SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hier vind je de OP.![]()
Blij dat zwolle die kant heeft.quote:Op zondag 20 april 2014 20:27 schreef Dekatria het volgende:
ResPECt hoor. De hele gele zijde wit-blauw, mooi gezicht wel.
quote:Ajax dupeert Feyenoord
De fans van Ajax die hun club kort na het begin van de bekerfinale te schande maakten, hebben Feyenoord een dubbel slechte dienst bewezen.
Een week voor het competitietreffen Feyenoord-Cambuur, waarin de Rotterdammers deelname aan de voorronde van de Champions League kunnen veiligstellen, vernielde het massaal gegooide vuurwerk de prachtige Rotterdamse grasmat.
Door de volledige ineenstorting van Ajax en de klinkende zege van PEC Zwolle (5-1) is Feyenoord (als nummer twee van de competitie) ook zijn plaats in het duel om de Johan Cruijff Schaal kwijt. Indien Ajax kampioen wordt, gaat die strijd in de Amsterdam ArenA nu tussen Ajax en PEC Zwolle.bron: telegraaf
Ajax was verantwoordelijk voor het fouilleren van hun eigen supporters.quote:Op zondag 20 april 2014 20:48 schreef Elan het volgende:
Hopelijk krijgen ze nog een paar klappen voor ze terug gaan naar die kutstad teringamsterdammers beetje ons heilige gras slopen
Prima toch. Dat schaaltje heeft al 0 waarde laat staan als je hem moet spelen zonder een prijs te hebben gepakt.quote:
quote:Op zondag 20 april 2014 21:10 schreef Vasion het volgende:
Ik snap de TT niet? Ik heb heel die bekerfinale gemist, maar zag opeens 5-1 staan.
Die mafketels hebben de grasmat zo vernield dat Mulder nu al een excuus voor zijn volgende faalactie heeft.quote:Op zondag 20 april 2014 21:10 schreef Vasion het volgende:
Ik snap de TT niet? Ik heb heel die bekerfinale gemist, maar zag opeens 5-1 staan.
Niks meer van te zien volgende week joh.quote:Op zondag 20 april 2014 21:13 schreef eight het volgende:
[..]
Die mafketels hebben de grasmat zo vernield dat Mulder nu al een excuus voor zijn volgende faalactie heeft.
Ik zag Depay daar ook een keer.quote:Op zondag 20 april 2014 21:38 schreef Max23 het volgende:
Boëtius zit nu bij de Dino Show op Nederland 3
Er zijn hier minstens 40-45 verschillende grappen over te verzinnen..quote:Op zondag 20 april 2014 21:08 schreef Planga het volgende:
GODVERDOMME groetjes uit de laatste overvolle trein.
quote:Op zondag 20 april 2014 22:29 schreef Haringkop het volgende:
Haha stonden net drie viaducten op de A20 vol met Feijenoorders, om PEC te feliciteren
Foto's??quote:Op zondag 20 april 2014 22:29 schreef Haringkop het volgende:
Haha stonden net drie viaducten op de A20 vol met Feijenoorders, om PEC te feliciteren
Mokotjo speelde goed. Mocht Clasie vertrekken zie ik hem eigenlijk liever daar dan Vormer maar denk dat die deur al wel dicht is. Contract liep ook af toch?quote:Op zondag 20 april 2014 22:55 schreef Dekatria het volgende:
Al die mensen die niet kunnen incasserenschattig eigenlijk.
Good ol' Guyon speelde weer als vanouds 1 goede helft. Deed weer een Kievje, ditdat.
Volgens mij is Mokotjo verkocht... En heeft hij daar bij Zwolle voor een jaartje of 3 getekend.quote:Op zondag 20 april 2014 23:24 schreef Caland het volgende:
[..]
Mokotjo speelde goed. Mocht Clasie vertrekken zie ik hem eigenlijk liever daar dan Vormer maar denk dat die deur al wel dicht is. Contract liep ook af toch?
Had Van Geel best 1 of andere clausule kunnen fixen.quote:Op zondag 20 april 2014 23:29 schreef Muto het volgende:
[..]
Volgens mij is Mokotjo verkocht... En heeft hij daar bij Zwolle voor een jaartje of 3 getekend.
Wel geld weggegooid in dat geval.quote:
Had sowieso zijn contract niet verlengd en was ook niet zo gelukkig in Rotterdamquote:Op zondag 20 april 2014 23:45 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Wel geld weggegooid in dat geval.
We hadden hem nooit moeten laten gaan natuurlijk. Vrees dat het nu te laat is.
Dit. Vind het ook jammer dat het er hier niet is uitgekomen, maar soms heb je dat.quote:Op zondag 20 april 2014 23:48 schreef Caland het volgende:
[..]
Had sowieso zijn contract niet verlengd en was ook niet zo gelukkig in Rotterdam
Mwah, heeft mij nooit kunnen overtuigen. Ja, ik ken de verhalen dat het moeilijk is om je te bewijzen in korte speeltijd en als je niet op altijd op je eigen positie speelt is het ook lastig, maar om nou te zeggen dat ik een meerwaarde in hem zag, nee. Gun het hem bij PEC, maar is type "te groot voor servet, te klein voor tafellaken"quote:Op zondag 20 april 2014 23:45 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Wel geld weggegooid in dat geval.
We hadden hem nooit moeten laten gaan natuurlijk. Vrees dat het nu te laat is.
Is ook niet zo gek. Hij wilde gewoon spelen, iets wat in Rotterdam voorlopig nog niet regelmatig ging gebeuren.quote:Op zondag 20 april 2014 23:52 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dit. Vind het ook jammer dat het er hier niet is uitgekomen, maar soms heb je dat.
Ajax wilde Feyenoord alvast helpen met het verbouwen van de Kuipquote:
Schoolvoorbeeld vandaag idd.quote:
Klopt. Heb begin van seizoen gezegd dat ik denk dat ie van Zwolle naar een Engelse middenmoter vertrekt, maar misschien was dat iets te voorbarigquote:Op maandag 21 april 2014 00:01 schreef Typisch het volgende:
[..]
Is ook niet zo gek. Hij wilde gewoon spelen, iets wat in Rotterdam voorlopig nog niet regelmatig ging gebeuren.
Zal binnen nu en een jaar wel de stap maken naar Twente of AZ ofzo.
Tot vandaag wel jaquote:
AZ verkoopt die Gudelj en gaat voor een deel van dat bedraf Mokotjo halen. Ik zie het wel gebeuren.quote:Op maandag 21 april 2014 00:04 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Klopt. Heb begin van seizoen gezegd dat ik denk dat ie van Zwolle naar een Engelse middenmoter vertrekt, maar misschien was dat iets te voorbarig
Nja die mongool tegen Esteban was toch ook een Ajacied?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |