misschien loopt Tim dan alsnog uit schuldgevoel het meer in als hij hoort dat Sjoerd 30 jaar in een Canadese cel door moet brengen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |