hele album klinkt goeed.quote:
Enige maanden geleden liet ik jullie als eerste kennismaken met dat ontzettend catchy liedje van Galantis: Runaway (U &I). Ik meen wéér zoiets te hebben ontdekt.quote:Op zaterdag 1 november 2014 01:57 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:
In de categorie rete-commerciële, catchy dance:
Echt 13-in-een-dozijn-meuk waar Galantis nog redelijk oké was.quote:Op zondag 15 februari 2015 01:50 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:
[..]
Enige maanden geleden liet ik jullie als eerste kennismaken met dat ontzettend catchy liedje van Galantis: Runaway (U &I). Ik meen wéér zoiets te hebben ontdekt.![]()
Maak kennis met TheFatRat:
Speciaal voor jou dan de nieuwe single van Galantisquote:Op zondag 15 februari 2015 14:20 schreef donroyco het volgende:
[..]
Echt 13-in-een-dozijn-meuk waar Galantis nog redelijk oké was.
Pfff, het klinkt vrij goedkoop allemaal. Alles wat een standaard dancenummer heeftquote:Op woensdag 25 februari 2015 15:54 schreef Elfletterig het volgende:
Deze pop/dance-track (een beetje in de stijl van "Human" van The Killers) heeft ook wel wat.
Al meer dan 13 miljoen keer afgespeeld op Spotify, deze week uit in Groot Brittannië:
Godverdomme, en nu dan een liedje van die plaat. Ik ben normaliter niet zo tekst-georiënteerd, maar de laatste tijd wel steeds meer voorstander van eenvoud. En dit is gewoon godallejezus goed. Een simpel liedje met een sterke tekst in de beste oldskooltraditie. Het zou zich zomaar tot klassieker kunnen gaan ontpoppen.quote:Op maandag 3 november 2014 21:33 schreef broer het volgende:
Teaser voor het nieuwe album van Henny Vrienten.
Goh... ik wist niet dat dit nummer de nieuwe single was.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |