Aha! Maar dan mis je nu allemaal toffe, bizarre storingen op de kassa joh!quote:
Aha! Ik zoek in die hoek namelijk nog iemand met een creatieve inslag, voor een project Staat er ergens een portfolio van je online? (kan via DM natuurlijk)quote:Op vrijdag 4 april 2014 15:14 schreef Vork het volgende:
[..]
nog niet en grafisch, maar wel voor web.
Hier idem zoiets nu, dus laten we samen flink duimen!quote:Op vrijdag 4 april 2014 16:08 schreef Vork het volgende:
Dank jullie wel. Er is vooral veel onzekerheid nog op dat gebied, dus ik hoop dat het meevalt.
Had je dequote:Op vrijdag 4 april 2014 16:21 schreef minilot het volgende:
...en de topictitel verdient op de eerste pagina toch ook tenminste Manon:
[ afbeelding ]
...of Maroesja:
[ afbeelding ]
..in elk geval een Tika!![]()
(Niks tegen hondjes hoor.)
Ik mis m'n collega's wel! En zoveel mensen om me heen. Maar het werk zelf vond ik niet erg interessant. En wel erg vermoeiend.quote:Op vrijdag 4 april 2014 16:17 schreef minilot het volgende:
[..]
Aha! Maar dan mis je nu allemaal toffe, bizarre storingen op de kassa joh!
Vond je 't jammer om er weg te gaan of boeide het je niet zo?
[..]
Aha! Ik zoek in die hoek namelijk nog iemand met een creatieve inslag, voor een project Staat er ergens een portfolio van je online? (kan via DM natuurlijk)
[..]
Hier idem zoiets nu, dus laten we samen flink duimen!
Jazeker! Maar ehm, als ik een hond zie dan denk ik als ik heel eerlijk ben voornamelijk 'oei', want ik vind honden een tikkeltje eng en onaangenaam. Al was jouw Tika vast een schat hoor!quote:Op vrijdag 4 april 2014 16:27 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Had je defoto's
in het andere topic ook gezien?
Van de oude serie, neem ik aan?quote:Op vrijdag 4 april 2014 16:27 schreef borisz het volgende:
Ik heb nog een CD van Tita Tovenaar zie ik nu
Met de Verdwijnspiegel en de Oosterpoort.quote:Op vrijdag 4 april 2014 16:38 schreef minilot het volgende:
[..]
Van de oude serie, neem ik aan?
(Van de musical van een paar jaar geleden zijn helaas alleen illegale MP3tjes in omloop)
Ziet er heel lekker uitquote:Op vrijdag 4 april 2014 16:31 schreef Bluezz het volgende:
Ik had geen kookinspiratie, maarrrrrrrrr toch ineens dit gevonden, staat nu geurig te pruttelen
(incl. kippedijtjes)
Dat geeft niet. Ik ken meer mensen die dat hebben.quote:Op vrijdag 4 april 2014 16:37 schreef minilot het volgende:
[..]
Jazeker! Maar ehm, als ik een hond zie dan denk ik als ik heel eerlijk ben voornamelijk 'oei', want ik vind honden een tikkeltje eng en onaangenaam. Al was jouw Tika vast een schat hoor!Ligt aan mij, niet aan de honden.
Als kind & puber was ik echt panisch en fobisch als het op honden aankwam. Hele blokken ervoor omlopen enzo. Dat was ik wel beu op een gegeven moment, en nu vind ik ze hoogstens nog wat onaangenaam maar ik steek er de straat niet meer voor over.
Ja, wat een verschil met die twee zielige fotootjes hè!quote:Op vrijdag 4 april 2014 17:21 schreef golfer het volgende:
Goed gedaan hoor, Lonaa.![]()
Beestje ziet er nu ook veel vrolijker en gelukkiger uit.
quote:Op vrijdag 4 april 2014 18:19 schreef AnneX het volgende:
Bij de Action dikke vloerwissers voor weinig gehaald.
Verder: wat een overbodige meuk verkopen ze daar.
Er stond een meisje pakken vol met plakwimpers in te slaan voor 89 cent!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |