Nou ja, ik heb ze in ieder geval nooit gezien. En of het überhaupt bestaat weet ik niet, eerlijk gezegd.quote:Op zaterdag 19 april 2014 14:50 schreef Ludd het volgende:
[..]
Oh, ik dacht dat hij wel eens foto's gepost had. Maar dit soort operaties bestaat sowieso wel toch?
quote:Op zaterdag 19 april 2014 14:52 schreef Kriegel het volgende:
[..]
Nou ja, ik heb ze in ieder geval nooit gezien. En of het überhaupt bestaat weet ik niet, eerlijk gezegd.
ja in china bijvoorbeeld voor onzekere chineesjes die dan denken meer succes te krijgen in het levenquote:Op zaterdag 19 april 2014 14:52 schreef Kriegel het volgende:
[..]
Nou ja, ik heb ze in ieder geval nooit gezien. En of het überhaupt bestaat weet ik niet, eerlijk gezegd.
inb4quote:Op zaterdag 19 april 2014 15:23 schreef Jaimy_Luca het volgende:
Alsof je er iets aan kan doen hoe lang je word. Onzinklacht.
Ga lekker naar Flop Coast luisterenquote:
Heb dit gevonden op groeiwijzer.nl:quote:Op zaterdag 19 april 2014 14:50 schreef Ludd het volgende:
[..]
Oh, ik dacht dat hij wel eens foto's gepost had. Maar dit soort operaties bestaat sowieso wel toch?
quote:Beenverlenging is omstreden. De behandeling is niet alleen pijnlijk maar ook tijdrovend: het oprekken kan maanden duren. Bovendien moet iemand die geopereerd is, opnieuw leren lopen. Er volgt dus ook nog een intensieve periode van revalidatie. Daarnaast ontstaan er vaak complicaties (bijkomende ongewenste verschijnselen), zoals infecties.
Hangt van de lichaamsbouw af, bij sommigen ziet het er idioot uit, anderen zijn wel gewoon in verhouding en dan is het juist nice (mits je ervan houdt natuurlijk).quote:Op zaterdag 19 april 2014 16:15 schreef ecktebaas123 het volgende:
Wat ik klachtwaardig vind zijn van die vrouwen van 1.60m en korter die denken dat iedereen ze sexy en cute vind omdat ze zo kort zijn
"Kijk mij eens kort zijn, ik kom nergens bij en iedereen moet bukken om mij een kus te geven"
Doe je deuren en ramen goed dicht. Geen dreigement gewoon en tipquote:Op zaterdag 19 april 2014 15:55 schreef Rodawa het volgende:
Heerlijk, al die manlets hier.Niet dat ik me boven jullie verheven voel ofzo. harhar
ik vind het vaak ook zo opvallend dat juist die dwergen 1.55< met een man gaan die langer is dan 2m.quote:Op zaterdag 19 april 2014 16:16 schreef Rodawa het volgende:
[..]
Hangt van de lichaamsbouw af, bij sommigen ziet het er idioot uit, anderen zijn wel gewoon in verhouding en dan is het juist nice (mits je ervan houdt natuurlijk).
Hoe lang ben je zelf? 1.54 is dan ook wel heel klein ja, maar zelf vind ik 1.60-1.65 vaak het mooiste ondanks dat ik zelf 1.87m (mortaxx r u wutsjing?) ben.quote:Op zaterdag 19 april 2014 16:22 schreef ecktebaas123 het volgende:
[..]
ik vind het vaak ook zo opvallend dat juist die dwergen 1.55< met een man gaan die langer is dan 2m.
Ik heb zelf ook een korte vriendin gehad (1.54m) maar tis soms net alsof je met een kind loopt, geef mij maar een vrouw van 1.70m
Niet zo uit de hoogte doen.quote:Op zaterdag 19 april 2014 16:18 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Doe je deuren en ramen goed dicht. Geen dreigement gewoon en tip
1.84 ben ik. Ik vind alles goed zolang het onder de 1.78 is,quote:Op zaterdag 19 april 2014 16:24 schreef Rodawa het volgende:
[..]
Hoe lang ben je zelf? 1.54 is dan ook wel heel klein ja, maar zelf vind ik 1.60-1.65 vaak het mooiste ondanks dat ik zelf 1.87m (mortaxx r u wutsjing?) ben.
Dat vind ik dan alweer te groot, sowieso heb ik liever niet dat een meisje boven de 1.70m uitkomt. 1.78 is ook best kut trouwens, dan sta je al praktisch op ooghoogte, laat staan wanneer ze hakken draagt.quote:Op zaterdag 19 april 2014 16:26 schreef ecktebaas123 het volgende:
[..]
1.84 ben ik. Ik vind alles goed zolang het onder de 1.78 is,
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |