Ik kon het nog geen 6 minuten volhoudenquote:Op woensdag 7 mei 2014 00:35 schreef Dr.Mikey het volgende:
DGVF VIta
Geweldige film die gratis te bekijken is via youtube.
Dit is de eerste film van jonge regisseur Emar de Vries en verteld over de gefrusteerde video game nerd die verliefd raakt op een meisje maar eigenlijk heeft het meisje snode plannen.
Emar verdient een doorbraak en een film met een budget. Zo als hij lowbudget op jonge leeftijd dit weet neer te zetten is gewoon geweldig en smaakt naar meer.
En dan volgende week misschien;quote:Op zaterdag 10 mei 2014 15:26 schreef Zonnetje1981 het volgende:
Moet haast wel een barslechte film zijn
Piranhaconda (TV Movie 2012) - IMDb
Al gezienquote:Op zaterdag 10 mei 2014 16:15 schreef destillegetuige het volgende:
[..]
En dan volgende week misschien;
Sharknado
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.laten schieten deze film dus, geen b maar z film
dat is dus ook geen echte vrouwenfilmquote:Op zaterdag 10 mei 2014 17:27 schreef Smash-it het volgende:
Wild Target
Wild Target (2009) - IMDb
Ik had zo'n zin in een no brainer vrouwenfilm en ik kwam deze titel tegen. Ik dacht, dit moet een goeie zijn, want alleen maar leuke hoofdrolspelers:
- Emily Blunt (goeie bitch in Devil wears Prada)
- Bill Nighy (held uit Love Actually met zn hit Christmas is all around you')
- Rupert Grint (Ronald Weasly, hiephoi!)
- Martin Freeman (heb je er nog een hobbit bij ook!)
Het verhaal wordt op IMDB goed kort samengevat: ' A hitman tries to retire but a beautiful thief may change his plans'
Maar ik wil dit dus iedereen besparen. Ik heb hem halverwege afgezet, zo saaaaaaaai! Mega saai. Niet kijken dus.
Een 3.
al te downen?quote:Op zondag 11 mei 2014 16:08 schreef habitue het volgende:
De 100-jarige man die uit het raam klom en verdween (2013) - IMDb
Geweldige comedy. 8.5/10
Ik had deze gedownload, al met het idee van het is waarschijnlijk niet veel.quote:Op maandag 12 mei 2014 14:54 schreef planethugo het volgende:
Pompeii
[ afbeelding ]
Een niet zo hoogstaande actiefilm verwacht met veel gedoe om de volkaan die uitbarst en de stad doet verdwijnen. Maar je krijgt een wannabee gladiator verhaal met Jon Snow en Adebisi als gladiatoren die toevallig naar Pompeii gestuurd worden om de mensen te vermaken, en Jon Snow weet hier itt Game of Thrones wel hoe die chicks moet versieren. Ondertussen is Jack Bauer er ook nog met een waanzinnig slecht engels accent en een cliché rol van bad guy die de opbloeiende liefde tussen Jon en een inwisselbare chick wil stoppen. Owja en dan barst het laatste half uur een volkaan uit waar je op zit te wachten en waar je een aantal spectaculaire scene's over verwacht. Maar ook dat slaat eigenlijk helemaal nergens op, het lijkt wel of de stad met wat vuurballen bekogeld wordt en ondertussen moeten Jon, Adebisi(zonde dat die gast na OZ nooit meer zo een epische rol heeft gespeeld) en Jack Bauer elkaar achtervolgen op leven en dood.
Klote bijeenraapsel van wat serieacteurs en een slap cliche liefdesverhaaltje, en dus een teleurstellende vulkaanuitbarsting. Dan zijn de inmiddels gedateerde jaren 90 films Vulcano en Dantes Peak nog een stuk beter.
4.5
ik ging er nog vol goede moed in ondanks de negatieve reviews, verwachtte natuurlijk geen meesterwerk maar op zijn minst iets spectaculairs met die vulkaan die ontploft. Maar als zelfs dat tegenvalt blijft er weinig over.quote:Op dinsdag 13 mei 2014 01:00 schreef kree het volgende:
[..]
Ik had deze gedownload, al met het idee van het is waarschijnlijk niet veel.
Maar hoe meer ik de reviews van anderen lees, hoe meer ik eigenlijk denk dat ik er niet eens aan hoef te beginnen.
gisteren gekeken, verwachtte er niks van. cliche cliche voorspelbaar slechte badguy (keefer, wtf..) raar titanic-achtig einde... maar ach, was toch best te doen. maar je kan hem net zo goed overslaan inderdaad.quote:Op dinsdag 13 mei 2014 01:00 schreef kree het volgende:
[..]
Ik had deze gedownload, al met het idee van het is waarschijnlijk niet veel.
Maar hoe meer ik de reviews van anderen lees, hoe meer ik eigenlijk denk dat ik er niet eens aan hoef te beginnen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.7
Spoon Killerquote:Op dinsdag 13 mei 2014 21:27 schreef Geerd het volgende:
Staat me iets van bij dat ik ooit een trailer heb gezien dat een man met een lepel word dood geslagen, gewoon steeds tik tik tik.
En als de lepel brak had die der in zijn jas nog stuk of 100 ofzo??
Is die film ooit uitgekomen?
Of was het maar een grapje??
Na het zien van de video op youtube ben ik de film alleen maar meer gaan waarderen.quote:Op zondag 11 mei 2014 20:59 schreef Apotheose het volgende:
Enemy (2013) - IMDb ook gezien. Damn... ik hou van zulke films. Die dieper gaat dan wat je ziet. Heerlijk! Heb de uitleg daarna ook maar bekeken want vond het ook maar vaag hier en daar en vooral het einde. Makes sense! Een van de beste films die ik heb gezien. 9!
The Horribly Slow Murderer with the Extremely Inefficient Weaponquote:Op dinsdag 13 mei 2014 21:27 schreef Geerd het volgende:
Staat me iets van bij dat ik ooit een trailer heb gezien dat een man met een lepel word dood geslagen, gewoon steeds tik tik tik.
En als de lepel brak had die der in zijn jas nog stuk of 100 ofzo??
Is die film ooit uitgekomen?
Of was het maar een grapje??
Ik dacht dat dat de trailer was niet dusquote:Op woensdag 14 mei 2014 11:42 schreef houtsko het volgende:
[..]
The Horribly Slow Murderer with the Extremely Inefficient Weapon
Dan ga ik m zeker kijken, Dredd was supertof.quote:Op dinsdag 13 mei 2014 17:30 schreef andreas612 het volgende:
Robocop
Kutfilm, slechte actie, slecht acteerwerk. Beetje gelijkwaardig als dredd..
4/10
quote:Op dinsdag 13 mei 2014 15:33 schreef ChickenMan het volgende:
RoboCop (2014)
Nou, ik vond het een lekkere film. Toch wel maatschappijkritisch, lekkere actie en ok-verhaaltje. Kinnaman vind ik gewoon een bazenacteur dus die kan niet veel fout doen. Zaten wel een paar creepy momenten in de film.Origineel gezien? Oh, is zoveel beter.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.7
Tuurlijk. Is ook leuk.quote:Op woensdag 14 mei 2014 16:30 schreef destillegetuige het volgende:
[..]
Origineel gezien? Oh, is zoveel beter.
Ik heb hem gisteren gezien en eerder het boek waarop de film gebaseerd is gelezen. De film is zeker vermakelijk, de droogkomische, feel good-sfeer van het boek weet de film goed te vangen, maar toch haalt de film, zoals bijna altijd, het bij lange na niet bij het boek. Te veel relevante gebeurtenissen en verhaallijnen zijn eruitgehaald, waardoor het voor mij net te fragmentarisch werd.quote:Op zondag 4 mei 2014 10:28 schreef Ill-Skillz het volgende:
De 100-jarige man die uit het raam klom en verdween (2013)
[ afbeelding ]
Dynamite expert Allan Karlsson's life, and the unlikely events following his escape from the old folk's home on his 100th birthday.
Leuke avontuurlijke film, duidelijk geinspireerd door Forrest Gump en in de media daar vaak mee vergeleken. Mijns inziens haalt De 100-jarige man het niveau van Gump echter bij lange na niet. Het verhaal is daar niet meeslepend genoeg voor en ook de acteerprestaties en muziek (wat bij Gump een belangrijk onderdeel van de film is) zijn daar te matig voor. Echter blijft De 100-jarige man wel een zeer vermakelijke film, geschoten in een prachtige omgeving en met een aantal hilarische scenes. Daarnaast ook een inkijkje in de wereldgeschiedenis van de 20e eeuw. Zeker een aanrader.
Ill-Skillz: 7/10
Imdb: 7,1/10
en die was al niet zo goed.quote:Op woensdag 14 mei 2014 16:30 schreef destillegetuige het volgende:
[..]
Origineel gezien? Oh, is zoveel beter.
Na deze onverwachts geslaagde komedie gaan kijken wat deze regisseur nog meer gemaakt heeft, en dat bleek 1 film te zijn en wel deze opmerkelijke titel:quote:Op zaterdag 10 mei 2014 17:38 schreef planethugo het volgende:
FDR: American Badass! (2012) - IMDb
President Roosevelt wordt gebeten door een weerwolf die eruit ziet als een soort chewbacca en komt in een rolstoel. Ondertussen krijgt hij te maken met de 2de wereldoorlog en willen Hitler, Mussolini en Japan (allemaal ook knuffelbeer achtige weerwolven) Roosevelt een kopje kleiner maken.
Verwacht geen logische film en veel subtiliteit maar een ouderwetse heerlijk onnozele komedie die eens anders is dan een scary/date/dance movie maar wat meer in de buurt komt van de oude Leslie Nielsen films. Lekker low budget ook maar dat past hier wel bij, special effects om te janken lach je juist om en bij een aantal scene's heb ik in een deuk gelegen, en dat is al lang geleden bij een komedie want de spoeling is wel erg dun de laatste jaren.
De humor moet je natuurlijk wel liggen, en nuchter kijken helpt ook niet. Vermoed ik
8.0
en na 20 minuten?quote:Op vrijdag 16 mei 2014 00:43 schreef mschol het volgende:
Z-108 qi cheng (2012)
ik vond deze film op mijn schijf en dus maar even aangeslingerd..
vooralsnog (10 minuten in de film) heb ik vooral een "wtf is dit voor rommel" gevoel erbij.
op basis van wat ik gezien heb vind ik die score van imdb nog hoog
1/10
Je hoeft niet iedere film persé helemaal uit te kijken om een goed oordeel erover te vellen, maar na 10 minuten een 1 te geven is wel erg voorbarig.quote:Op vrijdag 16 mei 2014 00:43 schreef mschol het volgende:
Z-108 qi cheng (2012)
ik vond deze film op mijn schijf en dus maar even aangeslingerd..
vooralsnog (10 minuten in de film) heb ik vooral een "wtf is dit voor rommel" gevoel erbij.
op basis van wat ik gezien heb vind ik die score van imdb nog hoog
1/10
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.IMDB: 7,0
ik: 9,1
Net gekeken. Sluit me hierbij aan.quote:Op dinsdag 13 mei 2014 21:43 schreef Keano het volgende:
Short Term 12 (2013)
[ afbeelding ]
Short Term 12 gaat over een opvang voor kinderen met problemen. Denk aan kinderen die mishandeld zijn etc. Het stel Grace en Mason werkt bij de opvang en heeft zo'n beetje de dagelijkse leiding in handen. Op een dag komt er een nieuw meisje waarmee Grace meteen een soort van klik heeft.
Ik zal verder niet teveel spoileren, maar voor mij was dit echt een hoogtepuntje. Goed geacteerd en overall gewoon een goeie film
IMDB: 8.1
Ik: 8.5
Eén van mijn alltime favesquote:Op maandag 12 mei 2014 22:37 schreef Timo20 het volgende:
Shallow Grave
De debuutfilm van Danny Boyle vertelt het verhaal van 3 jonge mensen (waaronder Ewan McGregor in één van z`n eerste rollen) die een apartement delen en nog één persoon zoeken die bij hen wilt komen wonen. Op een dag belt ene Hugo aan, die graag de kamer wilt huren. Iedereen blij, totdat Hugo dood in z`n bed wordt gevonden en de drie een grote vondst doen. Dat is het begin van een thriller die een vloeiende mix is van spanning, zeer zwarte humor en een vleugje Hitchcock bevat.
De karakters zijn stuk voor stuk excentriek en interessant, waarbij vooral Christopher Eccleston als de doorgedraaide David opvalt. Hij zet een fantastische rol neer als de heerlijk valse en sluwe accountant.
Met Shallow Grave maakte Boyle meteen een onuitwisbare en invloedrijke indruk op de Britse film scene, het begin van een nieuw tijdperk voor de Britste cinema.
IMDB Cijfer: 7,4/10
Mijn Cijfer: 8,0/10
quote:Op vrijdag 16 mei 2014 22:22 schreef Dale__Cooper het volgende:
Enemy (2013) - IMDb
[ afbeelding ]
Beste film die ik in een lange tijd gezien heb. Sinister sfeertje in een fraai vormgegeven stad. Je moet een beetje van de kleurstelling, maar die donkere/geel/bruine/grijze kleur heeft wel wat. Fantastisch gespeeld door Jake Gyllenhaal. Hopen dat Villeneuve en Gyllenhaal nog meer films gaan maken.Verbazingwekkend. Heb deze net zitten kijken maar ben eigenlijk blij dat ie afgelopen is. Saai.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.IMDB: 7,0
ik: 9,1
Snap het hele punt ook niet echt
Misschien komt dat omdat ik de laatste 15 min afgeleid was door m'n telefoon dat kan ook nog
Nee deze kon mij niet boeien.
Geen cijfer van mij. Ti's wel oké gedaan verder maar t was gewoon niet mijn smaak denk.Do what you love, love what you do!
of je snapt het gewoon nietquote:Op zaterdag 17 mei 2014 23:47 schreef kree het volgende:
[..]
Verbazingwekkend. Heb deze net zitten kijken maar ben eigenlijk blij dat ie afgelopen is. Saai.
Snap het hele punt ook niet echt
Misschien komt dat omdat ik de laatste 15 min afgeleid was door m'n telefoon dat kan ook nog
Nee deze kon mij niet boeien.
Geen cijfer van mij. Ti's wel oké gedaan verder maar t was gewoon niet mijn smaak denk.
Ook maar ff binnenhalen voor vanavond.quote:Op zaterdag 17 mei 2014 22:52 schreef casper019 het volgende:
12 years a slave
[ afbeelding ]
Indrukwekkende film,
Gaat over een zwarte man in de 19e eeuw, die een goed leven heeft, vrouw.. kinderen.. beetje geld.. en talentvol is.. maar dan word ontvoerd en verkocht als slaaf... en wat hij dan meemaakt....
Acteerwerk is erg sterk, en ook de sfeer van de 19e eeuw is goed neergezet...
Miss 1 klein puntje, maar tja das persoonlijk.. tegen het einde komt brad pitt in de film als kleine bijrol en natuurlijk moet hij weer de good guy blanke spelen.. mja
echt sterke film, aanrader
8.5
Dat kan best kloppen.quote:
Volgens mij is die rol letterlijk uit het boek van de hoofdrolspeler gehaald met zelfs de letterlijke tekst die erin staat, en Pitt was de producent van de film dus niet zo vreemd dat hij even verschijnt.quote:Op zaterdag 17 mei 2014 22:52 schreef casper019 het volgende:
12 years a slave
Miss 1 klein puntje, maar tja das persoonlijk.. tegen het einde komt brad pitt in de film als kleine bijrol en natuurlijk moet hij weer de good guy blanke spelen.. mja
Droger heb ik de humor nooit gezien. Maar ik vind ze ook beide zeer leuk.quote:Op donderdag 15 mei 2014 09:59 schreef planethugo het volgende:
[..]
Na deze onverwachts geslaagde komedie gaan kijken wat deze regisseur nog meer gemaakt heeft, en dat bleek 1 film te zijn en wel deze opmerkelijke titel:
Poolboy: Drowning Out the Fury (2011) - IMDb
[ afbeelding ]
Deze keer gaat het over een de producent/schrijver/acteur/regisseur/briljant meesterbrein/etc van een vervolg op een nooit uitgebrachte film over een poolboy. Dit genie presenteert zijn vervolg dat hij in 1990 maakte en legt ondertussen uit waarom de film niet echt aansloeg, ondanks zijn genialiteit. Dat heeft met nogal wat aanstootgevend materiaal te maken![]()
Kortom, weer een heerlijk vreemde komedie waarin een c-film vertoond wordt met alle hilariteit en onnozelheid die daarbij hoort. Titelpersonage is de oude Hercules acteur(die van de jaren 90 serie) die na de Vietnamoorlog 12 jaar rouwt om zijn dode vriend en daarna terug naar Amerika gaat om daar diens droom na te volgen: zwembaden schoonmaken, en ondertussen de maffia die daarbij hoort(waaronder Danny Trejo) om te leggen
Alweer een heerlijk debiele en daardoor geslaagde komedie. Ik zag dat de schrijver van deze en JDR: American Badass nog wat andere komedies geschreven heeft. Die gaan we ook proberen. Ik ben iig blij dat ik eindelijk een groepje gevonden heb dat geinige komedies maakt waar Hollywood niet allerlei formules op heeft geplakt waardoor de geslaagde grappen op 1 hand te tellen zijn. Nee dit is gewoon heerlijke onzin met een ontzettend hoge grapdichtheid en hilarische vondsten.
7.5
eindelijk een medestander (op fok danquote:Op dinsdag 20 mei 2014 02:16 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Droger heb ik de humor nooit gezien. Maar ik vind ze ook beide zeer leuk.
Eh ondergewaardeerd, iedereen die ik ken die hem gezien heeft vind hem geweldigquote:Op dinsdag 20 mei 2014 12:21 schreef warp995 het volgende:
http://m.imdb.com/title/tt0780536/
In Bruges
Gisteren gezien, ik vind dit echt een van de meest ondergewaardeerste films die ik ken. De film heeft heerlijke comedy en dialogan ala guy ritchie, quentin tarantino en de coen broers. Bovendien zitten er soms hele mooie diepe filosofische momenten in, terwijl de volgende scene weer ontiegelijk cynisch kan zien. Bovendien heeft de film ook een erg bruut en hard einde!
Kortom: aanrader!
Imdb: 8
Ik: 8,8
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |