 
		 
			 
			
			
			pluk een roosquote:Op donderdag 27 maart 2014 22:18 schreef Tjacka het volgende:
[..]
hou gewoon je bek
kut troll
ben boos nu
 
			 
			
			
			Oh, nu komt hetquote:Op donderdag 27 maart 2014 22:17 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Wat een onzekere puber dan.
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Er kan altijd een terugspeelbal komen hequote:Op donderdag 27 maart 2014 22:19 schreef Mani89 het volgende:
Dit zit in de tas, Vermeer is niet te breken vandaag
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Omdat Ajax al genoeg ervaring heeft met het forceren en daarmee overbelasten van spelers. Kishna heeft ook al een verledenquote:Op donderdag 27 maart 2014 22:19 schreef TweeGrolsch het volgende:
Hoezo speelt Kishna eigenlijk niet? Dan was het gewoon 0 - 8 nu. Zo goed die man, gelijk in Oranje er mee.
 
			 
			
			
			goed puntquote:Op donderdag 27 maart 2014 22:20 schreef Quasi-intellectueel het volgende:
[..]
Er kan altijd een terugspeelbal komen he
 
			 
			
			
			Ik ookquote:Op donderdag 27 maart 2014 22:19 schreef falling_away het volgende:
nog meer van die kansen.. ik hoop dat Ajax zo onverdiend mogelijk wint!
 nog 3 schwalbes en 6 handballen zonder consequenties, en dan al die schuimbekkies hier aanschouwen #genot
 nog 3 schwalbes en 6 handballen zonder consequenties, en dan al die schuimbekkies hier aanschouwen #genot
											 
			 
			
			
			Geef hem gewoon een duwquote:Op donderdag 27 maart 2014 22:18 schreef Tjacka het volgende:
[..]
hou gewoon je bek
kut troll
ben boos nu
 
			 
			
			
			Hou eens op met al die pleuris hoeren van je.quote:Op donderdag 27 maart 2014 22:21 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Geef hem gewoon een duw
Hier een plaatje van een duw
[ afbeelding ]
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dus is een signaalwoord van een conclusie, daarmee had je geïnsinueerd dat je iets vroeg naar aanleiding van wat ik had gezegd, niet naar aanleiding van wat ik niet had gezegd.quote:Op donderdag 27 maart 2014 22:21 schreef GGMM het volgende:
[..]
Nergens, als je dat had gezegd zou m'n vraag nogal overbodig zijn he?
Jezus hey :S
 
			 
			
			
			Op naar de 300 voor Aadje.quote:Op donderdag 27 maart 2014 22:21 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Geef hem gewoon een duw
Hier een plaatje van een duw
[ afbeelding ]
 
			 
			
			
			Dit zijn de hogere tekstenquote:Op donderdag 27 maart 2014 22:22 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Dus is een signaalwoord van een conclusie, daarmee had je geïnsinueerd dat je iets vroeg naar aanleiding van wat ik had gezegd, niet naar aanleiding van wat ik niet had gezegd.
 
			 
			
			
			De scheids fluit gewoon slecht, AZ heeft hier net zo veel profijt van alleen maakt Ajax hier veel beter gebruik van. Ga nu niet zeggen dat beide gele kaarten + penalty zo terecht waren met die stervende zwaan van Azquote:Op donderdag 27 maart 2014 22:16 schreef bianconeri het volgende:
[..]
En dat Ajax alweer de scheids mee heeft.
 
			 
			
			
			Kishna is in een rolstoel nog beter dan de Sa.quote:Op donderdag 27 maart 2014 22:20 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Omdat Ajax al genoeg ervaring heeft met het forceren en daarmee overbelasten van spelers. Kishna heeft ook al een verleden
 
			 
			
			
			Is goed aardige jongenquote:Op donderdag 27 maart 2014 22:21 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Hou eens op met al die pleuris hoeren van je.
 
											 
			 
			
			
			Wat stond hieronder?quote:Op donderdag 27 maart 2014 22:22 schreef zeebeschuit het volgende:
Vermeer een kans in oranje. ja tuurlijk joh!
 
			 
			
			
			okequote:Op donderdag 27 maart 2014 22:22 schreef TweeGrolsch het volgende:
[..]
Kishna is in een rolstoel nog beter dan de Sa.
 
			 
			
			
			quote:Op donderdag 27 maart 2014 22:21 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Hou eens op met al die pleuris hoeren van je.
 
   
											
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |