Geen eens aircoquote:Op zaterdag 12 april 2014 18:44 schreef Solidberg het volgende:
[..]
Hebben die geen camera aan de achterkant oid?
hier worden die dingen altijd bumper tegen bumper geparkeerdquote:Op zaterdag 12 april 2014 18:47 schreef Fiorano het volgende:
[..]
Geen eens airco
Wel van die buizen rondom, gaan regelmatig nieuwe onder. Mij nog niet gebeurd, maar ik ben dan ook een baas.
Gaarne ontvang ik een DM met je voornaam en nummer.quote:Op zondag 13 april 2014 02:56 schreef Irritatie100 het volgende:
Maarrrrrrr, hoe is het nou met de meet in Eindje volgende week? Giet's oan of niet?
Duw mij anders in die van hoog niveau zijnde WA-groep?
Kijk eens aan, verstuurd.quote:Op zondag 13 april 2014 08:32 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Gaarne ontvang ik een DM met je voornaam en nummer.
Meneer Moebje is even legaal op een scootertje aan het crossen.quote:
Goed idee, begin en eindig ook bij een LM, met fiets is zelfs sneller dan met OVquote:Op zondag 13 april 2014 11:30 schreef Sarasi het volgende:
[..]
Meneer Moebje is even legaal op een scootertje aan het crossen.![]()
Ik weet inmiddels dat het twee uur rijden is naar Haarlem, dus dat wordt een lekker dagje. En op de fiets naar de LM want ik eindig er ook.
Naar binnen gaan, handtekening erop, kopietje, en dan vragen of je die kopie nog op de bijrijdersstoel moet leggen. Dan zeggen ze het wel of het nodig isquote:Op zondag 13 april 2014 13:21 schreef Schaafkaas het volgende:
Vraagje: ik moet morgen voor abcdefghijklmopqrstuvwqyz een auto ophalen bij een klant en afleveren bij een schadeherstelbedrijf. Bij de ritinfo staat dat ik dan mijn formulier op de bijrijdersstoel moet leggen. Moet ik dan van het schadeherstelbedrijf ook nog een handtekening vragen, of kan ik gewoon alleen de sleutels afgeven?
En dan is het de bedoeling dat ik 2 formulieren meeneem, 1 voor mezelf en 1 voor het afleveradres? Het staat er allemaal een beetje vaag moet ik zeggen.![]()
Oké, thanks!quote:Op zondag 13 april 2014 13:30 schreef Solidberg het volgende:
[..]
Naar binnen gaan, handtekening erop, kopietje, en dan vragen of je die kopie nog op de bijrijdersstoel moet leggen. Dan zeggen ze het wel of het nodig is
WK is nog wel grappig. De halve finale en de finale dan, meer hoef ik ook niet te zien.quote:
WK is idd wel leuk.quote:Op zondag 13 april 2014 15:30 schreef Sarasi het volgende:
[..]
WK is nog wel grappig. De halve finale en de finale dan, meer hoef ik ook niet te zien.
Niet alle wedstrijden kijken.quote:Op zondag 13 april 2014 15:30 schreef Sarasi het volgende:
[..]
WK is nog wel grappig. De halve finale en de finale dan, meer hoef ik ook niet te zien.
Heur 'emquote:Op zondag 13 april 2014 15:31 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Denken dat PSV jullie niet met 10-0 in gaat maken.
Z'n wedstrijd duurt 105 minuten plus blessuretijd. Voetbal zelf vind ik niet bijster interessant (ole in meer dan een uur tijd hebben we drie keer de bal in het netje getrapt!), maar de sfeer tijdens het WK vind ik wel heel leuk en gezellig. Al die wedstrijden kijken is me echter teveel van het goede.quote:
Jongen, we trappen dat smoelwerk van Beugelsdijk door het doel heen met bal en al want Lasse.quote:Op zondag 13 april 2014 15:34 schreef Irritatie100 het volgende:
Trouwens, even los van onze match bij die paupers in Eindje, Henkie haalt gewoon de 3 punten op in die sporthal.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |