300 met rente uit 2008.quote:Op woensdag 2 april 2014 10:54 schreef Spees_Eend het volgende:
Ligt ook wel aan je woonlasten. Wij huren nu scheef en straks hebben we een hypotheek van 162.000 met lage rente. Dus dan is het al een stuk makkelijker dan wanneer je 279.000 hebt met een rente uit 2007
Ligt aan je cao.quote:Op woensdag 2 april 2014 10:55 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ouderschapsverlof is onbetaald toch?
Vooral met dit mooie weer kan het gewoon, dan loopt het apparaat goed door en zijn de evt. bacteriën er heus wel uitquote:Op woensdag 2 april 2014 10:27 schreef DagenNachtdromer het volgende:
[..]
ik durf niet zo goed... want je weet maar nooit. Maar als schepijs gewoon kan ben ik "dik" tevreden
Oh noes!quote:Op woensdag 2 april 2014 10:55 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
300 met rente uit 2008.![]()
Ach ja, we zijn wel gelukkig
Nee hoor, gaat prima. Ik heb ook geenszins ambitie voor fulltime thuismoederij, dat scheelt ookquote:Op woensdag 2 april 2014 10:56 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Oh noes!
Nou ja, zolang je het redt en allebei een leuke baan hebt, geen probleem toch?
Ik denk dat het juist precies is wat ik me erbij voorstel en daarom zou ik het echt nooit willenquote:Op woensdag 2 april 2014 10:57 schreef Moppert het volgende:
Ik ben wel thuis en we kunnen er prima van rondkomen. Pax werkt 40 uur,
Maar ik heb wel altijd gewerkt en ik zit pas nu thuis en ik kan je vertellen dat thuisblijfmoederen verre is van wat je denkt dat het zal zijn en dus ook niet alles is..![]()
225 met ook hoge rente uit 2007
Ik weet niet waarop je partner is afgekeurd, maar heb je ook een plan B? Ik ervaar volle dagen thuis namelijk als (fysiek) zwaarder dan een werkdag.quote:Op woensdag 2 april 2014 11:01 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
Het voordeel (een vd mega weinige) van een afgekeurde partner is dat we hier geen opvang hoeven te regelen.. Ik wil straks graag weer aan het werk (24/7 thuis is echt niks voor mij ) en man kan lekker bij de kleine blijven.
Over die dagen: Waar je ook nog aan kunt denken is dat het (zeker in het begin) best intensief is voor een kleintje om op een kdv te zijn. Ze slapen er vaak slechter, en krijgen veel indrukken. Een dagje tussendoor thuis bijtanken bij mama is dan zeker geen overbodige luxe. Met die redenatie zou je juist voor maandag/woensdag/donderdag kunnen kiezen. Gewoon om het nog wat ingewikkelder te makenquote:Op woensdag 2 april 2014 10:03 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Ik ga sowieso eens kijken wat de drukste dagen zijn op kdv, ik gok zomaar de dinsdag en de donderdag, dus wil ik 1 van die dagen als parttime dag gaan nemen. Mijn man is al op vrijdagen thuis dus die optie is weg, maar ik vind vrijdag ook wel een fijne doorwerkdag omdat je nooit wordt lastiggevallen op kantoor (omdat iedereen dan thuis zit met z'n kroost)
Dus het zal wel de donderdag worden, dan moet de wurm ma-woe naar de opvang. Of is dat om andere pedagogische redenen af te raden?
Plan B staat altijd klaar (moeders en zus die dolgraag een dag met de kleine willen doorbrengen)quote:Op woensdag 2 april 2014 11:01 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Ik weet niet waarop je partner is afgekeurd, maar heb je ook een plan B? Ik ervaar volle dagen thuis namelijk als (fysiek) zwaarder dan een werkdag.
+1quote:Op woensdag 2 april 2014 11:01 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Ik weet niet waarop je partner is afgekeurd, maar heb je ook een plan B? Ik ervaar volle dagen thuis namelijk als (fysiek) zwaarder dan een werkdag.
Edit: dit staat er alsof ik wil zeggen dat je man het misschien niet aan kan, ik bedoel het wat minder cru. Maar ik bedoel wel te zeggen: onderschat het thuis zijn met een baby/dreumes/peuter niet. Dat kost namelijk best veel energie en volledige aandacht. Dus overdenk je plannen goed.
Dat wilde ik ook typen maar vond het zo zwaarmoedig staanquote:Op woensdag 2 april 2014 11:03 schreef marel88 het volgende:
[..]
+1
En ook mentaal zwaarder, het is echt een grote belasting (maar je krijgt er zoveel voor terug!)
ja, dat maakt zeker wel sense, is het overwegen waard!quote:Op woensdag 2 april 2014 11:02 schreef marel88 het volgende:
JJ, wat een schrik voor jullie! Ik hoop dat het rustig wordt/blijft en je kindje nog een flink aantal weken in jouw buik verder kan groeien. Sterkte daar!
[..]
Over die dagen: Waar je ook nog aan kunt denken is dat het (zeker in het begin) best intensief is voor een kleintje om op een kdv te zijn. Ze slapen er vaak slechter, en krijgen veel indrukken. Een dagje tussendoor thuis bijtanken bij mama is dan zeker geen overbodige luxe. Met die redenatie zou je juist voor maandag/woensdag/donderdag kunnen kiezen. Gewoon om het nog wat ingewikkelder te maken
Het scheelt natuurlijk dat je nu niet fit bent, en niet echt een dagvulling hebt. Trust me, dat heb je met een baby welquote:Op woensdag 2 april 2014 11:03 schreef BlueEyes het volgende:
Ik hoef niet eens te werken en wil het graag doen, dat klinkt ook wel heel decadent![]()
Maar ik wil zo graag, was gisteren ook even weer op kantoor (meteen 3 uur ook) en vond het zalig.
Ben het thuiszitten nu al zat eigenlijk. Maar alles voor het goede doel en dat is het wumpie in mijn buik![]()
Waarvan mn app me net meldde dat ik 27 weken ben
Dat kinderen intensiever zijn dan een een 40 urige werkweek weet iedereen wel(hoop ik) en ik ga er vanuit dat je daar ook in groeit, ik kan niet voorspellen hoe t gaat lopen, dus we gaan maar met de stroming mee.... En dan komt t allemaal goedquote:Op woensdag 2 april 2014 11:03 schreef marel88 het volgende:
[..]
+1
En ook mentaal zwaarder, het is echt een grote belasting (maar je krijgt er zoveel voor terug!)
Dit. Ik denk dat moederen in het begin leuk is (of vaderen), maar ik denk dat op een gegeven moment de muren op je af komen.quote:Op woensdag 2 april 2014 11:05 schreef marel88 het volgende:
[..]
Het scheelt natuurlijk dat je nu niet fit bent, en niet echt een dagvulling hebt. Trust me, dat heb je met een baby wel![]()
Desondanks vind ik werken ook een hele leuke afwisseling!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |