quote:Op maandag 21 april 2014 21:55 schreef Tyron het volgende:
[..]
ja riedewald meot altijd spelen!!!!11!
Andersen is ook maar 45 kilo.quote:Op maandag 21 april 2014 21:49 schreef CaasS het volgende:
[..]
Duarte en Andersen zullen het wel niet goed genoeg doen.
Gaat Jan Smit optreden op het kampioensfeest ?quote:Op maandag 21 april 2014 22:21 schreef hafcfan het volgende:
Jan Smit heeft morgen een gesprek met de supporters verengingen van Ajax.
http://www.sbs6.nl/channels/voetbal/videos/4ENh3nnlqQ2d/knvb-beker-finalequote:Op maandag 21 april 2014 22:54 schreef Tchock het volgende:
Ik snap dat dit vervelend over kan komen, zo bedoel ik het oprecht niet. Heeft een van jullie misschien een opname van de hele wedstrijd van gisteren of weet waar ik die kan downloaden?
quote:Statement VAK410 naar aanleiding Bekerfinale
Bekerfinales en pyroshows zijn in onze ogen inherent aan elkaar; speelt Ajax de bekerfinale dan hoort daar vuurwerk bij. Op de tribune en op het veld. Gisteren was dit tot twee maal toe te bewonderen, direct na de aftrap en na de vroege goal. Chaotische taferelen volgden, waarbij tot onze spijt, vuurwerk bijna op onze keeper Kenneth Vermeer terecht kwam. Wij betreuren dit feit ten zeerste. Het kan absoluut niet de bedoeling geweest zijn om vuurwerk op welke speler dan ook te gooien, dus ook niet op Kenneth Vermeer. VAK410 staat 100% achter het gebruik van vuurwerk, maar altijd op een sfeer verhogende wijze en nimmer om onze, dan wel andere spelers in gevaar te brengen.
Vuurwerk en voetbal, al sinds jaar en dag met elkaar verbonden. Bijvoorbeeld als we terug gaan naar eerdere bekerfinales die Ajax in de Kuip speelde in 2011, 2007 en 2006. Ook toen werd er veel vuurwerk aan de Ajax-zijde afgestoken en ook toen lag er vuurwerk op het veld. Of als we terug gaan naar de tijd dat het Olympisch Stadion( bijvoorbeeld tegen Parma in 1994) en de Meer de thuishavens van Ajax waren, vuurwerk was toen meer regel dan uitzondering. Honderdduizendklappers en fakkels, nooit gewonden en nooit gezeik.
VAK410 staat al ruim 13 jaar achter Ajax. Waar je ook gaat, van Moskou tot Heerenveen, van Rotterdam tot Manchester. In goede en slechte tijden hebben wij achter de club gestaan en daar verandert niets aan. Die passie en beleving heeft bijgedragen aan het binnen halen van drie landskampioenschappen op rij. Dat zijn niet onze woorden, maar deze uitspraken werden gedaan door spelers, technische staf en velen van u die Ajax een warm hart toedragen. Wij zijn trots om komende zondag in Almelo de 33e landstitel te behalen, samen met de voltallige selectie en technische staf van Ajax.
Nogmaals: het kan nooit de bedoeling geweest zijn om eigen spelers te bekogelen met vuurwerk. Wij betreuren de gevolgen van deze pyroshow.
ULTRAS VAK410
Lekker elkaar beetje voelen enzoquote:Op maandag 21 april 2014 23:21 schreef PowerLoungen het volgende:
Vak 410 staat alleen achter zichzelf
Lekker in elkaar reet knijpen en Oeh Ah roepenquote:Op maandag 21 april 2014 23:23 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Lekker elkaar beetje voelen enzo
Alsof wat vuurwerk gooien hooliganisme isquote:21 april 2014
De Amsterdamse Driehoek en Ajax nemen na spoedoverleg afstand van het wangedrag van een deel van de Ajax-aanhang tijdens de bekerfinale. Gezamenlijk is gesproken over maatregelen. Er is besloten dat een groep van ongeveer 400 Ajax-aanhangers die in Rotterdam aanwezig waren in het vak waaruit vuurwerk is gegooid, niet wordt toegelaten tot de wedstrijd Heracles – Ajax, aanstaande zondag in Almelo.
Deze groep wordt uitgesloten, omdat uit eerste politieonderzoek blijkt dat het vuurwerk dat op het veld terecht is gekomen te herleiden is tot de groep in dit vak. Afspraken over de te volgen werkwijze worden gemaakt.
Mochten op 27 april ongeregeldheden ontstaan in Almelo of in Amsterdam dan wordt deze groep de toegang tot de slotwedstrijd van de Eredivisie, Ajax – NEC op zaterdag 3 mei in de Amsterdam ArenA, eveneens ontzegd. De komende periode wordt gebruikt om door te kunnen pakken in het opleggen van adequate maatregelen tegen hooliganisme. Dit gebeurt onder meer in afstemming met de autoriteiten in Rotterdam en de KNVB.
De aangebrachte schade aan de Kuip is geraamd op ¤ 60.000,-. Conform reglementen wordt dit bedrag bij Ajax in rekening gebracht. De kosten zullen zo veel als mogelijk worden verhaald op de veroorzakers. Dit gebeurt in samenwerking met de gemeente Amsterdam en het Openbaar Ministerie.
Om niet alle Ajax-supporters onder de kleine groep hooligans te laten lijden, hebben de Driehoek en Ajax besloten om een mogelijke huldiging van Ajax op 27 april door te laten gaan.
Gast dit was wel iets erger dan wat vuurwerk op het veldquote:Op maandag 21 april 2014 23:27 schreef Syntix het volgende:
[..]
Alsof wat vuurwerk gooien hooliganisme isgvd we zijn ook niks gewend in NL he
beetje vuurwerk op het veld en alle media berichten erover en opeens is er chaos. Wat sneeuw op het treinspoor en heel NL loopt logistiek vast
Nee, het was niet erger. Niet overdrijven... Al zag ik wel net in de herhaling dat er een speler van PEC bijna geraakt werd.quote:Op maandag 21 april 2014 23:28 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Gast dit was wel iets erger dan wat vuurwerk op het veld
En vermeerquote:Op maandag 21 april 2014 23:29 schreef Syntix het volgende:
[..]
Nee, het was niet erger. Niet overdrijven... Al zag ik wel net in de herhaling dat er een speler van PEC bijna geraakt werd.
Dit is ook niet het eerste incident dit jaar. En naast het vuurwerk gooien hebben ze vernielingen aangebracht en waren ze bij de bussen ook niet al te aardig.quote:Op maandag 21 april 2014 23:27 schreef Syntix het volgende:
[..]
Alsof wat vuurwerk gooien hooliganisme isgvd we zijn ook niks gewend in NL he
beetje vuurwerk op het veld en alle media berichten erover en opeens is er chaos. Wat sneeuw op het treinspoor en heel NL loopt logistiek vast
Natuurlijk is wat vuurwerk gooien geen hooliganisme. Van mij part fik je die hele grasmat af en ik kan er nog steeds wel om lachen. Maar als je gericht gaat gooien op onze spelers en op je eigen keeper, dan ga je véél verder dan een beetje met bengaals vuur zwaaien.quote:Op maandag 21 april 2014 23:27 schreef Syntix het volgende:
[..]
Alsof wat vuurwerk gooien hooliganisme isgvd we zijn ook niks gewend in NL he
beetje vuurwerk op het veld en alle media berichten erover en opeens is er chaos. Wat sneeuw op het treinspoor en heel NL loopt logistiek vast
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |