Jahoor lieve schat, jij bent ook heel goed in Engels.quote:Op donderdag 3 april 2014 22:59 schreef megamandy het volgende:
[..]
Ja dat heb ik gelezen, ik snap eigenlijk ook niet dat je niet weet wat een schuimspatel is maar dat zal wel aan mij liggen.
En ja je gebruikt veel Engels op je school, bravo, vanaf volgend jaar zal ik ook al mijn lessen in het Engels volgen en ook met mijn klasgenoten in het Engels communiceren omdat het een internationale opleiding is. Dan noem ik mij alsnog geen native speakerHet blijft je tweede taal. En ik snap heel goed dat idioom kennis geen talenkennis is, zelf was ik daar ook altijd heel slecht in op de middelbare terwijl ik teksten foutloos kon vertalen.
Wat denk je zelf dat het probleem is? Ik zal je even helpen.quote:Op vrijdag 4 april 2014 16:01 schreef jelfrikandel het volgende:
[..]
Wat is nou het probleem zeg?
Ik noem mezelf toch ook geen native speaker?
quote:Op vrijdag 28 maart 2014 16:15 schreef jelfrikandel het volgende:
[..]
Ben al tweetaligOp internationaal IB vwo niveau en geen MBO. LEKKER PUH.
quote:Op zaterdag 29 maart 2014 19:57 schreef jelfrikandel het volgende:
[..]
Jawel, volgen een of ander internationaal academisch onderwijsprogramma waardoor ik zelfs tot erkend 'native speaker' gerekend kan worden
Of zolang ergens woont dat je je native taal inmiddels deels verleerd bent en de nieuwe taal beter spreekt.quote:Op vrijdag 4 april 2014 16:18 schreef Individual het volgende:
Native speaker ben je alleen als je bent opgegroeid met de taal en minstens een ouder die native is.
Die eerste was gewoon een troll reactie. Ben niet echt zo arrogant.quote:Op vrijdag 4 april 2014 16:18 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
Wat denk je zelf dat het probleem is? Ik zal je even helpen.
[..]
[..]
Dat moet dan wel van een hele jonge leeftijd zijn geweest om je 1e taal te vergeten.quote:Op vrijdag 4 april 2014 16:20 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
Of zolang ergens woont dat je je native taal inmiddels deels verleerd bent en de nieuwe taal beter spreekt.
Nou, m'n tante is op d'r 22e naar Australie vertrokken met een Engelsman, inmiddels is ze 67 en ze spreekt nog maar heel erg moeizaam Nederlands omdat ze het tussendoor maar weinig gesproken heeft (toen had je nog geen Skype om met familie te bellenquote:Op vrijdag 4 april 2014 16:23 schreef Individual het volgende:
[..]
Dat moet dan wel van een hele jonge leeftijd zijn geweest om je 1e taal te vergeten.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |