Ik zie mezelf er nog wel belanden. Esbjerg is me uitstekend bevallen vorig jaar. Ik heb vroeger in København en Århus gewoond maar daar zou ik niet meer zo snel voor kiezen. Wat ik echt top vind aan DK is dat het er zo schoon is en ik ben gek op eilandjes zoals Romø, Fanø, Samsø etc. Ik heb dat hele land inmiddels doorkruist. Limfjordomgeving is ook erg mooi en vorig jaar nog in Sønderjylland op vakantie geweest. Over een maand maar weer 'ns kijken daar.quote:Op vrijdag 28 maart 2014 08:41 schreef TallMan het volgende:
[..]
Daar kan ik het mee eens zijn. Daarbij zijn de buitenlanders in DK veel meer verspreid over de nationaliteiten. Er is dus niet een groep die eruit gepakt wordt. Zoals in NL wel met de Marokkanen gebeurt.
De nederlandse knuffelpolitiek lijkt overigens niet echt in staat om de problemen met allochtonen aan te pakken, dus wat dat betreft is de deense manier wel zinniger. Maar dat is een geheel andere discussie.
Ik woon zelf in DK, gewoon getrouwd overigens. Zou de vrouwen hier niet echt arrogant willen noemen, eerder assertiever voor wat hun willen. Er moet toch ook ergens een balans daarin zijn.
quote:Op donderdag 27 maart 2014 17:43 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
[..]
Vertel me niet dat Scandinavische meiden er nog eerder onzijdig gaan uitzien dan Nederlandse. Want bij het gros van die laatste gebeurt dat zo rond 40-45, dan zijn de Hans Anders montuurtjes en de pittig korte kapsels niet meer van de lucht.
Hè, wat een toeval!quote:
Mooi, Denen moeten zo blijven doorgaan. Zielloos volk.quote:Op donderdag 27 maart 2014 14:02 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)-voortplanting.dhtml
Denemarken kampt al 27 jaar met dalende geboortecijfers. De overheid heeft nog geen oplossing voor dit groeiende probleem, maar een reisbureau weet wel raad. 10 procent van de Denen zijn verwerkt in het buitenland, dus 'Doe het voor Denemarken', luidt de reclameslogan en ga op reis.
Volgens sekstherapeute Birgit Dagmar Johansen, die te horen is in het reclamefilmpje, is een vakantie de ideale manier om de strijd aan te gaan met de dagelijkse sleur. 'Reizen en nieuwe ervaringen opdoen beïnvloeden je relatie op positieve wijze, want je ziet elkaar op een andere manier. Dat zorgt voor het aanmaken van endorphine in de hersenen en dat leidt tot de behoefte aan seks', is haar verklaring. Uit onderzoek blijkt dat Denen op vakantie zo'n 46 procent meer seks hebben dan thuis. Deze redenen draagt Spies Travel aan om een reisje bij hen te boeken.
Drie jaar gratis luiers
Maar de maatschappij doet er nog een schepje bovenop. Koppels die kunnen bewijzen dat ze tijdens hun vakantie voor nakomelingen hebben gezorgd, krijgen drie jaar gratis luiers voor hun nieuwe spruit.
Het spotje geeft deelnemers die geen kinderen kunnen krijgen moed door hen te wijzen op de gedachte dat deelnemen belangrijker is dan winnen.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ik had toch wel verwacht dat ze Kira Eggers hadden ingezet in deze campagne. Of is die inmiddels 49?
Was dat niet Finland? Ik herken dat depressieve in ieder geval niet echt, ik zit regelmatig te Skypen met een groep Denen en het lijken me eerder levensgenieters dan een stel depressieve zuipschuiten.quote:Op zaterdag 29 maart 2014 23:39 schreef .Masturbatron. het volgende:
denemarken is ook een ontzettend depressief land...de jongeren zijn vaak anti sociaal, drinken zich te pletter, zijn depressief...
veel depressie en zelfmoord, ik lees er te vaak over dus het moet wel waar zijnquote:Op zaterdag 29 maart 2014 23:44 schreef Hathor het volgende:
[..]
Was dat niet Finland? Ik herken dat depressieve in ieder geval niet echt, ik zit regelmatig te Skypen met een groep Denen en het lijken me eerder levensgenieters dan een stel depressieve zuipschuiten.
enquote:Conclusion: Major depression has a high prevalence in the Danish
general population and seems to be undertreated. The gender
difference was only found statistically significant when including minor
depression, indicating that the female predominance is less pronounced
in the more severe depression states.
Hey Banshee, wanneer kunnen we een nieuwe essay van je verwachten?quote:Op zondag 30 maart 2014 00:20 schreef BansheeBoy het volgende:
Assertiever en feministischer dan Nederlandse vrouwen? Dan zijn het gewoon mannen.²
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |