Neuh nie alles nee. Dan moet ik mijn werk opzeggen haha.quote:Op donderdag 27 maart 2014 16:57 schreef Stormqueen het volgende:
je moet gewoon niet àlles bijlezenen met 40-50 actieve posters heb je al snel een topic vol
ik ben normaal ook niet zó actief, maar zit ziek thuisquote:Op donderdag 27 maart 2014 16:56 schreef Roomsnoes het volgende:
Dot, van harte gefeliciteerd!
De lijst boven mijn datum wordt snel kort nu!
Maar allemachtig, wat gaat dit topic hard. Het is niet bij te houden! Waar halen jullie de tijd vandaan??
*Zweet van voorhoofd veegt na bijlezen*
Heuj ninja edit, eenquote:Op donderdag 27 maart 2014 18:04 schreef Stormqueen het volgende:
Dodoria, lijkt me ook moeilijk, dat over tijd lopen. Extra knuffel voor jou
ik was aan het editfalen, daar hoef je geen kusjes voor te gevenquote:
Zo herkenbaar... ik werd ook op een dag wakker met het idee: "oké, dus we krijgen kennelijk toch geen baby". Maar er kwam er écht een, hang in therequote:Op donderdag 27 maart 2014 18:04 schreef dodoria het volgende:
Dot! Gewoon maar even tussen neus en lippen door bevallen! Gefeliciteerd!
Ik heb over een paar uur een echo om te zien of er nog genoeg vruchtwater is en of de placenta nog goed is. Als ik word goedgekeurd mag ik nog even do orgaan met afwachten.
Man en ik hadden het er gisteravond over dat een paar weken geleden we ons super klaar voelden voor de bevalling. Maar nu, na zo'n 3 weken wachten tot het begint lijkt het echt n ver van mn bed show en ben ik alles (ontspanningsoefeningen, ademhaling, affirmaties etc) al weer vergeten ... We voelen ons er nu wat minder klaar voor, want onze baby gaat toch vast nooit komen....
Heel herkenbaar idd, en dan beviel ik keurig met 40 weken...quote:Op donderdag 27 maart 2014 18:20 schreef Burdie het volgende:
[..]
Zo herkenbaar... ik werd ook op een dag wakker met het idee: "oké, dus we krijgen kennelijk toch geen baby". Maar er kwam er écht een, hang in there.
Het is in ieder geval nog niet afgezakt, spannend!!quote:Op donderdag 27 maart 2014 16:32 schreef Chanty het volgende:
[..]
Spannend! Hopelijk gaat het doorzetten
Dot! Gefeliciteerd!quote:Op donderdag 27 maart 2014 13:57 schreef Dot. het volgende:
[..]
Helemaal mee eens! Er ligt hier een vers afgebakken jongetje naast meIk kan hem alleen niet ruiken met m'n dichte neus
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |