Gelukkig is het niet alleen zijn uiterlijk wat tegen zit.quote:Op maandag 31 maart 2014 15:49 schreef SonicVolcano het volgende:
Zou wel lachen zijn als ie ripped zijn terugkeer maakt
			
			
			
			Die kende ik alquote:Op maandag 31 maart 2014 16:17 schreef Toto69 het volgende:
http://www.autoweek.nl/forum/read.php?18,5091996,page=1
			
			
			
			
			
			
			
			Hahaha, alle jezusquote:Op maandag 31 maart 2014 16:18 schreef Toto69 het volgende:
braadslee
Re: Fiat Cinquecento gekregen!
28-03-2013 16:26
Nou... rijbewijs en dus een auto gaat hem NIET worden....
Dit waren zijn bevindingen:
Sturen ging bést goed, gas geven in het begin minder maar later ook wel ok Remmen ging steeds beter.
Totdat hij bij de nummerborden van auto`s kwam:
Lees dit bord eens *30 meter * ? Ehh.... Ehhh... is dat een ... p? " Nee"
Lees Dit bord Eens* 20 meter * Ehh.... dat is dit en dat. " Nee, je zit er totaal naast "
Lees dit bord eens * 10 meter* Ehh.. Dit dit dit en dat " Ja, op die na "
" Je zicht is flink onder de maat, en je moet eerst zorgen dat je dit op orde krijgt anders zal jij nooit je rijbewijs mogen halen van het CBR.
(Ik heb -0,75 en -1,25 én Nystagmus..)
Nystagmus kan je NIKS aan doen..
Lenzen heb ik geprobeerd, dat vinden mijn ogen niks, elk jaar een andere bril hielp ook amper..
M`n zicht gaat ook steeds verder achteruit door die nystagmus... en opereren kan niet.. Laseren kan wél máár... 90!% kans op blindheid... nouja, ik ga dan liever met die oogafwijking door het leven en geen rijbewijs. Dan blind én geen rijbewijs.
			
			
			
			quote:Op maandag 31 maart 2014 16:14 schreef MrBanaan1 het volgende:
Begin het bijna zielig voor hem te vinden...
			
			
			
			quote:Op zaterdag 11 september 2010 14:06 schreef Braddie het volgende:
Stel...
Je hebt sex met een meid, en je doet het zonder condoom maar je haalt hem er ruim van te voren uit om jezelf dan klaar te laten komen...
Kan de meid dan alsnog zwanger worden, ondanks dat je niet in haar bent gekomen?(Maar c.a 1 meter van haar af)
			
			
			
			Wow Braddie en vrienden?quote:
			
			
			
			NIET?!quote:Op maandag 31 maart 2014 16:29 schreef hoink581 het volgende:
Ik denk dat dit topic wat bans gaat opleveren, overigens.
			
			
			
			Want?quote:Op maandag 31 maart 2014 16:29 schreef hoink581 het volgende:
Ik denk dat dit topic wat bans gaat opleveren, overigens.
			
			
			
			Dat is opgenomen op zo'n begeleidkamerwonen kamertje?quote:
			
			
			
			Omdat het helemaal uit de klauwen is geëscaleerd. Delen van privé gegevens enzulks. Zelfs al is het openbaar en doet TS zelf hard zijn best om zo veel mogelijk info vrij te geven, is het niet aan ons dit te delen.quote:
			
			
			
			
			
			
			
			Maar de FA's en mods wéten hoe het komt. Het is altijd hetzelfde met deze TS.quote:Op maandag 31 maart 2014 16:31 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Omdat het helemaal uit de klauwen is geëscaleerd. Delen van privé gegevens enzulks.
			
			
			
			Hmm die deelt Bradley zelf met iedereen.quote:Op maandag 31 maart 2014 16:31 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Omdat het helemaal uit de klauwen is geëscaleerd. Delen van privé gegevens enzulks. Zelfs al is het openbaar en doet TS zelf hard zijn best om zo veel mogelijk info vrij te geven, is het niet aan ons dit te delen.
			
			
			
			Nee man juist kinderen maken en dan op bezoek bij ome Braddiequote:Op maandag 31 maart 2014 16:31 schreef Catkiller het volgende:
Mijn vriendin heet ook van Dijk straks is ze familie van Braddie en dan moet ik haar dumpen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |