Niet.quote:Op woensdag 2 april 2014 22:09 schreef Hyaenidae het volgende:
Tegen welke korting kun je producten die over de datum zijn kopen?
Die mogen niet verkocht worden.. En als ze het toch willen verkopen tegen die 35%quote:Op woensdag 2 april 2014 22:09 schreef Hyaenidae het volgende:
Tegen welke korting kun je producten die over de datum zijn kopen?
Die gaan uit het schap en naar voedselbankenquote:Op woensdag 2 april 2014 22:09 schreef Hyaenidae het volgende:
Tegen welke korting kun je producten die over de datum zijn kopen?
afgeboekt en daarna weggegooid of op ge geten door vakkenvullersquote:
Die gaan dus NIET naar voedselbanken... idiootquote:Op woensdag 2 april 2014 22:11 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Die gaan uit het schap en naar voedselbanken
Die gaan uit het schap naar de prullenbak in de meeste supermarkten.quote:Op woensdag 2 april 2014 22:11 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Die gaan uit het schap en naar voedselbanken
ik denk dat dat verschilt per filiaal...quote:Op woensdag 2 april 2014 22:08 schreef d4v1d het volgende:
[..]
Daar letten ze echt niet op hoor.. Die hebben per product een aantal seconden om te scannen..
Verschilt denk ik niet per filiaal, hangt er vanaf of de cassiere een stuk antiek is of niet..quote:Op woensdag 2 april 2014 22:14 schreef deadly_kiss het volgende:
[..]
ik denk dat dat verschilt per filiaal...
hier in dit dorp weten ze zo ongeveer wat iedereen op hun brood eet en hoe ze de koffie drinken
Ja, meestal vanaf een uur of 19:00.quote:Op woensdag 2 april 2014 22:12 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
Alleen op vlees en vers sap enzo zal het niet opvallen en dan vooral aan het eind van de dag of op zaterdag. Althans ik heb het idee dat ze dan meer producten gaan stickeren.
Bij diegene met hetzelfde IQ als jij.quote:Op woensdag 2 april 2014 22:49 schreef mapima het volgende:
Maar bij wat voor een soort kassamedewerkster is de kans niet zo hoog dat het opvalt dat de sticker er onterecht op zit?
Eigenlijk kan dat prima..quote:Op woensdag 2 april 2014 22:13 schreef Broccolitaartje het volgende:
[..]
Die gaan dus NIET naar voedselbanken... idiootJe kan mensen toch geen eten geven wat over de datum is...
Dit. En anders wordt het omgezet in energie. (lees: de fik er in)quote:Op woensdag 2 april 2014 23:22 schreef d4v1d het volgende:
[..]
Van dat brood maken ze dierenvoer is mij verteld.
In principe is het gewoon diefstal...zelf die stickers plakken.quote:Op woensdag 2 april 2014 22:49 schreef mapima het volgende:
Maar bij wat voor een soort kassamedewerkster is de kans niet zo hoog dat het opvalt dat de sticker er onterecht op zit?
Echt niet. Met drie stickers krijg je gewoon 105% korting.quote:Op woensdag 2 april 2014 22:08 schreef Broccolitaartje het volgende:
Als een product niet bijna over de datum is dan doet AH er voor de zekerheid 3 op plakken, zodat de cassière zeker weet dat het 35% afgeprijsd is.
Een hoofddoek en veel make-up doet wonderen. Of nog beter een burka, als dat nog niet verboden is. Gegarandeerd onherkenbaar.quote:Op woensdag 2 april 2014 23:53 schreef monsterd. het volgende:
Bij misbruik sta je snel genoeg met je kop op camerabeelden en worden de beelden rondgestuurd voor fraudepreventie naar andere directe filialen in de buurt. Als je een winkelverbod wil moet je dit vooral doen. Voordeel van het plakken van een sticker is in de meeste gevallen minder dan een euro. Dus voor dat risico kun je de rol beter gewoon weggooien of inleveren bij een filiaal
Daarnaast is een rol compleet onbruikbaar als het is bedoeld voor een barcode..
Als ze er meteen achterkomen wordt je opgepakt voor diefstal hoor, dan komt de politie je gewoon halen. Dan helpt make-up of kleding niet meer.quote:Op donderdag 3 april 2014 00:02 schreef mapima het volgende:
[..]
Een hoofddoek en veel make-up doet wonderen. Of nog beter een burka, als dat nog niet verboden is. Gegarandeerd onherkenbaar.
Zelf afgewogen groente met een kortingssticker enzoquote:Op woensdag 2 april 2014 21:59 schreef over_hedge het volgende:
Je krijgt korting ja als je die op producten plakt gaat alleen nogal opvallen als je opeens op al je producten een sticker hebt.
Of op conserve, of op vuilniszakken ofzo. Haha!quote:Op donderdag 3 april 2014 00:41 schreef Zelva het volgende:
[..]
Zelf afgewogen groente met een kortingssticker enzo
Conserve kan nog. Vuilniszakken is al een stuk minder waarschijnlijk.quote:Op donderdag 3 april 2014 00:42 schreef capricia het volgende:
[..]
Of op conserve, of op vuilniszakken ofzo. Haha!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |