Perfect! ik ga even kijken.quote:Op vrijdag 25 april 2014 17:44 schreef Xaryna het volgende:
[..]
Het lijstje in de OP is een goed lijstje, ook voor beginners. Het is gesorteerd per genre dus je kan kijken wat bij j past. Maar als je bijvoorbeeld van mecha (gevechten met robots), of slice of life (realistisch, dagelijks leven) houdt, dan heb je al een beginnetje.
Het vierde seizoen van de Boondocks is afgelopen maandag redelijk sterk begonnen. De aflevering was wel erg meta dus ik denk dat je hem beter zou vinden als je als een beetje bekend bent met wat de serie ongeveer doet. Het is echt een hilarische satirische kijk op zowel het wijdverspreide Amerikaanse racisme als de "black ghetto" cultuur. Een absolute aanrader en een van de betere tekenfilms die er is.quote:Op vrijdag 25 april 2014 17:34 schreef ChuckTaylor. het volgende:
Ik wil voor 't eerst een anime serie kijken, ik wilde de boondocks kijken maar heb totaal geen verstand van anime en weet niet wat goed is en wat niet. Weet niet eens of boondocks wel anime is, hoe dan ook; wat is een echte aanrader om mee te beginnen? Ik vraag me ook af of er anime is met serieuze/realistische verhaallijnen? alvast bedankt
Dat is precies wat ik leuk vind. Ik zag ook een paar korte scenes en dat sprak me erg aan, een scene dat 2 broers in bed liggen s'avonds en de een zegt; "Huey", "what", "you still a bitch." Dus dan begin ik met boondocks en daarna zoek ik een andere soortgelijke anime.quote:Op vrijdag 25 april 2014 17:49 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Het vierde seizoen van de Boondocks is afgelopen maandag redelijk sterk begonnen. De aflevering was wel erg meta dus ik denk dat je hem beter zou vinden als je als een beetje bekend bent met wat de serie ongeveer doet. Het is echt een hilarische satirische kijk op zowel het wijdverspreide Amerikaanse racisme als de getto-cultuur. Een absolute aanrader en een van de betere tekenfilms die er is.
Ik ken eerlijk gezegd op geen andere serie komen die zo slim is zonder pretentieus of elitair over te komen. En andere echt goede geanimeerde komedies neigen vooral naar het absurdisme. Als je naar iets soortgelijks zoekt, kan je natuurlijk de schrijvers en regisseurs van afleveringen die je goed vind achterna gaan. Iets dat ik tot mijn schaamte nog niet gedaan heb overigens.quote:Op vrijdag 25 april 2014 17:55 schreef ChuckTaylor. het volgende:
[..]
Dat is precies wat ik leuk vind. Ik zag ook een paar korte scenes en dat sprak me erg aan, een scene dat 2 broers in bed liggen s'avonds en de een zegt; "Huey", "what", "you still a bitch." Dus dan begin ik met boondocks en daarna zoek ik een andere soortgelijke anime.
Dat idee had ik ook bij anime, dat veel ervan overdreven is. Hoe zit het met dragonball z, ik heb het zelf nooit gekeken maar herinner me dat mensen nergens anders over praatten toen het op tv was. Ik lees altijd goed de reviews maar dat is vaak geen garantie dat ik het ook goed zal vinden. Ik heb nu in ieder geval een mooie om mee te beginnen en daar was ik naar op zoek. Bedankt!quote:Op vrijdag 25 april 2014 18:10 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Ik ken eerlijk gezegd op geen andere serie komen die zo slim is zonder pretentieus of elitair over te komen. En andere echt goede geanimeerde komedies neigen vooral naar het absurdisme. Als je naar iets soortgelijks zoekt, kan je natuurlijk de schrijvers en regisseurs van afleveringen die je goed vind achterna gaan. Iets dat ik tot mijn schaamte nog niet gedaan heb overigens.
Even zonder rekening te houden met jouw persoonlijke voorkeuren en smaak. De algemene consensus in deze draad en op veel andere plaatsen op het intrawebs is dat Shin Sekai Yori de beste anime van 2013 was.
Het kan soms wat overdreven zijn, maar het hangt ook af van het genre en de doelgroep. Dragonball Z is vrij traag, beetje overdreven. De nieuwe Dragonball Kai vertelt (geloof ik, ik heb die niet gezien) het hele verhaal opnieuw en beter. Ik ben niet zo goed met aanraden, ik lul gewoon mee.quote:Op vrijdag 25 april 2014 18:21 schreef ChuckTaylor. het volgende:
[..]
Dat idee had ik ook bij anime, dat veel ervan overdreven is. Hoe zit het met dragonball z, ik heb het zelf nooit gekeken maar herinner me dat mensen nergens anders over praatten toen het op tv was. Ik lees altijd goed de reviews maar dat is vaak geen garantie dat ik het ook goed zal vinden. Ik heb nu in ieder geval een mooie om mee te beginnen en daar was ik naar op zoek. Bedankt!
Kissanime.com?quote:Op vrijdag 25 april 2014 18:15 schreef Jiang153 het volgende:
Is er misschien een site waar ik goeie kwaliteit eps van yugioh kan downloaden, beginnend bij deel 1
Nee, ik was niet in cosplay.quote:Op vrijdag 25 april 2014 13:37 schreef Leafeon672 het volgende:
[..]
Hoe zag je eruit? Had je toevallig kattenoortjes op?
Boondocks wel, Boondock Saints niet.quote:Op vrijdag 25 april 2014 19:34 schreef Kyubey het volgende:
[..]
Nee, ik was niet in cosplay.
Wacht, Boondocks was een anime?
Ik ga er nu aan beginnenquote:Op vrijdag 25 april 2014 18:52 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Daaammnnn nieuwe Sidonia was sterk
Is een anime in de stijl van Skyland en Iron Man:armoured adventures.quote:
Is er nog niet.quote:Op vrijdag 25 april 2014 19:55 schreef Leafeon672 het volgende:
Wat wordt/is de Attack on Titan van dit jaar?
Ik kies een genre dat me het meest aanspreekt en dan kom ik er wel uit denk ik. Boondocks lijkt me wel super om mee te beginnen en dat was de reden dat ik anime wilde proberen. Oh ja, bedankt!quote:Op vrijdag 25 april 2014 18:36 schreef Xaryna het volgende:
[..]
Het kan soms wat overdreven zijn, maar het hangt ook af van het genre en de doelgroep. Dragonball Z is vrij traag, beetje overdreven. De nieuwe Dragonball Kai vertelt (geloof ik, ik heb die niet gezien) het hele verhaal opnieuw en beter. Ik ben niet zo goed met aanraden, ik lul gewoon mee.
Welkom trouwens!
Black Bullet lijkt er vaag op...quote:Op vrijdag 25 april 2014 19:55 schreef Leafeon672 het volgende:
Wat wordt/is de Attack on Titan van dit jaar?
Idem.quote:Op vrijdag 25 april 2014 20:41 schreef Xaryna het volgende:
Ik krijg zo haast de neiging om Sidonia te kijken. En ik hou heul niet van mecha.
Welke referentie mis ik hierquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |