Met crusaders kings geleerd dat je geen dronken mensen in je moordplannen moet betrekken.quote:Op maandag 14 april 2014 14:13 schreef JackHerrer het volgende:
Hier wordt met een reeks screenshots uitgelegd wie de meest waarschijnlijk dader is: http://imgur.com/a/LY9b2
Waar is die Petyr eigenlijk heen?quote:Op maandag 14 april 2014 14:10 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Ik heb net steeds staan verkondigen tegen iemand waarom Cersei het niet is, dus ik verander binnen een paar posts even van gedachten?![]()
Ik denk wel dat er een verband met Petyr is eigenlijk, die gast is zo sneaky altijd, ook al is hij al een tijdje niet in KL geweest, hij heeft zijn lijntjes wel lopen.
Naar Mereen om Daenerys te verkrachtenquote:
The Eyrie, Lysa Arryn om haar hand vragen.quote:
Ja dat zag ik, maar het was gewoon op twee manieren op te vatten.quote:Op maandag 14 april 2014 14:15 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Dat er in de quote 'Cercei' stond, heb je zeker overheen gelezen.
Klopt. Maar ik wil wel meer vertellen, maar dat is volgens mij boekinformatie (vorig seizoen), dus dat ga ik niet doen.
Ja. Vechtûh.quote:Op maandag 14 april 2014 14:15 schreef Leafeon672 het volgende:
We gaan toch gaan ruziemaken in dit topic jongens?
The Vale, House Arryn.quote:
Dikke boeken in stukken hakken!!!quote:
Klopt, en af en toe haal ik boek en serie door elkaarquote:Op maandag 14 april 2014 14:18 schreef Principia het volgende:
[..]
Ja dat zag ik, maar het was gewoon op twee manieren op te vatten.
Oke, dat verklaart een boel. Vanuit de boeken wordt er natuurlijk veel gedetailleerder verteld, waardoor jij andere inzichten hebt.
Beetje jammer, dat was 1 van de 3 complete die nog in Westeros te vinden was.quote:
Een naakte jongeman denk ik, vandaar ook de blote bips. Zag je Loras zijn gezicht niet?quote:Op maandag 14 april 2014 14:22 schreef Khaleesi het volgende:
Waar reed de Renly dwerg eigenlijk op? Een witte vrouw?
quote:
Haha, kutjoffrey...quote:Op maandag 14 april 2014 14:22 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Een naakte jongeman denk ik, vandaar ook de blote bips. Zag je Loras zijn gezicht niet?
Spoilersquote:
Tywin gaf wel zo'n blik.quote:Op maandag 14 april 2014 14:27 schreef Peunage het volgende:
Ik was er wel in getrapt toen Joffrey dat boek kreeg en zei "now that the war is over.. it is time for wisdom"
Ik dacht meteen dat Tywin hem toegesproken had.
Van de aflevering van gisteren?quote:
Jamie is op dit moment een zwakkeling.quote:Op maandag 14 april 2014 14:30 schreef Peunage het volgende:
Ik snap ook niet helemaal waarom Tywin en Jamie voor hem buigen en zo. Als het er op aan komt gaan die guards echt wel achter Tywin staan. En Jamie zou ze zelf in elkaar timmeren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |