quote:Op maandag 14 april 2014 17:00 schreef Lindgren. het volgende:
[..]
"JA DUS NU DACHT IK DAN NEEM IK HEM MEE OOK" "meenemennn"
quote:
GVD,quote:Op maandag 14 april 2014 17:04 schreef Tim86 het volgende:
[ afbeelding ]
Godver wat blijft dit toch geniaal
Hij stelt ook continu de perfecte vragen en komt met de meest briljante simpele reacties.quote:Op maandag 14 april 2014 17:04 schreef Tim86 het volgende:
[ afbeelding ]
Godver wat blijft dit toch geniaal
youtube filmpje dat ik net posttequote:
quote:Op maandag 14 april 2014 17:06 schreef Lindgren. het volgende:
[..]
Hij stelt ook continu de perfecte vragen en komt met de meest briljante simpele reacties.Eindbaas is het. Hij loopt ook de perfecte mensen tegen het lijf.
Staat er een voorzitter van een botenbedrijf ofzo, waar hij aan vraagt of ze weet wat Willem Alexander met water te maken heeft. Reageert ze zo schaapachtig: "Ja nu doel je zeker op zijn moeders boot hi hi hi"
quote:
5sec voor het einde gooit hij er nog een mooie sgitterend inquote:
Maar even serieus: mag je eigenlijk wel alcohol of drugs? Je hebt ook medicijnen neem ik aan?quote:Op maandag 14 april 2014 17:10 schreef DarkSonic2 het volgende:
[..]
Ik heb me de laatste dagen anders prima gedragen.
Ja en ja. Alleen ik merk weinig van die medicijnen.quote:Op maandag 14 april 2014 17:11 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Maar even serieus: mag je eigenlijk wel alcohol of drugs? Je hebt ook medicijnen neem ik aan?
ja dan kan je gewoon 8 keer opstaanquote:Op maandag 14 april 2014 17:13 schreef Toefjes het volgende:
[..]
ik pak een lijntje en dan sla ik je zoek
Hier, een gekke foto van Gekke Gerrie voor jouquote:Op maandag 14 april 2014 17:18 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Hier, een mooie foto van de Hubble telescoop voor jou
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 14 april 2014 17:32 schreef DuTank het volgende:
[..]
Hier, een gekke foto van Gekke Gerrie voor jou
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |