Ik dus vanochtend een mooie post voor op Vuurwerkcrew geschreven, wilde het daarnet plaatsen.... bestaat Tong70 niet meer
Stelletje Noord Koreanen daar
Hoe dan ook dit was hem:
Een goedemiddag,
Beste lezer, zoals u misschien de laatste dagen wel hebt gemerkt wordt MrBanaan1 vermist. Banaan is een gebruiker welke vaak zijn dagen spendeert op een notoir Nederlands forum, sinds 6 dagen hebben wij echter geen enkele post meer van hem gezien. Vandaar dit topic.
Op dinsdag 8 april heeft men een onderzoek naar de vermissing van Banaan gestart, dit onderzoek staat onder leiding van rechercheur Ria welke werkzaam is geweest op bureau Warmondstraat en daar de nodige ervaring heeft opgedaan omtrent vermissingen. Ook hebben wij ( de vaste forumbezoekers ) actie ondernomen door de heer Alberto Stegeman en de heer Rob Geus in te schakelen.
Rob heeft de kamer van Banaan geinspecteerd door middel van een speciale lamp, tijdens dit onderzoek was veelvuldig "man man man" en "kansloos" te horen. De resultaten van dit kortstondig onderzoek doen ons én de politie geloven dat er een misdrijf is gepleegd. In de nacht van woensdag op donderdag is er dan ook een Amber Alert uitgegaan zoals hieronder te zien is.
Als vuurwerk liefhebbers komen jullie vaak buiten om vuurwerk af te steken, hetzij legaal of illegaal. Wij missen Banaan heel erg, mijn oproep aan jullie is dan ook om uit te kijken naar Banaan. Er is helaas bij ons maar weinig bekend over hoe Banaan er uit ziet, wel is bekend dat hij een Limburgs accent heeft en gele kleding draagt.
Updates omtrent de zoekactie worden hieronder in de op geplaatst.
Goed, ik wens u nog een fijne dag.