Terecht.quote:Op maandag 31 maart 2014 01:46 schreef Leafeon672 het volgende:
µ heeft mij maarliefst 2 notes gegeven![]()
Maxbet wel 7
Ik heb jou ook een note gegevenquote:
Jij kan heul geen notes geven.quote:Op maandag 31 maart 2014 01:56 schreef Leafeon672 het volgende:
[..]
Ik heb jou ook een note gegeven.
Jij hebt nu toch 3 notes?quote:
Kijk hier eens http://www.fok.nl/shop/notes.phpquote:
3 dus ja.quote:Op maandag 31 maart 2014 02:03 schreef Leafeon672 het volgende:
[..]
Kijk hier eens http://www.fok.nl/shop/notes.php
Behalve als je naaktfoto's op FOK! plaatstquote:
Dat doe ik heul niet.quote:Op maandag 31 maart 2014 02:08 schreef Leafeon672 het volgende:
[..]
Behalve als je naaktfoto's op FOK! plaatst.
Wel van vrouwen die onder de chocolade zittenquote:
Werkelijkquote:Op maandag 31 maart 2014 02:16 schreef Leafeon672 het volgende:
[..]
Wel van vrouwen die onder de chocolade zitten.
Haters gaan haten.quote:Op maandag 31 maart 2014 08:58 schreef ZetaOS het volgende:
Volgend jaar om deze tijd is de Bitcoin difficulty nog maar de helft van wat het nu is, wellicht zelfs lagen.
Volgend jaar koop je een Terracoin miner voor een schijntje, de bitcoin is dat 4 tientjes waard, met een lagere diff kan je wellicht nog een pot whey proteïne winst maken.
BTC-E is dan Failliet, en Cryptsy is the last one standing. Bitonic is gewoon nog Bitonic maar koopt in op basis van verkoop opbrengsten.
Oja thuisbezorgd zal bitcoin er ook wel uitgooien binnen afzienbare tijd.
Ik heb ik Hongkong met mijn vrienden ook even een klassieke Bitcoin Rig in elkaar geknutseld:
En heb op een ander kanaal een Doge Giveaway lopen:
quote:Op maandag 31 maart 2014 10:47 schreef roislecxe het volgende:
Haha AUR nu wel naar de maan natuurlijkGvd zeg
Dat balkje was precies het verschil tussen met winst en best ruim verlies te verkopen aangezien het nu al 67% gestegen is.quote:Op maandag 31 maart 2014 10:56 schreef TimKuik het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Dat kleine groene aidsbalkje aan het eind maan noemen
Een uur langer in bed blijven liggen.quote:Op maandag 31 maart 2014 11:41 schreef Nattekat het volgende:
Iemand nog tips voor het nu brak voelen door die kutzomertijd?
Dat heeft dus niet geholpenquote:Op maandag 31 maart 2014 11:43 schreef DaMart het volgende:
[..]
Een uur langer in bed blijven liggen.
Ik werd rond 5 uur wakker en zag de cijfers van mijn wekker knipperen. De stroom was dus even uitgevallen toen ik sliep, blijkbaarquote:Op maandag 31 maart 2014 11:45 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dat heeft dus niet geholpen
Werd vanochtend om 6:45 al wakker, na een heul lange tijd ben ik eindelijk weer in slaap gevallen, eerst tot 9:15 (prima tijd, wilde ook wakker blijven toen), en daarna tot 10:30. Ben dus 3 uur langer blijven liggen
Echte wekkers kunnen makkelijk een minuut zonder stroom en gaan af zodra ze weer stroom krijgen en gereset zijnquote:Op maandag 31 maart 2014 11:47 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik werd rond 5 uur wakker en zag de cijfers van mijn wekker knipperen. De stroom was dus even uitgevallen toen ik sliep, blijkbaar.
Had ik nog mazzel dat ik het tijdig zag. Anders was ik nu nog aan het dromen door een wekker die niet afloopt.
Ik had het zelfde...quote:Op maandag 31 maart 2014 11:48 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Echte wekkers kunnen makkelijk een minuut zonder stroom en gaan af zodra ze weer stroom krijgen en gereset zijn
En ik was zo stom om om 6:45 mijn wekker uit te zetten zodat ik mijn verloren uurtjes kon inhalen
Die van mij gaat al snel uit hoor. En hij ging dus niet af toen er weer stroom op stondquote:Op maandag 31 maart 2014 11:48 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Echte wekkers kunnen makkelijk een minuut zonder stroom en gaan af zodra ze weer stroom krijgen en gereset zijn
En ik was zo stom om om 6:45 mijn wekker uit te zetten zodat ik mijn verloren uurtjes kon inhalen
Ook stroomuitval? Of stom zijn en de wekker uitzetten?quote:Op maandag 31 maart 2014 11:49 schreef TimKuik het volgende:
[..]
Ik had het zelfde...
Haten op mijn Donald Duck wekker
Stekker uit het stopcontact getrapt.quote:Op maandag 31 maart 2014 11:51 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ook stroomuitval? Of stom zijn en de wekker uitzetten?
quote:Op maandag 31 maart 2014 11:52 schreef TimKuik het volgende:
[..]
Stekker uit het stopcontact getrapt.
quote:Op maandag 31 maart 2014 11:18 schreef Nattekat het volgende:
Pfff... waarom is dat kut-wk forum nu al open en waarom kan ik het niet verbergen
Heb je mijn note gezienquote:
Ja, echt oerdomquote:Op maandag 31 maart 2014 12:51 schreef roislecxe het volgende:
[..]![]()
Hij wilde ook wel zo ontzettend graag.
AUR redt vandaag nog wel de 0,01quote:Op maandag 31 maart 2014 14:11 schreef roislecxe het volgende:
Aur +100%, dit MOEST gewoon gebeuren natuurlijk na m'n sell op de 24hr low.!
Ja ik ben er wel klaar mee met die coin. Heb ze nu toch niet meer, afgelopen nacht weggedaan. En nu kopen na een 100% stijging gaat al zeker niet gebeuren.quote:
Ik had mijn bescheiden voorraadje van 100k EAC weggedaan en daar een 1,5 AUR voor gekocht. Daar mee gaan handelen en binnen 2 weken daar 27 AUR van gemaakt. Dus laat maar lekker doorstijgen nu.quote:Op maandag 31 maart 2014 15:15 schreef roislecxe het volgende:
[..]
Ja ik ben er wel klaar mee met die coin. Heb ze nu toch niet meer, afgelopen nacht weggedaan. En nu kopen na een 100% stijging gaat al zeker niet gebeuren.
Ik had er 24, gekocht op 0.0061. Maar toen het 2 dagen aan 1 stuk bleef zakken en er ook nog vage berichten rondgingen deed ik ze maar weg met verlies op 0.0044. Toen ben ik gaan slapen en vanaf TOEN ging het stijgenquote:Op maandag 31 maart 2014 15:17 schreef avw1982 het volgende:
[..]
Ik had mijn bescheiden voorraadje van 100k EAC weggedaan en daar een 1,5 AUR voor gekocht. Daar mee gaan handelen en binnen 2 weken daar 27 AUR van gemaakt. Dus laat maar lekker doorstijgen nu.
Omdat ik ze verkocht heb, vanaf toen ging het volle bak omhoog. Ik geef volgende keer wel een seintje.quote:
Zie hier, 15 uur geledenquote:Op maandag 31 maart 2014 00:17 schreef roislecxe het volgende:
Wel ironisch, AL-TIJD stop ik tussen de 0.02 en 0.05btc in een coin (en betaal grofweg bij 0.03 tot 0.08 weer uit, gaat 9 vd 10x goed. 0.09 startbedrag om te testen omgezet in 0.50+) en bij Aurora besloot ik eens een keer er meer in te steken (0.15)
Dat pakte dus niet zo goed uit
Kutzooi altijd iddquote:
Ach...quote:Op maandag 31 maart 2014 15:24 schreef roislecxe het volgende:
Mopper mopper. Ik ga wel de afwas doen, dat moet ook 3 dagen gebeuren
Koop mijn afwas maarquote:Op maandag 31 maart 2014 15:25 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ach...
volgende keer ff zeggen als je verkoopt en gaat slapen
Ja bedankt hequote:
Ah, daarom is Leaf wegquote:Op maandag 31 maart 2014 12:47 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ook dreigen daarmee is banbaar.
Je hebt blijkbaar niet in de gaten dat alleen het opslaan van die gegevens al strafbaar is.
Prima, kost 12 aurora's.quote:Op maandag 31 maart 2014 15:40 schreef Maxbet het volgende:
Ik zoek nog een vrijwilliger voor mijn afwas
Ik heb ook nog moon, is dat al wat waard ondertussen?quote:Op maandag 31 maart 2014 15:41 schreef ZetaOS het volgende:
Ik heb 1 dag met 2mh/s moon gemined, boel moon nu
Prima kost (600/450)*0,20 bitcoinsquote:Op maandag 31 maart 2014 15:40 schreef Maxbet het volgende:
Ik zoek nog een vrijwilliger voor mijn afwas
Sterker nog, ben er nooit ingegaanquote:Op maandag 31 maart 2014 15:43 schreef roislecxe het volgende:
[..]
Ah jij zit er vanaf 600 in, ik vanaf 660 geloof ik
Bijna niks, maar de laatste dagen gaat switchpool steeds na een aantal uurtjes mis, dus had ik hem uit tijdgebrek om moon gezet.quote:Op maandag 31 maart 2014 15:42 schreef Maxbet het volgende:
[..]
Ik heb ook nog moon, is dat al wat waard ondertussen?
Leaf had mij een note gegeven zeidiequote:Op maandag 31 maart 2014 15:43 schreef Nattekat het volgende:
Ik heb echt wat gemist vandaag, iedereen kon de notes van iedereen inzien
Oh dan heb je ook geen verliesquote:Op maandag 31 maart 2014 15:44 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Sterker nog, ben er nooit ingegaan
Al mijn bitcoins komen van vage (geminede) altcoins
Je kan kijken hoe veel notes je hebtquote:Op maandag 31 maart 2014 15:44 schreef roislecxe het volgende:
[..]
Leaf had mij een note gegeven zeidie
Geen idee of het zo is, kan m'n eigen notes toch niet zien. En gisteravond was ik te druk met aurora's cancelen.
Ja 3. Maar meer dan dat weet ik niet.quote:Op maandag 31 maart 2014 15:44 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Je kan kijken hoe veel notes je hebt
Je had er toch eerst 2? Ik ben weer het liefste van de SCquote:Op maandag 31 maart 2014 15:44 schreef roislecxe het volgende:
[..]
Ja 3. Maar meer dan dat weet ik niet.
Ik hoor het liefste te zijnquote:Op maandag 31 maart 2014 15:45 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Je had er toch eerst 2? Ik ben weer het liefste van de SC
Als het in euro's was, was het nog een beetje fantastisch.quote:Op maandag 31 maart 2014 15:46 schreef MissionPhailed het volgende:
BTC de afgelopen uren rondom 450 euro, da's niet zo fantastisch.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |