Drinken met hindernissenquote:Op zaterdag 29 maart 2014 21:30 schreef Kyara het volgende:
Wat fijn Soempie! Hopelijk kun je het zo nog een tijdje volhouden
Oh LB, ook herkenbaar. Hier ook allemaal krasje op mijn borsten van het geknijp. En loslaten en dan de tepel pakken. Of inderdaad de andere tepel als die niet bezet is. Of gewoon in de ogen of neus ivan je zusje prikken of je vingertje tussen mond en tepel van je zusje stoppen om zo het vaccuum te verbreken. En dan gaat zus huilen en moet mama toch even helpen en dan verschuift ook de eigen tepel en laat dat ook weer los en dan daar weer boos over worden![]()
![]()
quote:Op zaterdag 29 maart 2014 21:30 schreef Kyara het volgende:
Wat fijn Soempie! Hopelijk kun je het zo nog een tijdje volhouden
Oh LB, ook herkenbaar. Hier ook allemaal krasje op mijn borsten van het geknijp. En loslaten en dan de tepel pakken. Of inderdaad de andere tepel als die niet bezet is. Of gewoon in de ogen of neus van je zusje prikken of je vingertje tussen mond en tepel van je zusje stoppen om zo het vaccuum te verbreken. En dan gaat zus huilen en moet mama toch even helpen en dan verschuift ook de eigen tepel en laat dat ook weer los en dan daar weer boos over worden![]()
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.♥ J & S
Ik heb AD, en de 1 zegt het mag wel, en de ander zegt: nee absoluut niet met de medicatie die je nu gebruikt.. Zelf veel gelezen over het middel en bv, en er is gewoon geen eenduidig antwoordt wb bv! Wel dat het veilig kan worden gebruikt tijdens de zwangerschap (gelukkig) maar veel onduidelijkheid over bv... (Gyn zegt Ja, psych op de POP-poli zegt nee)quote:Op zaterdag 29 maart 2014 21:44 schreef L-E het volgende:
gm, waarom niet als ik vragen mag? En hoe is dat voor jou?
Die verhalen zijn zo herkenbaar! Ook hier lijken mijn borsten een slagveld van het geknijp en gekras van kleine vingertjes en priegelnageltjes, en aanhappen, op de tsr wachten en dan loslaten om te kijken hoe het sproeit is ook lachuh jonguh!
quote:Op zondag 30 maart 2014 00:55 schreef klaprooss het volgende:
Aah ik vroeg me van de week dat dus af, wat als hij straks tandjes heeft. Maar dat dus
.
Grapje onder de spoilerMooi kat <3SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
quote:Op zondag 30 maart 2014 08:54 schreef Morretje het volgende:
Fijn soempie!
klapp, je kat
GM, beide weten niet per Se wat van bv en medicijnen. Ik zou zelf een medicijnconsult bij eurolac.net doen, dan weet je het echt zeker. (en als ik je dat advies al eens gegeven heb, lees er dan maar overheen)
Dat doet Ellie ook, ja!quote:Op zaterdag 29 maart 2014 21:54 schreef LadyBlack het volgende:
[..]![]()
![]()
Loslaten en de tepel bestuderen is hier ook hip ja, en dan met je vinger erin duwen tot ie helemaal naar binnen is geklapt![]()
Dat mag hier allemaal, maar bijten is ho inderdaad. Dan gaat mn hand eroverheen of gaat de bh dicht
Mn psych heeft een heel boekwerk over welke pillen wel en niet geschikt zijn.. Maar ik heb nu gewoon rust in mn lijf door dit besluit dus ik laat t zoquote:Op zondag 30 maart 2014 08:54 schreef Morretje het volgende:
Fijn soempie!
klapp, je kat
GM, beide weten niet per Se wat van bv en medicijnen. Ik zou zelf een medicijnconsult bij eurolac.net doen, dan weet je het echt zeker. (en als ik je dat advies al eens gegeven heb, lees er dan maar overheen)
Dat is ook absoluut zo.quote:Op zondag 30 maart 2014 01:12 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
En hoe ik dat vind... Ik vind het jammer dat ik haar dus niet de beste start mee kan geven die er bestaat, maar verder ben ik ervan overtuigd dat fv kindjes net zo'n hechte band met moeder kunnen opbouwen als bv kinderen.
quote:Op zondag 30 maart 2014 08:55 schreef Burdie het volgende:
Ik zit te FOK!ken met een baby die met z'n melktoet half slapend m'n borst als kussentje gebruikt.
Er is medicatie dat je meteen of snel na je bevalling kunt nemen zodat de borstvoeding gewoon niet op gang komt.quote:Op zondag 30 maart 2014 01:12 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Ik heb AD, en de 1 zegt het mag wel, en de ander zegt: nee absoluut niet met de medicatie die je nu gebruikt.. Zelf veel gelezen over het middel en bv, en er is gewoon geen eenduidig antwoordt wb bv! Wel dat het veilig kan worden gebruikt tijdens de zwangerschap (gelukkig) maar veel onduidelijkheid over bv... (Gyn zegt Ja, psych op de POP-poli zegt nee)
Dus nu heb ik de keuze gemaakt dat ik het risico niet wil nemen voor die kleine.. Ik wil niet op mijn geweten hebben dat zij er over een aantal jaar toch gevolgen van ondervindt.
En hoe ik dat vind... Ik vind het jammer dat ik haar dus niet de beste start mee kan geven die er bestaat, maar verder ben ik ervan overtuigd dat fv kindjes net zo'n hechte band met moeder kunnen opbouwen als bv kinderen.
Opvoeden is keuzes maken en ik kan met mn hele hart achter deze keuze staan![]()
En nu ben ik enkel soms geirriteerd als mijn borsten zeer doen, en mopper dan ook wel eens dat ze toch geen dienst mogen doen dus ook geen voorbereidingen hoeven te treffen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 30 maart 2014 20:20 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Er is medicatie dat je meteen of snel na je bevalling kunt nemen zodat de borstvoeding gewoon niet op gang komt.
quote:Op zondag 30 maart 2014 21:16 schreef LadyBlack het volgende:
Hier de foto die mijn moeder vandeweek namSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
Welkom en nog gefeliciteerd! Wat fijn dat het drinken goed gaat!quote:Op zondag 30 maart 2014 23:29 schreef Dot. het volgende:
Nou, mijn allereerste bv topic vraagMijn kleine mag vandaag van de kraam de tweede borst zo lang hij wil, maar dat blijkt dus heel erg lang te zijn. Hij is nu al ruim een uur aan het drinken en hij blijft ook echt slikken. Zo krijgt hij toch nooit ruimte voor de volgende voeding? Als ik hem zelf afkoppel en weg leg is hij maar een minuut of 10 rustig en als mn vriend hem dan mee neemt wordt die helemaal afgesabbeld.
Hij is nu trouwens 4 dagen oud.
Hij doet het verder wel erg goed met drinken gelukkig, dus de bijvoeding is alweer verleden tijd![]()
Hi Dot, hopelijk kan je kraamhulp je vandaag ook weer goed helpen!quote:Op zondag 30 maart 2014 23:29 schreef Dot. het volgende:
Nou, mijn allereerste bv topic vraagMijn kleine mag vandaag van de kraam de tweede borst zo lang hij wil, maar dat blijkt dus heel erg lang te zijn. Hij is nu al ruim een uur aan het drinken en hij blijft ook echt slikken. Zo krijgt hij toch nooit ruimte voor de volgende voeding? Als ik hem zelf afkoppel en weg leg is hij maar een minuut of 10 rustig en als mn vriend hem dan mee neemt wordt die helemaal afgesabbeld.
Hij is nu trouwens 4 dagen oud.
Hij doet het verder wel erg goed met drinken gelukkig, dus de bijvoeding is alweer verleden tijd![]()
Ik heb vorige week een fikse verkoudheid gehad en was twee dagen echt niet lekker, futloos. Maar de productie liep niet terug en ik heb I gelukkig ook niet aangestoken. Gewoon wel goed blijven eten en drinken. Geen zorgen maken hoor, je lijf is hartstikke sterk.quote:Op maandag 31 maart 2014 06:06 schreef Kimpossible het volgende:
Hier megamegakeelpijn sinds gistermiddag. Hoop dat ik niet ziek word en dat m'n productie dan terugloopt.![]()
Maar on a positive note: we zijn wel keihard aan t winnen van de spruwook gister maar gewoon behandeld savonds, maar wel wat voorzichtig. Alleen tepel ipv ook hele tepelhof (want paars smoeltje anders) en enkel tongetje ipv hele bakkesje
vond dat ik t niet kon nalaten voor n paar foto's. Was bang dat we al het gewonnen terrein dan weer zouden verliezen en dat was het me niet waard.
Klap, je katheerlijk!
De kraam vindt ze gelukkig niet heel groenquote:Op maandag 31 maart 2014 07:58 schreef Franny_G het volgende:
[..]
Hi Dot, hopelijk kan je kraamhulp je vandaag ook weer goed helpen!
Die groenige luiers zijn volgens mij nu niet erg zolang je ook de gelige luiers hebt. Als hij zoveel drinkt dan is dat misschien ook wel logisch? In de kraamweek had ik met I volgens mij ook niet meteen alleen maar gelige luiers.
Dar hij zoveel bij je drinkt, is misschien ook een beetje inhaalgedrag voor die eerste dagen? Hij heeft het ontdekt! En het helpt je productie inderdaad ook goed op gang. Ik zou hem niet afkoppelen want volgens mij is het het beste als je hem zelf zijn behoefte zoveel mogelijk laat regelen. Behalve als hij echt van streek raakt (zoals I nog wel eens werd als ze erg aan het clusteren was) maar anders gewoon bij je laten drinken. Die nachten kunnen wel zwaar zijn zo, maar dat wordt vast snel beter!
Ik heb vandaag weer een bezoekje aan het cb. Heb het idee dat I enorm gegroeid is, dus ben benieuwd! En ze krijgt ook haar eerste prik.
4 dagen oud.. Je moet je voorstellen dat hij tot 4 dagen geleden 24 uur per dag 7 dagen per week continu een voldaan gevoel had. Hij kon vruchtwater drinken zoveel hij wilde en wanneer hij wilde. Nu moet hij gaan leren dat er geen continu stroom aan eten is, maar dat je dus gaat drinken en een vol buikje krijgt, dat dat fijn is en dat je dan kan gaan slapen.quote:Op zondag 30 maart 2014 23:29 schreef Dot. het volgende:
Nou, mijn allereerste bv topic vraagMijn kleine mag vandaag van de kraam de tweede borst zo lang hij wil, maar dat blijkt dus heel erg lang te zijn. Hij is nu al ruim een uur aan het drinken en hij blijft ook echt slikken. Zo krijgt hij toch nooit ruimte voor de volgende voeding? Als ik hem zelf afkoppel en weg leg is hij maar een minuut of 10 rustig en als mn vriend hem dan mee neemt wordt die helemaal afgesabbeld.
Hij is nu trouwens 4 dagen oud.
Hij doet het verder wel erg goed met drinken gelukkig, dus de bijvoeding is alweer verleden tijd![]()
Euh, "het mag van de kraam"? Volg je kleine alsjeblieft in hoe vaak en hoe lang en niet een kraamverzorgende / verloskundige / huisarts / buurvrouw... Maak je ook geen zorgen om de volgende voeding als je nog met de huidige bezig bent. Laat je baby drinken zolang hij dat wil. Het is niet nodig om tijden te beperken, zéker nu in de opstartfase moet je dat echt niet doen. Je bent nu hard bezig om je prolactinereceptoren aan te leggen en dat gebeurt door veel en vaak te voeden. Met voldoende receptoren heb je straks weer potentie om de grotere vraag van je groeiende baby bij te houden.quote:Op zondag 30 maart 2014 23:29 schreef Dot. het volgende:
Nou, mijn allereerste bv topic vraagMijn kleine mag vandaag van de kraam de tweede borst zo lang hij wil, maar dat blijkt dus heel erg lang te zijn. Hij is nu al ruim een uur aan het drinken en hij blijft ook echt slikken. Zo krijgt hij toch nooit ruimte voor de volgende voeding? Als ik hem zelf afkoppel en weg leg is hij maar een minuut of 10 rustig en als mn vriend hem dan mee neemt wordt die helemaal afgesabbeld.
Hij is nu trouwens 4 dagen oud.
Hij doet het verder wel erg goed met drinken gelukkig, dus de bijvoeding is alweer verleden tijd![]()
Ja, ik heb vannacht borstvoeding.com er ook eens bijgepakt en daar las ik dat opbouwen helemaal niet nodig isquote:Op maandag 31 maart 2014 09:22 schreef WupWup het volgende:
[..]
Euh, "het mag van de kraam"? Volg je kleine alsjeblieft in hoe vaak en hoe lang en niet een kraamverzorgende / verloskundige / huisarts / buurvrouw... Maak je ook geen zorgen om de volgende voeding als je nog met de huidige bezig bent. Laat je baby drinken zolang hij dat wil. Het is niet nodig om tijden te beperken, zéker nu in de opstartfase moet je dat echt niet doen. Je bent nu hard bezig om je prolactinereceptoren aan te leggen en dat gebeurt door veel en vaak te voeden. Met voldoende receptoren heb je straks weer potentie om de grotere vraag van je groeiende baby bij te houden.
Dus weg met de klokken, adviezen over tijdsbeperking EOIAOU en volg je kleine. Hij weet het beter dan wij!
quote:Op maandag 31 maart 2014 09:25 schreef Dot. het volgende:
[..]
Ja, ik heb vannacht borstvoeding.com er ook eens bijgepakt en daar las ik dat opbouwen helemaal niet nodig isHij ligt nu dus ook alweer lekker een half uur te drinken
We komen er wel!
Helemaal goed, lekker vertrouwen in je eigen lijf en je eigen kind. Hier heeft kuiken ook al heel vroeg een dagje geclusterd, dat was op dag 3 geloof ik. Daarna begon de stuwingquote:Op maandag 31 maart 2014 09:25 schreef Dot. het volgende:
[..]
Ja, ik heb vannacht borstvoeding.com er ook eens bijgepakt en daar las ik dat opbouwen helemaal niet nodig isHij ligt nu dus ook alweer lekker een half uur te drinken
We komen er wel!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mijn uitzichtSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.No pics please!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
drinkende kindjes!!
En welkom dot en mus, nog gefeliciteerd voor als ik dat nog niet gedaan had!
En dot.. Gewoon lekker het ritme van je kindje volgen! Maar ik zag aan je laatste post dat je dat nu ook doet! Super
Ja mij kat is een clown.
Oh oh! Gisteren voor de 2e keer uiteten geweest met J. Dit keer wilde hij ook eten. Dussss 1ste keer in een restaurant gevoed![]()
♥ J & S![]()
Ohhh, je uitzicht Kyara.
En die houdingen. Wel makkelijk zo!
LB![]()
In some cases, resentment can result simply from being on the receiving end of good arguments. Collini
How much more precious is a little humanity than all the rules in the world.Piaget![]()
Wat een mooie koppies, Kyara!
I heeft vandaag twee prikken gehad... Gelukkig kon ik haar troosten door haar meteen daarna aan de borst te leggen. En ze groeit zo netjes. Lengte is nu 59 cm en het gewicht is daarbij goed in balans zei de verpleegkundige.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"![]()
Welkom Dot en Mus en gefeliciteerd!
Kyara prachtig!
Franny wat fijn, dat ze zo goed groeit.Carpe Diem- Pluk de Dag
Life is unfair and then you die
Wat U niet wil dat u geschiedt doe dat ook een ander niet![]()
Ik heb een kolf gekochtHeb besloten om niet naar de prijs te kijken, wel naar het gemak. Vorige keer ook tot 18 maanden gekolfd, dus het mag een uitgave zijn. Het is de Freestyle geworden. Morgen moet ie binnenkomen!
![]()
Helaas gaat het hier toch niet zoals gehoopt, meneer valt steeds af en is weer terug op de 7% gewichtsverlies. Na wegen voor en na een voeding blijkt ook dat hij maar 40 gram extra is, dus we gaan weer even bijvoeden en de lactatiekundige is ingeschakeld. We hebben een breastflow speen besteld voor het bijvoeden en tot die tijd doen we fingerfeeden. Ik vind het echt wel heel moeilijk dat hij niet genoeg krijgt bij mij dus dat was een goede huilbui de halve ochtend![]()
![]()
Dat is fijn wup! Een mooie kolf vind ik!
Dot, wat rot! Heb je al een kolf? Misschien kan dat je productie boosten en hoef je geen kv bij te voeden? Heel veel succes, tis ook lastig als je merkt dat t niet zo gemakkelijk gaat allemaalde lk kan vast goed helpen!
Één keer in de zoveel tijd komen dromen uit!![]()
Los van zijn gewichtsverlies, voor en na het voeden wegen is absoluut niet betrouwbaar als het om zijn intake gaat hoor!
Wat naar Dot. Idd, wat Kim zegt, kolven als hij bijgevoed wordt, anders wordt je productie nooit gelijk aan zijn vraag. En voeden met cupje zou mijn voorkeur boven de fles hebben. Hoeveel moet je bijvoeden van de kraam? En hoe snel kan de LK komen?I 21-5-10 ♥ T 1-11-12 ♥ K 4-11-18 ♥![]()
Kyara met d'r dreumessen!Vind het nog steeds zo tof dat het zo goed gaat nu!
Wup, goed besluit denk ik!
Franny, wat een gemiddeld kind zeg![]()
I 21-5-10 ♥ T 1-11-12 ♥ K 4-11-18 ♥![]()
Ah, wat rot zeg!quote:Op dinsdag 1 april 2014 13:23 schreef Dot. het volgende:
Helaas gaat het hier toch niet zoals gehoopt, meneer valt steeds af en is weer terug op de 7% gewichtsverlies. Na wegen voor en na een voeding blijkt ook dat hij maar 40 gram extra is, dus we gaan weer even bijvoeden en de lactatiekundige is ingeschakeld. We hebben een breastflow speen besteld voor het bijvoeden en tot die tijd doen we fingerfeeden. Ik vind het echt wel heel moeilijk dat hij niet genoeg krijgt bij mij dus dat was een goede huilbui de halve ochtend
Maar laat je niet kisten. Die van mij (zie het gemiddelde lijntje hier ergens boven) had ook de 7% gewichtsverlies bereikt na vier dagen. Moest gaan bijkolven. Maar is helemaal goedgekomen, zoals je ziet. Er zijn nu eenmaal protocollen en dat is goed, en daarom ook goed om te werken aan voldoende inname, maar blijf vertrouwen houden in jezelf en je kindje. Het gaat echt wel op gang komen! Hopelijk kan de lactatiedeskundige je ook vertrouwen geven.
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"![]()
Ik vind dat voor en na een voeding wegen zo demotiverend, daar moeten ze echt eens mee stoppen. Bij mijn eerste was het de reden dat ik stopte met bv, bij mijn tweede wist ik gelukkig beter. Hier presteerde hij het om na de voeding minder te wegen dan ervoor, dat eventuele verschil in gewicht zegt helemaal niets over hoe veel hij binnen heeft gekregen. Echt niet!quote:Op dinsdag 1 april 2014 13:23 schreef Dot. het volgende:
Helaas gaat het hier toch niet zoals gehoopt, meneer valt steeds af en is weer terug op de 7% gewichtsverlies. Na wegen voor en na een voeding blijkt ook dat hij maar 40 gram extra is, dus we gaan weer even bijvoeden en de lactatiekundige is ingeschakeld. We hebben een breastflow speen besteld voor het bijvoeden en tot die tijd doen we fingerfeeden. Ik vind het echt wel heel moeilijk dat hij niet genoeg krijgt bij mij dus dat was een goede huilbui de halve ochtend
Hoe oud is hij nu?![]()
Wegen is hoe dan ook een foutieve methode en zegt helemaal niets
Toen onze mop een mopje was,
Was ze aardig om te zien;
Nu bromt zij alle dagen
En bijt nog bovendien.![]()
Van wie moet je voor en na de voeding wegen? De kraam of een laktatiekundige?quote:Op dinsdag 1 april 2014 13:23 schreef Dot. het volgende:
Helaas gaat het hier toch niet zoals gehoopt, meneer valt steeds af en is weer terug op de 7% gewichtsverlies. Na wegen voor en na een voeding blijkt ook dat hij maar 40 gram extra is, dus we gaan weer even bijvoeden en de lactatiekundige is ingeschakeld. We hebben een breastflow speen besteld voor het bijvoeden en tot die tijd doen we fingerfeeden. Ik vind het echt wel heel moeilijk dat hij niet genoeg krijgt bij mij dus dat was een goede huilbui de halve ochtendI am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.![]()
Ik bedacht me nog, 7% is nog niet de grens tot bijvoeden officieel toch? Die ligt toch op 10%? En 40 ml is voor zo'n klein maagje dan wel weer heel veel, dus in die zin zegt wegen ook geen kont.
Dot, de eerste weken zijn een opstartperiode, jij moet het leren, maar je kleintje ook. En jullie moeten een samenwerking opstarten. Goed dat je de juiste hulp inschakelt, ik hoop dat het een goede LK is trouwens. Dat je kleintje niet goed groeit in de eerste weken is vaak een mismanagement van de borstvoeding, en kan dus omgedraaid worden!I 21-5-10 ♥ T 1-11-12 ♥ K 4-11-18 ♥![]()
Nou ja, 7% is wel een grens waar je gaat kijken naar het beleid.quote:Op dinsdag 1 april 2014 13:52 schreef Morretje het volgende:
Ik bedacht me nog, 7% is nog niet de grens tot bijvoeden officieel toch? Die ligt toch op 10%? En 40 ml is voor zo'n klein maagje dan wel weer heel veel, dus in die zin zegt wegen ook geen kont.
Dot, de eerste weken zijn een opstartperiode, jij moet het leren, maar je kleintje ook. En jullie moeten een samenwerking opstarten. Goed dat je de juiste hulp inschakelt, ik hoop dat het een goede LK is trouwens. Dat je kleintje niet goed groeit in de eerste weken is vaak een mismanagement van de borstvoeding, en kan dus omgedraaid worden!I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.![]()
Ik vind het (niet specifiek nu) vaak erg jammer dat bijvoeden vaak de keus is.
Waarom niet vaker aanleggen denk ik dan![]()
Zeker een heel zwaar kind valt vaak meer af. Bij 9 ponders daalt het heel anders dan bij een 6 ponder.
En dat soort uitzonderingen zie je vaak niet terug in de kennis van een kraamhulp.
En Dot.
Eigenlijk zegt Morretje alles. Sterkte!
quote:Op dinsdag 1 april 2014 13:52 schreef Morretje het volgende:
Dot, de eerste weken zijn een opstartperiode, jij moet het leren, maar je kleintje ook. En jullie moeten een samenwerking opstarten. Goed dat je de juiste hulp inschakelt, ik hoop dat het een goede LK is trouwens. Dat je kleintje niet goed groeit in de eerste weken is vaak een mismanagement van de borstvoeding, en kan dus omgedraaid worden!Toen onze mop een mopje was,
Was ze aardig om te zien;
Nu bromt zij alle dagen
En bijt nog bovendien.![]()
Ik vind zo vroeg bijvoeden met kv ook altijd wel heel ingrijpend, maar met mijn eigen kraamweek nog zo vers in het geheugen zitten er ook zoveel onzekerheden in voor een nieuwbakken mama dat ik snap dat je daar makkelijk in meegaat als een "deskundige" je dat adviseert. Ik hoop alleen wel dat ze je eerst een kolf gegeven hebben voor ze met de nutrilon aan kwamen zetten. Maar lieve dot, er is echt geen man overboord. Lekker veel aanleggen en zodoende samen oefenen en je melkkanaaltjes stimuleren
Één keer in de zoveel tijd komen dromen uit!![]()
Ik snap wel dat je het beleid aanpast als een kind aankomt en dan opnieuw afvalt. Realiseer je goed dat wij hier niet het volledige beeld hebben en het echt niet per definitie beter weten![]()
Dot, bijvoeden = kolven ivm vraag en aanbod. Dus zorg dat je borsten ook voldoende gestimuleerd blijven en laat je man nu gelijk een kolf huren bij de thuiszorgwinkel. De flesjes en slangetjes die je erbij moet kopen zijn zo'n 33 euro. Goede zet om een lactatiekundige erbij te vragen! Succes!![]()
Hier gekozen voor enkelzijdig (want als je een kolf koopt zit het er ook bij) en dan is het dus zelfs maar de helftquote:Op dinsdag 1 april 2014 14:04 schreef WupWup het volgende:
Ik snap wel dat je het beleid aanpast als een kind aankomt en dan opnieuw afvalt. Realiseer je goed dat wij hier niet het volledige beeld hebben en het echt niet per definitie beter weten![]()
Dot, bijvoeden = kolven ivm vraag en aanbod. Dus zorg dat je borsten ook voldoende gestimuleerd blijven en laat je man nu gelijk een kolf huren bij de thuiszorgwinkel. De flesjes en slangetjes die je erbij moet kopen zijn zo'n 33 euro. Goede zet om een lactatiekundige erbij te vragen! Succes!
Één keer in de zoveel tijd komen dromen uit!![]()
Je hebt gelijk. Vroeg het me af, maar dat is eigenlijk niet zo op z'n plaats.quote:Op dinsdag 1 april 2014 14:04 schreef WupWup het volgende:
Ik snap wel dat je het beleid aanpast als een kind aankomt en dan opnieuw afvalt. Realiseer je goed dat wij hier niet het volledige beeld hebben en het echt niet per definitie beter weten![]()
Dot, bijvoeden = kolven ivm vraag en aanbod. Dus zorg dat je borsten ook voldoende gestimuleerd blijven en laat je man nu gelijk een kolf huren bij de thuiszorgwinkel. De flesjes en slangetjes die je erbij moet kopen zijn zo'n 33 euro. Goede zet om een lactatiekundige erbij te vragen! Succes!I 21-5-10 ♥ T 1-11-12 ♥ K 4-11-18 ♥![]()
Wat een fijn topic dit om even te spuien en te sparrenHet wegen was idd op advies van de kraam en ik moet zeggen dat ik dat niet zo demotiverend vond. Hij ligt nu ook al langer te slapen met bijvoeding dan de afgelopen dagen en mijn borsten zijn nu ook goed volgelopen dus hopelijk drinkt hij zometeen lekker krachtig. Een warme luier erop helpt ook al iets denk ik en we gaan morgen idd een kolf halen, ook op advies van de verloskundige, dus die denkt ook erg fijn mee
Ik heb even geslapen dus ik zal zo vragen wanneer de lk komt.![]()
De lieverds hadden tijdens mijn dutje de kolf al gehaaldDe lk zei blokvoeden en dan 35cc bijvoeden en ik heb net bij mijn eerste kolfsessie 80 cc gekolfd! Mooi genoeg voor de volgende twee voedingen dus
Morgenochtend belt de lk voor het goede tijdstip zodat ze mee kan kijken met een voeding.
Vaker aanleggen was wat lastig trouwens, want ik heb hem de afgelopen twee dagen elk uur aangelegd, inclusief s nachts.![]()
fijn dat de kolf al binnen is!
waarom blokvoeden als ik vragen mag?
kyara hoe gaat het bij jou met de tandafdrukjes? hier hielp/helpt hrt goed door de neus wat verder vrij te laten.
in het begin is voor je kindje natuurlijk ook wennen dat er voortanden zijn.
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.![]()
Zo, 80 cc. Mooi!"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"![]()
Blokvoeden? Waarom blokvoeden, weet je dat?quote:Op dinsdag 1 april 2014 16:02 schreef Dot. het volgende:
De lieverds hadden tijdens mijn dutje de kolf al gehaaldDe lk zei blokvoeden en dan 35cc bijvoeden en ik heb net bij mijn eerste kolfsessie 80 cc gekolfd! Mooi genoeg voor de volgende twee voedingen dus
Morgenochtend belt de lk voor het goede tijdstip zodat ze mee kan kijken met een voeding.
Vaker aanleggen was wat lastig trouwens, want ik heb hem de afgelopen twee dagen elk uur aangelegd, inclusief s nachts.
En als je hem aanlegt, drinkt hij dan of sabbelt hij alleen maar? Bij drinken bewegen z'n kaken echt en kun je de slok horen.Home is where the O+ is...![]()
Ik heb het idd niet gevraagd waarom ze blokvoeden geeft als advies. Zal ik morgen even doen. Het is trouwens een van de lk's van De Waarden, misschien kent iemand hen?
Hij heeft wel klokkende geluiden gemaakt bij het voeden, echt slik slik slik slik zeg maar, maar sinds gisteren is het meer een sabbel en af en toe een slik. Z'n kaken bewegen dan vooral in het begin wel goed tot bij z'n oren, na 1 minuten wordt dat ook minder.![]()
Dot wat goed, 80cc
Heeft iemand hier tips voor een voedingshouding met warmte? Ik ondersteun bij het voeden meestal S. z'n hoofdje met mijn hand, maar op een dag als vandaag is dat veel te warm. Het alternatief (voedingskussen) is ook te warm... arm kuiken is soms helemaal warm en plakkerig na een voeding.![]()
Daar ben ik ook wel benieuwd naar! Hier ook n Kleine zweetbaby![]()
Dot dat klinkt goehoed! Lekker mamamelk bijvoeden! Is bijvoeden met cupje een optie voor jullie? Misschien gaat de kleine daar beter/efficiënter van aan de borst drinken. Een flesje is zon andere techniek
Één keer in de zoveel tijd komen dromen uit!![]()
Als je thuis bent S in zijn romper of luier voeden? Dat zou ik doenquote:Op dinsdag 1 april 2014 18:20 schreef Burdie het volgende:
Dot wat goed, 80cc
Heeft iemand hier tips voor een voedingshouding met warmte? Ik ondersteun bij het voeden meestal S. z'n hoofdje met mijn hand, maar op een dag als vandaag is dat veel te warm. Het alternatief (voedingskussen) is ook te warm... arm kuiken is soms helemaal warm en plakkerig na een voeding..
Wat goed dot!
♥ J & S![]()
Burdie, doorgeschoven madonna doe je dus? Gewone madonna wat? Kun je een hydrofiel op je arm leggen.
Dot, 80cc nà het voeden?
Weet je dat blokvoeden aangeraden wordt bij overproductie? Hoe groot zijn de blokken?I 21-5-10 ♥ T 1-11-12 ♥ K 4-11-18 ♥![]()
Echt?! Oh, dat ga ik dan idd morgen eens goed navragen! Blokken zijn nu 5-10 minuten en dan krijgt hij nog 35 cc met fingerfeeden.quote:Op dinsdag 1 april 2014 18:54 schreef Morretje het volgende:
Burdie, doorgeschoven madonna doe je dus? Gewone madonna wat? Kun je een hydrofiel op je arm leggen.
Dot, 80cc nà het voeden?
Weet je dat blokvoeden aangeraden wordt bij overproductie? Hoe groot zijn de blokken?
Ik had net namelijk weer 80 cc.
En zo'n breastflow speen is toch het dichtste bij een tepel dat kan qua flessen? Ik zal iig ook vragen naar cupfeeden aan de lk. Even een lijstje maken![]()
![]()
Oh ik lees op bv.com dat ik misschien de verkeerde benaming gebruik. Ik bedoel dat ik hem eerst 5-10 minuten aan de ene leg, afwissel en dat nog een keer herhaal met eventueel tussendoor een schone luier als hij erg slaperig is geworden.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: