Manmanman jij hebt zeker nog nooit iemand echt leuk gevonden? Hoe kan je in godsnaam opkomen voor zo'n aandachtshoer.quote:Op maandag 31 maart 2014 16:00 schreef rhubarbje het volgende:
Ja maar die kunnen alleen bestaan als dit soort mannen ze aan dacht geveb
dit is echt de meest schuine vergelijking ooitquote:Op maandag 31 maart 2014 16:09 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Oja, want zo om werkt het.![]()
Zeker net als drugs? De gebruikers zijn er omdat er verstrekkers zijn?
Hoe was het?quote:Op zaterdag 29 maart 2014 19:21 schreef UnicornFarts het volgende:
Nee nee zeker niet maar het is gewoon niet wat ik gewend ben. Ik heb ADHD en een rustig en kalm iemand krijgt het vaak op zijn zenuwen van mij (imo ook logisch) maar hij dus niet.
Komt denk ik omdat hij met pubers werkt![]()
Hij is echt heel kalm en nuchter![]()
Maar die 2de date begint bijna, zit nu in de trein naar hem toe, ben benieuwd
Hebben waarschijnlijk een shitload aan matches.quote:Op maandag 31 maart 2014 18:45 schreef Gtaboy107 het volgende:
Bij mij reageren de leuke dames nooit terug.Dan kijk je bijvoorbeeld eens even naar de profiel, zijn ze weer online geweest nadat je hebt gereageerd maar hebben ze niets terug gezegd. Ik bijt niet.
Zou mij niet verbazen, gezien ze niet slecht eruit zien. Misschien swipen ze fout, kan ook natuurlijk. Maar heb nog nooit een gesprek gehad met een match, best jammer opzich.quote:Op maandag 31 maart 2014 18:51 schreef Curlbrah het volgende:
[..]
Hebben waarschijnlijk een shitload aan matches.
Ik heb één keer gehad dat iemand helemaal niet reageerde. En dat was dan ook meteen met zo'n stereotype lekker blond wijf, dus ja...quote:Op maandag 31 maart 2014 18:51 schreef Curlbrah het volgende:
[..]
Hebben waarschijnlijk een shitload aan matches.
quote:Op maandag 31 maart 2014 18:55 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
Dikke tip trouwens! Met Fake GPS de locatie instellen op Oslo of Trondheim.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Chickens evolved from dinosaurs, and they were huge, bro. So eat lots of chicken
elke keer als ik ga swipen een aantalquote:Op maandag 31 maart 2014 18:56 schreef Gtaboy107 het volgende:
Hoevaak hebben jullie matches eigenlijk? Ik heb er misschien 1 in de maand.
Dat laatste klopt ja. Meid waar ik een match mee had is in de avond op 45 km, maar eind ochtend/middag 15/20 km van mij af.quote:Op maandag 31 maart 2014 19:07 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
elke keer als ik ga swipen een aantal
En dat van die afstanden: volgens mij waren jullie dan op het moment dat je aan elkaar aangeboden werd binnen die afstand van elkaar
Jaquote:Op maandag 31 maart 2014 19:13 schreef Gtaboy107 het volgende:
Krijg je eigenlijk een notificatie als iemand tegen je terug chat?
Mijn ervaring is dat je in Nederland toch wel de mooiste vrouwen tegenkomt.quote:Op maandag 31 maart 2014 18:55 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
Dikke tip trouwens! Met Fake GPS je locatie instellen op Oslo of Trondheim.![]()
Mijn ervaring is dat ze soms zelf beginnen eigenlijk, maar het is vaak meer een 'hey' dan een echte opener.quote:Op maandag 31 maart 2014 19:28 schreef chroestjov het volgende:
Mijn ervaring is dat vrouwen zelden tot nooit een gesprek beginnen, het is mij nog geen enkele keer overkomen dat een match uit zichzelf tegen mij begon te praten.
Maar de enkele keren dat ik een gesprek ben begonnen kreeg ik wel zonder uitzondering binnen 5 minuten antwoord terug, zelfs bij matches van enkele weken oud.
Ik vind het wel handig, geen ongewenste gesprekken.
Kom ik aan met mijn 3 dates via tinder.. Waar nooit een vervolg date van is gebeurd en heb op dit moment met geen meer contact..quote:Op maandag 31 maart 2014 18:52 schreef Gtaboy107 het volgende:
[..]
Zou mij niet verbazen, gezien ze niet slecht eruit zien. Misschien swipen ze fout, kan ook natuurlijk. Maar heb nog nooit een gesprek gehad met een match, best jammer opzich.
Haha, ligt er maar net aan wat voor persoon je match is.quote:Op maandag 31 maart 2014 19:38 schreef Vlaggenroof het volgende:
[..]
Kom ik aan met mijn 3 dates via tinder.. Waar nooit een vervolg date van is gebeurd en heb op dit moment met geen meer contact..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |