Niet zover ik weet. En ze is nog steeds niet bang voor mij.quote:Op woensdag 2 april 2014 13:54 schreef DrMabuse het volgende:
[..]
Je hebt dus geen seksuele gevoelens voor je kat.
Ja misschien had hij 3 plaatjes op zijn pc staan van 15 jarigen die net zo goed voor 18 door hadden kunnen gaan. Dat is alweer wat anders dan dat hij een archief had van 5 jarige thaise kinderen.quote:Op woensdag 2 april 2014 13:47 schreef Globali het volgende:
[..]
Ik weet niet wat "jailbait" is maar sexueel getinte plaatjes met kinderen?
Houden zo.quote:Op woensdag 2 april 2014 13:58 schreef Globali het volgende:
[..]
Niet zover ik weet. En ze is nog steeds niet bang voor mij.
Nederlandquote:Op woensdag 2 april 2014 12:50 schreef tong80 het volgende:
Ze eiste een onvoorwaardelijke celstraf van twee weken tegen de Alphenaar.
Yup, hebben wij ook meer dan eens gehad inderdaad, of dat ik zelf dingen alleen doe in mijn slaap, soms wordt ik er niet eens wakker van.quote:Op woensdag 2 april 2014 13:00 schreef Jaimy_Luca het volgende:
En toch bestaat zoiets. Mensen die seks hebben in hun slaap. Ik heb een koppel gekend wat wakker werd tijdens de daad. Dat is een rare gewaarwording.
De vraag is dus of hij het bewust deed of onbewust, als hij het onbewust deed is hij dan wel schuldig?quote:Op woensdag 2 april 2014 15:13 schreef El_Matador het volgende:
11-jarig kind, 2 weken cel. En dit is nog maar de eis.
"Er wordt heel streng en zwaar gestraft in Nederland".
Uh-huh.
Dit:quote:Op woensdag 2 april 2014 15:16 schreef snakelady het volgende:
[..]
De vraag is dus of hij het bewust deed of onbewust, als hij het onbewust deed is hij dan wel schuldig?
Aangezien er geen bewijs is en het een eenmalig gebeuren is is hij dus niet zwaar gestraft.
Als dat zo is is dat inderdaad wel erg fout. Je moet als man sowieso al heel erg oppassen met kinderen en wat je er over zegt tegenwoordig.quote:Op woensdag 2 april 2014 13:59 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Ja misschien had hij 3 plaatjes op zijn pc staan van 15 jarigen die net zo goed voor 18 door hadden kunnen gaan. Dat is alweer wat anders dan dat hij een archief had van 5 jarige thaise kinderen.
Ik wil maar zeggen dat er soms wel heel makkelijk wordt geroepen dat een verdachte kinderporno op zijn computer heeft (wat gelijk veel associaties met zich meebrengt) terwijl het misschien veel genuanceerder ligt.
Ik denk dat 20 zeer scherpe nagels zelfs iemand in diepe slaap ruw zullen wekken.quote:Op woensdag 2 april 2014 13:59 schreef DrMabuse het volgende:
[..]
Houden zo.
En mocht je je al slapend / slaaphandelend niet kunnen beheersen dan denk ik dat je sowieso snel zult afhaken.
quote:Op woensdag 2 april 2014 15:19 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dit:
[ afbeelding ]
Versus:
"oh, ik zat per ongeluk in het broekje van mijn kind, wist niet dat dat niet kon, maar ik sliep half".
"toen ik wakker werd ging ik achter de computer zitten en viel ik pardoes in slaap toen er plaatjes van ontblote kinderen in walgelijke houdingen getoond werden"
[ afbeelding ]
Ja, erg duidelijk. Deze man heeft echt het gelijk aan zijn zijde.
En wat is die 2 weken? Is dat "een beetje schuldig"? Wat zijn dat voor fopstrafjes? Als ie schuldig is, moet ie uit de samenleving weg, issie onschuldig, is dat aan te tonen en krijgt ie geen eis.
Maar wat voor foto's waren het? jailbait foto's? Foto's van het strand waar de kinderen naakt liepen? Foto's van zijn kinderen in bad? of echt kinderporno?quote:op zijn laptop een aantal seksueel getinte plaatjes met kinderen.
Ze kan er 's ochtends bij ingekropen zijn, dat soort dingen zie en hoor ik wel vaker. In eerste instantie staat er ook alleen 'Op een ochtend lag zijn dochtertje bij hem in bed.', pas later wordt het iets anders geformuleerd, maar kan op basis daarvan hier niets over de duur van het slapen gezegd worden.quote:Op woensdag 2 april 2014 14:47 schreef Morrigan het volgende:
Als die vader weet dat hij tijdens zijn slaap rare fratsen uithaalt, waarom laat hij dan zijn dochter bij hem in bed slapen. Dat is vragen om moeilijkheden.
Goeie vragen, moet je mij niet vragen natuurlijk.quote:Op woensdag 2 april 2014 15:20 schreef snakelady het volgende:
[..]
Maar wat voor foto's waren het? jailbait foto's? Foto's van het strand waar de kinderen naakt liepen? Foto's van zijn kinderen in bad? of echt kinderporno?
Daarom vind ik dat je niet zomaar kan zeggen dat de man pedofiel is, dat weet je niet namelijk.quote:Op woensdag 2 april 2014 15:22 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Goeie vragen, moet je mij niet vragen natuurlijk.
Waarom die 2 weken? "Ja, het zijn wel schunnige plaatjes, maar ach, zo erg is het ook weer niet"?
Zoek eens op nudism nudistsquote:Op woensdag 2 april 2014 13:20 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
Ik neem aan dat het OM het verschil wel weet te maken tussen een map met vakantiekiekjes uit frankrijk, en een map met alleen foto's waar (half)naakte kinderen op staan.
Hij heeft de schijn niet bepaald mee, of wel?quote:Op woensdag 2 april 2014 15:23 schreef snakelady het volgende:
[..]
Daarom vind ik dat je niet zomaar kan zeggen dat de man pedofiel is, dat weet je niet namelijk.
Ik ook, maar ik heb nog liever wat te neuken voor het slapen. Iedere gek zijn gebrek...quote:
Dat wil niet zeggen dat je er ook mee gaat slapen.quote:Op woensdag 2 april 2014 15:39 schreef DS4 het volgende:
[..]
Ik ook, maar ik heb nog liever wat te neuken voor het slapen. Iedere gek zijn gebrek...
Ik ben een heer. Ik schop ze niet meteen na afloop het bed uit.quote:Op woensdag 2 april 2014 15:40 schreef Globali het volgende:
Dat wil niet zeggen dat je er ook mee gaat slapen.
Op zijn minst heeft hij zichzelf in een situatie gebracht waarin dit kon gebeuren...quote:Op woensdag 2 april 2014 15:42 schreef Skillsy het volgende:
We zullen het nooit weten of hij de waarheid spreekt.
Ik ga gewoon naar huis.quote:Op woensdag 2 april 2014 15:48 schreef DS4 het volgende:
[..]
Ik ben een heer. Ik schop ze niet meteen na afloop het bed uit.
Hotelkamer voor een paar uur. Dat kan natuurlijk ook. Wel zo handig als je na de vrijmibo even aan de gang gaat.quote:
Je kan dan altijd zeggen dat je naar huis gaat......en gewoon in een andere kamer gaan slapen. Nee. maar serieus. Ik heb het niet meer zo op dat soort sexuele avonturen. Het naast een vreemde wakker worden voelt gewoon niet erg prettig.quote:Op woensdag 2 april 2014 15:52 schreef DS4 het volgende:
[..]
Hotelkamer voor een paar uur. Dat kan natuurlijk ook. Wel zo handig als je na de vrijmibo even aan de gang gaat.
Maar ik zat nu even te denken aan een zakenreis. Dan is na afloop naar huis gaan op zijn zachtst gezegd vreemd gedrag.
Mooi geïllustreerde kwaliteits-post.quote:Op woensdag 2 april 2014 15:19 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dit:
[ afbeelding ]
Versus:
"oh, ik zat per ongeluk in het broekje van mijn kind, wist niet dat dat niet kon, maar ik sliep half".
"toen ik wakker werd ging ik achter de computer zitten en viel ik pardoes in slaap toen er plaatjes van ontblote kinderen in walgelijke houdingen getoond werden"
[ afbeelding ]
Ja, erg duidelijk. Deze man heeft echt het gelijk aan zijn zijde.
En wat is die 2 weken? Is dat "een beetje schuldig"? Wat zijn dat voor fopstrafjes? Als ie schuldig is, moet ie uit de samenleving weg, issie onschuldig, is dat aan te tonen en krijgt ie geen eis.
Precies.quote:Op woensdag 2 april 2014 15:20 schreef Globali het volgende:
[..]
Ik denk dat 20 zeer scherpe nagels zelfs iemand in diepe slaap ruw zullen wekken.
Klinkt gezellig.quote:Op woensdag 2 april 2014 15:48 schreef DS4 het volgende:
[..]
Ik ben een heer. Ik schop ze niet meteen na afloop het bed uit.
Tong toch.quote:Op woensdag 2 april 2014 16:16 schreef tong80 het volgende:
Ik slaap slecht naast een ander. Heb m'n ruimte nodig. Draai van links naar rechts.
Daarom nooit een meisje geadopteerd. Voor je het weet vraag je haar je stijve leuter in de knuisjes te nemen.
Dat heet ironie. Ging ik te ver ?quote:
Het OM is streng en eist een ban van 5 minuten.quote:
Gvd..quote:Op woensdag 2 april 2014 13:15 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Je chloroform is dan over de datum. Happened to me too.
Eensquote:Op woensdag 2 april 2014 15:49 schreef DS4 het volgende:
[..]
Op zijn minst heeft hij zichzelf in een situatie gebracht waarin dit kon gebeuren...
Hij wist dat hij vaker fratsen uithaalde.
Preuts gedoe als ze niet anaal willen.quote:Op woensdag 2 april 2014 17:02 schreef Interloper het volgende:
"Papa, je gaat te ver"
![]()
![]()
![]()
"Volgende keer maar gewoon weer ouderwets vingeren"
Schijnt ook zo'n mode ding te zijn overgewaaid uit de porno industrie. Vrouwen blijken het vaak niet eens fijn te vinden.quote:Op woensdag 2 april 2014 17:44 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Preuts gedoe als ze niet anaal willen.
Kinderen schijnbaar ook niet.quote:Op woensdag 2 april 2014 17:54 schreef Globali het volgende:
[..]
Vrouwen blijken het vaak niet eens fijn te vinden.
Die werd het niet gevraagd in het programma dat ik pas zag.quote:Op woensdag 2 april 2014 17:55 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Kinderen schijnbaar ook niet.
Kan die vrouwen best begrijpen, lijkt me niks.quote:Op woensdag 2 april 2014 17:57 schreef Globali het volgende:
[..]
Die werd het niet gevraagd in het programma dat ik pas zag.
Ik ook niet. Maar in dat programma kwam naar voren dat veel jonge vrouwen tegenwoordig denken dat het bijna moet. Toen ging men eens vragen aan mensen uit de porno industrie wat zij er zelf werkelijk van vonden. Volgens mij gaven zij allen aan dat het niet echt prettig is.quote:Op woensdag 2 april 2014 18:00 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Kan die vrouwen best begrijpen, lijkt me niks.
Heb er zelf ook nooit behoefte aan om dat te proberen bij een vrouw eerlijk gezegd.
Geloof het zo. Alleen is porno niet echt te vergelijken met seks binnen een relatie denk ik. Vooral als er direct zo'n gast met een dikke lul in je reet begint te raggen. Weinig realistisch.quote:Op woensdag 2 april 2014 18:02 schreef Globali het volgende:
[..]
Ik ook niet. Maar in dat programma kwam naar voren dat veel jonge vrouwen tegenwoordig denken dat het bijna moet. Toen ging men eens vragen aan mensen uit de porno industrie wat zij er zelf werkelijk van vonden. Volgens mij gaven zij allen aan dat het niet echt prettig is.
Blijkbaar denken bepaalde jonge vrouwen daar anders over. Je bent een vrouw? Jong?quote:Op woensdag 2 april 2014 18:04 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Geloof het zo. Alleen is porno niet echt te vergelijken met seks binnen een relatie denk ik. Vooral als er direct zo'n gast met een dikke lul in je reet begint te raggen. Weinig realistisch.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |