quote:DEURNE - Bij een overval op juwelier Goldies in de Milhezerweg in Deurne zijn vrijdag aan het einde van de middag twee doden gevallen. Een persoon is gewond geraakt.
Het is nog niet duidelijk wat er precies is gebeurd. De straat is afgezet en staat vol met politie. Naast ambulances is ook een traumahelikopter opgeroepen.
'Eigenaar deinst niet terug'
Een van de buurtbewoners die tegenover de juwelier woont, zegt de eigenaar te kennen als een man die niet snel terugdeinst. "De hele straat is hier afgezet door de politie. Ik zag een gewond iemand naar buiten komen, maar ik heb geen schoten gehoord. " Meerdere getuigen melden dat ze de eigenaar na de overval hebben zien lopen.
Bij juwelier Goldies kan je als bezoeker niet zomaar binnenkomen. Je moet aanbellen waarna je wordt binnengelaten. Bron.
Dat bepaal ik zelf wel, dacht ik.quote:Op zaterdag 29 maart 2014 14:07 schreef Specularium het volgende:
Open de volgende keer gewoon even een nieuw deel, gelly.
Het kan wel blijkbaar.quote:Op zaterdag 29 maart 2014 14:10 schreef Globali het volgende:
De domme reactie op Telegraaf.nl zijn schokkend.
Niemand zegt dat deze vrouw de hoogste straf moet krijgen. Maar wat zij deed kan gewoon niet.
Benoem ook nog even een keer dat ik het opneem voor de daders omdat ik geen confettikanon ontsteek als er 2 mensen worden doodgeschoten. Tokkie.quote:
Tenzij hier iets meer aan de hand is dan een doodordinaire overval, zie ik deze mensen niet gestraft worden.quote:Op zaterdag 29 maart 2014 14:11 schreef Globali het volgende:
[..]
Natuurlijk kan het......maar het heeft consequenties.
Het verhaal is nog niet duidelijk. Als het is gegaan zoals de media nu zegt wordt deze vrouw zeker gestraft. Een rechter zal wel rekening houden met de omstandigheden natuurlijk. Maar het kan gewoon niet zo zijn dat je twee mensen doodschiet en geen straf krijgt.quote:Op zaterdag 29 maart 2014 14:13 schreef Hathor het volgende:
[..]
Tenzij hier iets meer aan de hand is dan een doodordinaire overval, zie ik deze mensen niet gestraft worden.
"Mensen"quote:Op zaterdag 29 maart 2014 14:14 schreef Globali het volgende:
[..]
Het verhaal is nog niet duidelijk. Als het is gegaan zoals de media nu zegt wordt deze vrouw zeker gestraft. Een rechter zal wel rekening houden met de omstandigheden natuurlijk. Maar het kan gewoon niet zo zijn dat je twee mensen doodschiet en geen straf krijgt.
Dat is ook de reden waarom buurtbewoners het vermoeden hebben uitgesproken dat de overvallers daar uit de buurt kwamen. De auto was sowieso gestolen dus dat zou geen gevolgen hebben gehad als ze hem hadden moeten achterlaten. Maar goed, dat is allemaal puur speculatief natuurlijk.quote:Op zaterdag 29 maart 2014 13:58 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
.
[..]
[..]
Nou als die vrouw een route wist om zo snel naar de winkel te komen, dan zullen die overvallers
die route ook wel hebben geweten om weer snel weg te komen, misschien zelfs speciaal die
zaak uitgekozen omdat ze dachten, hé alles is opengebroken dan is de politie er niet zo snel.
Niet?quote:Op zaterdag 29 maart 2014 14:11 schreef gelly het volgende:
[..]
Benoem ook nog even een keer dat ik het opneem voor de daders omdat ik geen confettikanon ontsteek als er 2 mensen worden doodgeschoten. Tokkie.
Als het wel zo is moet je even een post aanhalen waar hij dat zo zegt.quote:Op zaterdag 29 maart 2014 14:16 schreef Kanjer het volgende:
[..]
Niet?
Ik heb speciaal hiervoor net 2 moorkoppen gehaald.
Het is al eerder voorgekomen, en de kans dat dit nu opnieuw gebeurt acht ik zeer reeel. Maar goed, we lopen wel heel erg op de zaken vooruit nu.quote:Op zaterdag 29 maart 2014 14:14 schreef Globali het volgende:
[..]
Het verhaal is nog niet duidelijk. Als het is gegaan zoals de media nu zegt wordt deze vrouw zeker gestraft. Een rechter zal wel rekening houden met de omstandigheden natuurlijk. Maar het kan gewoon niet zo zijn dat je twee mensen doodschiet en geen straf krijgt.
Als in homo sapiens, ja. Maar niet echt mensen-mensen.quote:
Ik doelde op het confettiekanon.quote:Op zaterdag 29 maart 2014 14:16 schreef Globali het volgende:
[..]
Als het wel zo is moet je even een post aanhalen waar hij dat zo zegt.
Een geval als deze? Kan mij niet voorstellen dat iemand dan geen straf krijgt. Wat mij wel enorm heeft verbaasd pasgeleden is dat in Rotterdam iemand nauwelijks straf kreeg nadat hij iemand had doodgeschoten op straat. De man voelde zich bedreigt...... Dus alles kan tegenwoordig.quote:Op zaterdag 29 maart 2014 14:16 schreef Hathor het volgende:
[..]
Het is al eerder voorgekomen, en de kans dat dit nu opnieuw gebeurt acht ik zeer reeel. Maar goed, we lopen wel heel erg op de zaken vooruit nu.
De wet is geldig voor iedereen. We passen hier ook geen doodstraf toe.quote:Op zaterdag 29 maart 2014 14:17 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Als in homo sapiens, ja. Maar niet echt mensen-mensen.
Dat is nog niet bekend volgens mij.quote:Op zaterdag 29 maart 2014 14:19 schreef Sunri5e het volgende:
Waarom heeft deze vrouw een vuurwapen in huis? Omdat ze toevallig een vergunning heeft en hier mee schiet op de schietclub? Of heeft ze het illegaal verkregen?
Ja, ik kan hier even zo snel niet quoten welk geval het precies betreft, maar het was een aantal jaar geleden en ook een juwelier die een overvaller doodschoot.quote:Op zaterdag 29 maart 2014 14:19 schreef Globali het volgende:
[..]
Een geval als deze? Kan mij niet voorstellen dat iemand dan geen straf krijgt. Wat mij wel enorm heeft verbaasd pasgeleden is dat in Rotterdam iemand nauwelijks straf kreeg nadat hij iemand had doodgeschoten op straat. De man voelde zich bedreigt...... Dus alles kan tegenwoordig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |