mwa 2 thuiswedstrijden tegen mindere teams, ik ga uit van 6 punten hoor.quote:Op vrijdag 4 april 2014 14:32 schreef Calciumdude het volgende:
[..]
ik zie feyenoord nog wel twee keer gelijkspelen (in de uitwedstrijden) dus dan kan twente nog boven je eindigen, en vitesse gelijk...
Ik zie Twente ook nog als onze grootste concurrent. Best kans dat Feyenoord inderdaad nog 2 keer gelijkspeelt in de uitwedstrijden tegen PSV en AZ.quote:Op vrijdag 4 april 2014 14:32 schreef Calciumdude het volgende:
[..]
ik zie feyenoord nog wel twee keer gelijkspelen (in de uitwedstrijden) dus dan kan twente nog boven je eindigen, en vitesse gelijk...
gewoon winnen zit er niet meer in in deze fase van de competitie , maar inderdaad de thuiswedstrijden dienen gewonnen te worden..quote:Op vrijdag 4 april 2014 14:36 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ik zie Twente ook nog als onze grootste concurrent. Best kans dat Feyenoord inderdaad nog 2 keer gelijkspeelt in de uitwedstrijden tegen PSV en AZ.
Maar Fc Twente zie ik dan mogelijk boven ons eindigen inderdaad, maar in dat geval gewoon omdat ze meer punten hebben behaald, en niet op een beter doelsaldo.
Vitesse zie ik eerlijk gezegd niet winnen van Ajax komende zondag. Dus die kunnen in dat geval al niet meer op gelijke hoogte komen indien wij winnen van RKC, aangezien ik er ook vanuit ga dat wij thuis 'gewoon' winnen van Cambuur Leeuwarden.
Als Feyenoord 2x gelijkspeelt en Twente zijn potten wint, staan ze juist wèl gelijk in punten. En dan doet het doelsaldo er dus alles toe. Dit is dus precies zo'n reeël scenario wat ik bedoelde.quote:Op vrijdag 4 april 2014 14:36 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ik zie Twente ook nog als onze grootste concurrent. Best kans dat Feyenoord inderdaad nog 2 keer gelijkspeelt in de uitwedstrijden tegen PSV en AZ.
Maar Fc Twente zie ik dan mogelijk boven ons eindigen inderdaad, maar in dat geval gewoon omdat ze meer punten hebben behaald, en niet op een beter doelsaldo.
In dat geval wel ja. Maar ik zie dat niet gebeuren.quote:Op vrijdag 4 april 2014 14:39 schreef Gert het volgende:
[..]
Als Feyenoord 2x gelijkspeelt en Twente zijn potten wint, staan ze juist wèl gelijk in punten. En dan doet het doelsaldo er dus alles toe. Dit is dus precies zo'n reeël scenario wat ik bedoelde.
Persoonlijk was dat mijn nummer 3/4.twitter:Feyenoord twitterde op vrijdag 04-04-2014 om 14:25:50FOTO: Het ontwerp van de seizoenkaart 2014-2015 is bekend. Legioen-leden brachten hun stem uit op deze kaart: http://t.co/c31o70mKMa reageer retweet
Zag 'm op Facebook inderdaad. Afbeelding van het Feyenoordlogo op 'n Feyenoordshirt.quote:Op vrijdag 4 april 2014 14:58 schreef H.FR het volgende:
Nieuwe SCC bekend:
https://twitter.com/Feyenoord/status/452059468491005952/photo/1
In zo'n tweet ding plakken lukt niet
Persoonlijk was dat mijn nummer 3/4.
quote:Feyenoord is hard op weg naar de felbegeerde tweede plaats van de eredivisie. Afgelopen woensdag wonnen de Rotterdammers bij Heracles Almelo (1-2) en sloeg de stadionclub een gaatje met de concurrenten. Toch speelde Feyenoord allesbehalve sterk in Overijssel, ook flankaanvaller Jean-Paul Boëtius niet. 'Ik zat niet lekker in de wedstrijd.'
De tiener werd al na een klein uur spelen naar de kant gehaald door trainer Ronald Koeman. Niet vanwege vermoeidheidsklachten, waar Boëtius eerder in de week wel over klaagde. 'Ik heb uitleg gekregen over mijn wissel. Het had niets met vermoeidheid te maken, al voelde ik me niet honderd procent,' aldus de aanvaller, die vanaf de bank zag hoe Feyenoord de 1-2 voorsprong over de streep trok.
Ook Boëtius beseft dat Feyenoord de tweede plaats eigenlijk niet meer uit handen mag geven in het restant van de competitie. 'We staan vier punten los van de nummer drie, hebben alles in eigen hand. Dat is prettig. We moeten zelf punten blijven pakken en de manier waarop maakt nu niet uit.'
Enkele weken geleden zag de situatie van Feyenoord er nog een stuk minder rooskleurig uit. Na het gelijke spel bij FC Twente (2-2) en de nederlaag tegen Ajax (1-2) dreigde het elftal van Koeman zelfs even buiten de topvijf te eindigen. De vertrekkende trainer van de Rotterdammers liet woensdag na het duel met Heracles Almelo al weten dat er in die fase gesprekken zijn gevoerd om het seizoen niet als een nachtkaars uit te laten gaan. 'Koeman is nu directer, als je het niet laat zien op trainingen sta je er niet in. Daarvoor was hij daar iets coulanter in. Nu moet je laten zien dat je in de selectie of basis hoort. Iedereen doet er weer een schepje bovenop,' vervolgt Boëtius.
'Op dit moment pakt alles goed uit. Daarvoor was Koemans aanpak ook goed, maar wij moeten het binnen de lijnen laten zien. Als dat niet lukt wordt er naar de trainer gekeken, maar het heeft niet altijd met de trainer te maken.'
Eigenlijk belachelijk dat Koeman dat principe nu pas is gaan toepassen schijnbaar.quote:'Koeman is nu directer, als je het niet laat zien op trainingen sta je er niet in. Daarvoor was hij daar iets coulanter in. Nu moet je laten zien dat je in de selectie of basis hoort.
Mwa, normaal gesproken moet je soms spelers wat langer vertrouwen geven. In zo'n eindfase let je daar misschien wat minder op.quote:Op vrijdag 4 april 2014 15:05 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Eigenlijk belachelijk dat Koeman dat principe nu pas is gaan toepassen schijnbaar.
Koeman begrijpt zelf ook wel dat het mooi op z'n CV staat als hij opnieuw tweede wordt. Toch zie ik dat nog niet erg snel gebeuren hoor, als ik het goed heb hebben jullie nog twee eenvoudige thuiswedstrijden, maar nog twee lastige uitwedstrijden tegen PSV en AZ. Ik zal niet zeggen dat ik het jullie echt gun, maar Twente, PSV en Vitesse gun ik het al helemaal niet om tweede te wordenquote:Op vrijdag 4 april 2014 15:08 schreef H.FR het volgende:
[..]
Mwa, normaal gesproken moet je soms spelers wat langer vertrouwen geven. In zo'n eindfase let je daar misschien wat minder op.
Alle drie die ploegen hebben goede kans dit weekend te verliezen.quote:Op vrijdag 4 april 2014 15:12 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Koeman begrijpt zelf ook wel dat het mooi op z'n CV staat als hij opnieuw tweede wordt. Toch zie ik dat nog niet erg snel gebeuren hoor, als ik het goed heb hebben jullie nog twee eenvoudige thuiswedstrijden, maar nog twee lastige uitwedstrijden tegen PSV en AZ. Ik zal niet zeggen dat ik het jullie echt gun, maar Twente, PSV en Vitesse gun ik het al helemaal niet om tweede te worden
Voor JP is het denk ik beter als hij niet mee naar het WK gaat en lekker zijn rust gaat pakken deze zomer.quote:
Eens.quote:Op vrijdag 4 april 2014 15:17 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Voor JP is het denk ik beter als hij niet mee naar het WK gaat en lekker zijn rust gaat pakken deze zomer.
Vitesse verliest van die joden, dus die halen je niet meer in denk ik.quote:Op vrijdag 4 april 2014 14:39 schreef Calciumdude het volgende:
[..]
gewoon winnen zit er niet meer in in deze fase van de competitie , maar inderdaad de thuiswedstrijden dienen gewonnen te worden..
az uit reken ik eigenlijk ook wel op een overwinning aangezien ze dan echt voor het echie spelen.. dan weet je wat je moet doen..
uitslag tegen psv is bepalend naar mijn idee..
verlies je daar , dan word je misschien zelfs wel 4e of 5e
Bah. Ik had liever #1 of #3.quote:Op vrijdag 4 april 2014 15:59 schreef ace_eleven het volgende:
En de nieuwe kaart is bekend:
[ afbeelding ]
Prima.quote:Op vrijdag 4 april 2014 15:59 schreef ace_eleven het volgende:
En de nieuwe kaart is bekend:
[ afbeelding ]
Ik ook ja.quote:
Er zijn nog kaarten beschikbaar, dus voor de mannen die twijfelden om te gaan..quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |