Ik vul altijd gewoon eindplaats in van de rit, volgens mij is dat een foutje in het formulier. Zorg bij volgende rit dat je dezelfde begintijd hebt als de eindtijd van de eerste.quote:Op dinsdag 1 april 2014 19:35 schreef Exorbitantes het volgende:
Bij je eerste ritbon moet je aankruizen of je nog een vervolgrit hebt gehad. Daarna wordt er gevraagd naar "Eindadres rit". Moet je hier het afleveradres van de desbetreffende rit of het eindadres van de ritbon die hierna ingevuld moet worden?
Nja ik heb wel het gevoel dat ik dat wel van me af kan zetten, heb dan ook voor de rest van deze dag wel genotenquote:Op dinsdag 1 april 2014 19:23 schreef Sarasi het volgende:
Zo'n dag dat alles tegenzit, dik balen is dat. En je zit dan op geen enkel moment lekker relaxed in de auto of het OV.
Thanks!quote:Op dinsdag 1 april 2014 19:36 schreef Panthera. het volgende:
[..]
Ik vul altijd gewoon eindplaats in van de rit, volgens mij is dat een foutje in het formulier. Zorg bij volgende rit dat je dezelfde begintijd hebt als de eindtijd van de eerste.
Op langere ritten lijkt me dat niet tof, maar op korte ritjes...quote:Op dinsdag 1 april 2014 20:19 schreef Exorbitantes het volgende:
[..]
Thanks!
Vandaag trouwens wat collega Hikers ontmoet. Hun bedrijf betaalt hen gewoon een "x" bedrag per rit. Ook al heb je een file, autopech of mis je de treinaanslutingen naar huis, die uren krijg je niet betaald.
Mooi kut dan. Het openbaar vervoer in Nederland kennendequote:Op dinsdag 1 april 2014 20:19 schreef Exorbitantes het volgende:
[..]
Thanks!
Vandaag trouwens wat collega Hikers ontmoet. Hun bedrijf betaalt hen gewoon een "x" bedrag per rit. Ook al heb je een file, autopech of mis je de treinaanslutingen naar huis, die uren krijg je niet betaald.
Nee, gewoon jonge jongens. 1 had ook en dikke baard en spijkerbroek met gatenquote:Op dinsdag 1 april 2014 21:29 schreef Panthera. het volgende:
Dat zijn senioren toch? Zulke contracten is voor studenten volgens mij niet mogelijk.
Waren ze toevallig ook stuk voor stuk binnen 5 min weggestuurd tijdens de sollicitatie bij EWquote:Op dinsdag 1 april 2014 21:34 schreef Exorbitantes het volgende:
[..]
Nee, gewoon jonge jongens. 1 had ook en dikke baard en spijkerbroek met gaten
Geen idee. Ze werken voor een leasemaatschappij en doen Hikerwerkzaamheden. Aardige jongens, hebben mij nog naar station gebracht!quote:Op dinsdag 1 april 2014 21:40 schreef kweenie1 het volgende:
[..]
Waren ze toevallig ook stuk voor stuk binnen 5 min weggestuurd tijdens de sollicitatie bij EW? Een baard en kapotte spijkerbroek... Hadden beter als boswachter kunnen solliciteren
Hmm, toch wel vreemd eigenlijk. Ik heb zelf altijd het idee dat LM's het hardste hameren op die kleding en representativiteit(tenminste, daar staat het nog eens EXTRA DUBBEL CONSISTENT vermeld dat je bijv geen koptelefoon om je nek mag hebben). Je komt dan ook echt bij hun klanten i.p.v. bijvoorbeeld intern. Je zou je auto maar aan een of andere -als een zwerver geklede- baardaap mee moeten gevenquote:Op dinsdag 1 april 2014 21:43 schreef Exorbitantes het volgende:
[..]
Geen idee. Ze werken voor een leasemaatschappij en doen Hikerwerkzaamheden. Aardige jongens, hebben mij nog naar station gebracht!
Hij ik werden dus afzet op station. Beetje kletsen, werkzaamheden vergelijken en ik liet hem ook zien hoe een transportformulier er bij Easyway eruit ziet (Hoe je een auto inneemt). Keurig haal ik mijn zwarte map uit mijn aktetas met daarin dat formulier. "O, wij hebben er zo één", antwoordde hij terwijl hij een met olievlekken bevuilde in vieren gevouwen transportformulier auto zijn broekzak haaldequote:Op dinsdag 1 april 2014 21:53 schreef kweenie1 het volgende:
[..]
Hmm, toch wel vreemd eigenlijk. Ik heb zelf altijd het idee dat LM's het hardste hameren op die kleding en representativiteit(tenminste, daar staat het nog eens EXTRA DUBBEL CONSISTENT vermeld dat je bijv geen koptelefoon om je nek mag hebben). Je komt dan ook echt bij hun klanten i.p.v. bijvoorbeeld intern. Je zou je auto maar aan een of andere -als een zwerver geklede- baardaap mee moeten geven
Met alle respect voor die jongens natuurlijk, zullen vast heel galante jonge mannen zijn
Nou niemand zeurt als je een nette spijkerbroek hebt behalve EW.quote:Op dinsdag 1 april 2014 21:58 schreef Exorbitantes het volgende:
[..]
Hij ik werden dus afzet op station. Beetje kletsen, werkzaamheden vergelijken en ik liet hem ook zien hoe een transportformulier er bij Easyway eruit ziet (Hoe je een auto inneemt). Keurig haal ik mijn zwarte map uit mijn aktetas met daarin dat formulier. "O, wij hebben er zo één", antwoordde hij terwijl hij een met olievlekken bevuilde in vieren gevouwen transportformulier auto zijn broekzak haalde.
Maar ik werk nog maar net bij EW, dus ik dacht in eerste instantie dat de gedragscodes soepeler zijn naarmate je er langer werkt.
Nou ik snap dat wel. Een pantalon met een overhemd is gewoon een zakelijke uitstraling. Maar als je wil kan ik je de naam van die LM dm'en.quote:Op dinsdag 1 april 2014 22:05 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Nou niemand zeurt als je een nette spijkerbroek hebt behalve EW.
Ik was geen auto's als ik een pak aan moet. Dan gaat ie door de wasstraat (en niet op mijn kosten)quote:Op dinsdag 1 april 2014 22:09 schreef Exorbitantes het volgende:
[..]
Nou ik snap dat wel. Een pantalon met een overhemd is gewoon een zakelijke uitstraling. Maar als je wil kan ik je de naam van die LM dm'en.![]()
Wat ik wel overdreven vond was bij een grote LM in amsterdam. Daar waren studenten gewoon autos aan het soppen in een driedelig kostuum.
De laatste keer dat ik bij een ongeluk was, was ik nog wel een stuk dichterbij jaquote:Op dinsdag 1 april 2014 22:34 schreef DrSnuggle het volgende:
Wow, dat maak je ook niet vaak mee (gelukkig). Vind het altijd vervelend als ze dan op jouw baan ook niet opletten, kijk gewoon op je eigen baan ipv naar de andere kant kijken en ook een ongeluk veroorzaken.
Ehh, jaquote:Op dinsdag 1 april 2014 22:43 schreef kweenie1 het volgende:
Blacklining, je bedoelt een paar keer Haarlem in plaats van Heerlen neem ik aan.
Wel vet geluk gehad dat de mensen om je heen wel oplette dan. Jij kan wel op de rem gaan, maar als de rest om zich heen zit te kijken heb je zelf alsnog schade.
Toffe foto trouwens, dat je op de tegemoetkomende baan de eerste auto's ziet, en op je eigen rijbaan een goeie 100 meter verder geen auto's meer ziet. Best uniek
Dat had ik pas ook met huizen en houten. Moest naar huizen toe, en ik kwam langs houten. Ik vol in de ankers en de afrit nemen, en proberen te achterhalen waarom de navigatie me nog veel verder naar het noorden stuurde, en het adres proberen bij houten in te voerenquote:Op dinsdag 1 april 2014 22:47 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Ehh, jaDaar loop ik al de hele dag mee te kloten met navigatie enzulks. En inderaad, ik moest ook vól in het anker, busje achter me stopte op een meter van mijn achterbumper, en weer een stukkie naar achteren moest iemand uitwijken de vluchtstrook op. Maar dat is gelukkig allemaal goed gegaan.
En inderdaad, bizar ja. Vooral ook dat je ziet hoe vreselijk snel zo'n file vervolgens ontstaat. Ik stapte net uit de auto en zo ver ik kon kijken stond werkelijk alles al dicht, ook de A9 waar ik net vanaf kwam. Helaas was het tegen de zon in dus ik kon geen goede foto maken, maar ik vond het niet gepast om naar voren te lopen voor een uitgebreide fotosessie. Er zijn wel mensen zwaargewond geraakt natuurlijk.
Whehehequote:Op dinsdag 1 april 2014 22:52 schreef kweenie1 het volgende:
[..]
Dat had ik pas ook met huizen en houten. Moest naar huizen toe, en ik kwam langs houten. Ik vol in de ankers en de afrit nemen, en proberen te achterhalen waarom de navigatie me nog veel verder naar het noorden stuurde, en het adres proberen bij houten in te voerenUiteindelijk viel het kwartje
Zeker niet gepast inderdaad, zou ik ook niet gedaan hebben. Maargoed, zo maak je wel weer iets mee, en met een beetje 'geluk' zie je jezelf nog terug bij het nieuws![]()
Damn, die Citroen C1!quote:Op dinsdag 1 april 2014 22:22 schreef BlackLining het volgende:
A200 afgesloten in beide richtingen na ongelukken
Hmm, nooit opgevallen dat er jij daar ook in de berm ligtquote:Op dinsdag 1 april 2014 22:56 schreef BlackLining het volgende:
[..]
WheheheOok leuk als er twee dezelfde plaatsen zijn met dezelfde naam. Zo stond ik ooit in de verkeerde Nieuwkuik
![]()
Heb het begin dit jaar nog gehad met Helmond en Hengelo. Had ik een auto afgeleverd bij de bekende in Waalwijk, loop ik daar weg belt AR voor een spoedje Waalwijk - Helmond. Nou moest ik wel over 2 uur weer in Den Bosch zijn maar naar Helmond rijden en met de trein terug zou nauwelijks langer zijn dan met de buurtbus vanuit Waalwijk. Dus ik terug, auto opgehaald, en naar Helmond. RIj ik bij Den Bosch en wil ik even het adres in mijn navigatie kloppen. Straat niet gevondenNog een keer, weer niks. Kijk ik nog eens goed, staat er verdomme Hengelo in plaats van Helmond
Da's dus ff 180km verder
Nodeloos te zeggen dat ik de afspraak die avond gemist heb
En ik heb al eens in het nieuws gezeten bij een ongeluk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |