Leuk is anders jaquote:Op donderdag 3 april 2014 19:16 schreef luftersel het volgende:
Oh, morgen in Hollyoaks:
[ afbeelding ]
Weer als vanouds.Afschuwelijk.
Nouja, de scènes zijn op zich niet geweldig, maar de actrice is gewoon heel erg goed en ze pakt me vaak met de manier waarop ze acteert. Maar bijvoorbeeld de scènes van gisteren, met Freddie, kon ik wel uitkotsen.quote:Op donderdag 3 april 2014 19:34 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Tom en Peri waren inderdaad schattig, en dat maakte die scènes ook juist zo leuk. Ook het wensenlijstje van Peri vond ik mooi gedaan. En Tom over dat info-boekje voor kinderen"It looks like brain tumors gonna get removed by a big blue teddybear. I hope he's qualified."
![]()
![]()
Maar ja, dat is natuurlijk ieder zijn/haar smaak. Jij vind de scènes met Sinead geweldig, terwijl ik er kromme tenen van krijg. Deze afleveringen hebben dus voor ieder wat wils
Het is natuurlijk belangrijk dat een personage bij zulke gebeurtenissen uitgebreid gevolgd wordt, maar bij Sinead is het inderdaad iedere keer hetzelfde. Janken, schreeuwen, het slachtoffer uithangen... Maar apatisch in een hoekje voor zich uitstaren is er niet of nauwelijks bij. En dat maakt het dat die scènes mij behoorlijk op mijn zenuwen beginnen te werken. Ze zouden hier juist een andere Sinead kunnen laten zien, iemand die 180 graden anders is dan normaal, maar dit is mogelijk een uitvergroting van hoe ze normaal is. Jammer, zo jammer.quote:Op donderdag 3 april 2014 19:46 schreef luftersel het volgende:
[..]
Nouja, de scènes zijn op zich niet geweldig, maar de actrice is gewoon heel erg goed en ze pakt me vaak met de manier waarop ze acteert. Maar bijvoorbeeld de scènes van gisteren, met Freddie, kon ik wel uitkotsen.Dat haalde alle charme weg. Het blijft alleen wel constant hetzelfde bij Sinead, het mag van mij wel even wat minder zoals jij eerder al aangaf. Als het deze week nou gewoon scènes van Sinead in rouw zouden zijn geweest, zou ik er geen problemen mee hebben gehad. Maar daar was blijkbaar maar een halve aflevering de tijd voor.
Hm, klinkt beter dan een schreeuwende Sineadquote:Op donderdag 3 april 2014 21:21 schreef luftersel het volgende:
Na een redelijke aflevering vandaag - Sinead kreeg eindelijk haar stille kijkt-voor-zich-uit-scènes(helaas nogal schraal en Freddie verpestte het, maar oké)
Veel kijkplezier!quote:- is het tijd voor het tweede deel van de eennalaatste aflevering van Hollyoaks Later 2012!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Edit: en nu slaat hij op het lichaam in met een hamer...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik moest echt bijna kotsen - iets wat Cheryl ook echt deed toen ze het zag.![]()
Niet normaal dit...
[ Bericht 27% gewijzigd door luftersel op 03-04-2014 21:52:44 ]
quote:Op donderdag 3 april 2014 21:40 schreef luftersel het volgende:
AH GADVERDAMME WAT GRUWELIJKSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Edit: en nu slaat hij op het lichaam in met een hamer...Had men toch gelijk dat Later 2012 stukken heftiger was dan die van vorig jaarSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik moest echt bijna kotsen - iets wat Cheryl ook echt deed toen ze het zag.![]()
Niet normaal dit...
![]()
Heftiger, choquerender, rauwer, mooier, maar niet spannender dan die van vorig jaar.quote:Op donderdag 3 april 2014 21:55 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Had men toch gelijk dat Later 2012 stukken heftiger was dan die van vorig jaar
Hm... Maar je moet nog een aflevering, het kan zomaar ineens veranderenquote:Op donderdag 3 april 2014 22:03 schreef luftersel het volgende:
[..]
Heftiger, choquerender, rauwer, mooier, maar niet spannender dan die van vorig jaar.Het is allemaal heel intens, maar spannend is het eigenlijk nog niet echt geweest. Dat was bij Jade wel anders.
Rustig maar.quote:Op vrijdag 4 april 2014 17:33 schreef PeterKelder het volgende:
Exclusive:
Hollyoaks: Kieron Richardson reveals new Ste shock, storyline gossip
Oh nee hè, de ene verhaallijn is nog niet eens afgerond of Ste krijgt alweer de nieuwe verhaallijn
Ste, Roscoes, Sinead, Blacks. Ste, Roscoes, Sinead, Blacks. Ste, Roscoes, Sinead, Blacks. Ste, Roscoes, Sinead, Blacks. Ste, Roscoes, Sinead, Blacks. Ste, Roscoes, Sinead, Blacks. Ste, Roscoe... AAARRRGGGHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oh, dat vond ik juist vreselijk, temeer het ik-weet-niet-hoelang werd uitgerektquote:Op vrijdag 4 april 2014 18:04 schreef luftersel het volgende:
[..]
Rustig maar.Het mag dan wel constant hetzelfde zijn, maar de verhaallijn op zich klinkt heel interessant. Een soort Sjoerd die aan de drugs was in Gtst, dat vond ik ook best boeiend.
Nah, de reden die ze zullen opgeven is dat het viertal dat jij noemt "recent" nog een "grote verhaallijn" heeft gehad:quote:Maar je hebt wel gelijk, van mij mogen andere personages ook eens wat te doen krijgen. En dan heb ik het niet over een Nancy of een Sienna; die hebben nu welgeplaatst minder screentime omdat ze vorig jaar zo'n grote verhaallijn hadden. Ik bedoel echt een Esther, George, Phoebe, Cindy, etc. De spreiding is gewoon erg oneerlijk momenteel.
Inderdaad. Zoals ik volgens mij al eens eerder zei: de title card illustreert de sfeer van de serie op dat moment perfect. Can someone turn the light on, please?quote:Op vrijdag 4 april 2014 18:43 schreef luftersel het volgende:
Oh, en waar ik nog niet eens bij na heb gedacht: "Darker times ahead for Ste" (en natuurlijk die ondertitel van dat artikel: "Kieron RIchardson talks about new Ste shock"![]()
![]()
). Volgens mij zijn er alleen nog maar 'darker times' tegenwoordig, ik zie niemand die blij is. Of nouja, degene die blij zijn, krijgen geen (grote) verhaallijnen. Zodra ze een verhaallijn krijgen, is het meteen uit met de pret.
Er zitten wel wat positieve verhaallijntjes in, maar de Wet van Kirkwood maakt het dat het wordt uitgesmeerd tot op de laatste millimeter. Wat is er gebeurd met de gevoelens van Robbie voor Phoebe bijvoorbeeld? Op deze manier zijn we volgend jaar wel aan hun eerste kus toe. Wat is de toevoeging van Blessing? Wanneer komt Dodgine eindelijk bij elkaar? Wanneer komen we eindelijk eens wat meer te weten over Patrick wat zijn handelingen en gedrag kan verklaren? En zo kan ik nog wel even doorgaan vrees ik.quote:Het lijkt erop dat Kirkwood's bewind op korte termijn niet gaat veranderen. In tegendeel, het wordt alleen maar erger denk ik. Ik hoop dat de exit van Fraser en Sandy, het einde van de Paxine en John-Paul verhaallijn (dus dat ze beiden weer een leuk leven kunnen leiden) en het samenkomen van Lindsey en Freddie (wat ik verwacht in de komende maanden) de show weer wat leuker maken. Al dat gezeik nu... Ik word er niet goed van.
Het lijkt erop dat bijna alle nieuwe toevoegingen onder Kirkwood's beleid minimaal drie maanden moeten wachten totdat ze een verhaallijn krijgen. Kijk naar de Roscoes, zij hebben eigenlijk tot het laatste kwartaal geen echt lopende verhaallijn gehad, terwijl ze al in de zomer werden geïntroduceerd. Hetzelfde gold voor Fraser, die deed de eerste maanden ook niks, net als Jim, Leela, Peri, Sam en Tegan. En dat zie je nu ook bij Sonny en Blessing. De enige die niet tussen het rijtje passen, zijn Grace en enigszins Danny. Die kregen meteen de volle mep.quote:Op vrijdag 4 april 2014 19:41 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Er zitten wel wat positieve verhaallijntjes in, maar de Wet van Kirkwood maakt het dat het wordt uitgesmeerd tot op de laatste millimeter. Wat is er gebeurd met de gevoelens van Robbie voor Phoebe bijvoorbeeld? Op deze manier zijn we volgend jaar wel aan hun eerste kus toe. Wat is de toevoeging van Blessing? Wanneer komt Dodgine eindelijk bij elkaar? Wanneer komen we eindelijk eens wat meer te weten over Patrick wat zijn handelingen en gedrag kan verklaren? En zo kan ik nog wel even doorgaan vrees ik.
quote:Op vrijdag 4 april 2014 19:41 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Inderdaad. Zoals ik volgens mij al eens eerder zei: de title card illustreert de sfeer van de serie op dat moment perfect. Can someone turn the light on, please?
Nou, ik ben benieuwdquote:Op vrijdag 4 april 2014 19:47 schreef luftersel het volgende:
[..]
Het lijkt erop dat bijna alle nieuwe toevoegingen onder Kirkwood's beleid minimaal drie maanden moeten wachten totdat ze een verhaallijn krijgen. Kijk naar de Roscoes, zij hebben eigenlijk tot het laatste kwartaal geen echt lopende verhaallijn gehad, terwijl ze al in de zomer werden geïntroduceerd. Hetzelfde gold voor Fraser, die deed de eerste maanden ook niks, net als Jim, Leela, Peri, Sam en Tegan. En dat zie je nu ook bij Sonny en Blessing. De enige die niet tussen het rijtje passen, zijn Grace en enigszins Danny. Die kregen meteen de volle mep.
Nou, in het geval van Grace was ik er echt niet blij mee hoor.quote:Op vrijdag 4 april 2014 20:06 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Nou, ik ben benieuwd
Maar ik zie veel liever dat een nieuw personage meteen goed wordt geïntroduceerd met een pakkende verhaallijn. Nu hangt Blessing er maar een beetje bij en dat is eerder vervelend dan dat ik het een geweldige toevoeging vind.
Nou ja, het is op z'n minst frappant te noemen dat sinds Kirkwood weer de leiding heeft, de title card direct een andere sfeer kreeg. Tot de laatste aflevering van 2012 (eveneens de laatste waar Emma Smithwick invloed had) was er die lichtblauwe/paarse title card, en de eerste aflevering van 2013 (waar Kirkwood alleen de leiding over had) had die grijze title card. En nu is-ie sinds de blast nóg donkerderquote:
Sommigen beweren dat Grace eigenlijk de opvolger van Clare was die er nooit had moeten komen; om het verlies van publiekslievelingen als Brendan en Mitzeee te compenseren besloot Kirkwood zijn muze Gemma Bissix terug te halen als Clare; ze zou in het voorjaar een korte rentree maken als opwarmertje voor een grote, langdurige terugkeer in het najaar. Alleen: de terugkeer van Clare in het voorjaar werd een flop. Er was niets meer over van die ooit zo geniale Clare Devine, fans waren er niet over te spreken en het werd eigenlijk een lachertje. Paniek bij Kirkwood en de schrijvers, want er was immers al een grote verhaallijn voor in het najaar in de steigers gezet. Het beste om te doen: Clare voor heel even terug laten keren in het najaar, haar een exit geven en een zus laten opduiken die de plaats van Clare kan innemen zonder dat er al teveel aan de verhaallijn gesleuteld hoeft te worden.quote:Op vrijdag 4 april 2014 20:11 schreef luftersel het volgende:
[..]
Nou, in het geval van Grace was ik er echt niet blij mee hoor.Die werd echt aan je opgedrongen. Bij haar had ik liever maandenlang niets gezien en dan een rustige opbouw naar haar exit (lees: dood).
Dat was zo grappig aan de Paul Marquess-era: hij introduceert de Sharpes, die niet het gewenste effect blijken te hebben bij het publiek, en nog datzelfde jaar zijn ze alweer de serie uitgebonjourd door Marquessquote:Een beetje zoals ze bij Fraser hebben gedaan. Volgens mij hebben ze bij hem wel gemerkt dat hij niet beviel, waardoor zijn eerste verhaallijn gelijk zijn laatste is.
Oh nee hè, straks blijft-ie nog als geestverschijning ronddwalen...quote:Echter ben ik bang dat zijn exit nog wel even gaat duren. Ik zag laatst nog een foto van hem op Instagram, wat vaak betekent dat hij vanaf dan nog minimaal twee maanden te zien is.
Dat is inderdaad een hele heldere verklaring die vreemd genoeg nog niet in mij was opgekomen.quote:Op vrijdag 4 april 2014 20:42 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Sommigen beweren dat Grace eigenlijk de opvolger van Clare was die er nooit had moeten komen; om het verlies van publiekslievelingen als Brendan en Mitzeee te compenseren besloot Kirkwood zijn muze Gemma Bissix terug te halen als Clare; ze zou in het voorjaar een korte rentree maken als opwarmertje voor een grote, langdurige terugkeer in het najaar. Alleen: de terugkeer van Clare in het voorjaar werd een flop. Er was niets meer over van die ooit zo geniale Clare Devine, fans waren er niet over te spreken en het werd eigenlijk een lachertje. Paniek bij Kirkwood en de schrijvers, want er was immers al een grote verhaallijn voor in het najaar in de steigers gezet. Het beste om te doen: Clare voor heel even terug laten keren in het najaar, haar een exit geven en een zus laten opduiken die de plaats van Clare kan innemen zonder dat er al teveel aan de verhaallijn gesleuteld hoeft te worden.
En zo geschiedde. Want kijk eens even naar de verhaallijnen van Grace, die waren overduidelijk in de oorspronkelijke fase toebedeeld aan Clare:
- Vete met Mercedes, die in het voorjaar al werd gestart. En ineens heeft Grace ook een vete met Mercedes, in het najaar.
- Relatie met Trevor. Daar werd al op gehint vlak voordat Clare stierf, dat die twee samen al iets hadden gehad in het verleden en dat er weer iets tussen hen zou gebeuren. En nu heeft Grace ineens een relatie met hem.
- Gebrouilleerde verhouding met Fraser: was ook al opgestart, want waarom anders ineens laten blijken dat Clare de dochter van Fraser is? En zie: nu heeft Grace mot met pappie.
Dus vandaar dat Grace meteen de volle lading kreeg. Het was allemaal al neergezet, maar dan met Clare. Maar door de mislukte comeback in het voorjaar besloten ze maar om de boel om te gooien, om verdere kritiek te besparen. Niet dat dat laatste gelukt is, maar dat terzijde
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |