quote:Op donderdag 10 april 2014 22:45 schreef tralalala het volgende:
Hannibal op 5![]()
En op Net 5 iemand die deosticks opeet
quote:Op donderdag 10 april 2014 22:51 schreef tralalala het volgende:
Sjon gaat achter loverboys aan! Dat kan ook wel een topshowtje worden denk ik.
quote:Op vrijdag 11 april 2014 00:21 schreef AF_ het volgende:
banaan heeft 6 minuten geleden zijn fok! f1 geupdate
quote:Op vrijdag 11 april 2014 00:21 schreef AF_ het volgende:
banaan heeft 6 minuten geleden zijn fok! f1 geupdate
Al denk ik niet dat Banaan 37 was, aan zijn posts te zien in ieder geval niet. En volgens mij kwam Banaan ook niet uit Curacaoquote:De man die maandag dood werd gevonden in een woning in Kerkrade is overleden door een bolletje cocaïne in zijn lichaam. Dat maakte de politie vrijdag bekend na onderzoek.
Het gaat om een 37-jarige man uit Curaçao. De politie onderzoekt waar de drugs vandaan komen. Er is niemand aangehouden.
De dode werd maandag door een bekende gevonden. Het lichaam had al enkele uren in een woning aan het Heiveldplein gelegen. Ambulancepersoneel vond het overlijden verdacht en alarmeerde de politie.
Curacao is wel een bananenrepubliekquote:Op vrijdag 11 april 2014 13:44 schreef Mansjester het volgende:
Jongens, het zal toch niet hé
[..]
Al denk ik niet dat Banaan 37 was, aan zijn posts te zien in ieder geval niet. En volgens mij kwam Banaan ook niet uit Curacao![]()
Ik vrees hetquote:Op vrijdag 11 april 2014 15:39 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Zou 'ie depressief zijn door Roda?
Dat kan niet, dan wordt mevrouw Karina boosquote:
picsquote:Op vrijdag 11 april 2014 17:39 schreef WcPot het volgende:
Nee nog niet ben nog onderweg even pauze maken dat moet van de wetgevahh even gebruik maken van een open wifi bij de shell
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |