Je bent dus kinderlijk naief geweest, hebt al je spaargeld met je man gedeeld en je hebt je vervolgens laten naaien. En ik vermoed dat dat best veel geld was, 8 jaar ondernemerschap.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 11:06 schreef snakelady het volgende:
[..]
Weet je waarom ik weet dat je aan het trollen bent? Omdat je dit nu al meerdere keren heb beweerd, ik al meerdere keren heb uitgelegd wat mijn situatie is en je daar meerdere keren overheen hebt gelezen voor het gemak.
Maar nogmaals, misschien begrijp je het dit keer wel, ik had spaargeld, alleen mijn lieve ex-man heeft dat van de rekening af gehaald voor de scheiding en god weet wat mee gedaan, dus vandaar dat alles weg is.
Laten we vooral gaan mierenneuken over 'zelf de mogelijkheid hebben om de bestemming te bereiken' of 'eigen vervoer', maakt de discussie echt interessant.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 11:10 schreef snakelady het volgende:
[..]
Hey, ik zeg tenminste nergens dat het OV onder eigen vervoer valt of dat fietsen gratis is.
Ouder1 houdt de auto aan 'omdat er misschien ooit een keer een vacature komt waarbij ik die nodig zal hebben'. Tsja. Rest my case.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 11:04 schreef CoolGuy het volgende:
Ik vermoed dat de meeste mensen die een vacature aangrijpenbwasr een eigen auto een harde eis is, die vacature gebruiken als excuus om het 'moeten' hebben van een eigen auto te rechtvaardigen want een auto is nou eenmaal heel makkelijk.
Maar zoveel van dir vacatures zijn er niet, waarbij een EIGEN auto verplicht is, zeker niet afgezet tegen de hoeveelheid vacatures waarbij een EIGEN auto niet verplicht is.
Het is gewoon spijkers op laag water zoeken om het aanhouden van ern eigen auto terwijl je geen cent te makken hebt te kunnen rechtvaardigen.
de lange versie van.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 11:12 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Je bent dus kinderlijk naief geweest, hebt al je spaargeld met je man gedeeld en je hebt je vervolgens laten naaien. En ik vermoed dat dat best veel geld was, 8 jaar ondernemerschap.
Ik snap werkelijk waar niet waar mensen anno 2014 waarbij meer dan 1 op de 3 huwelijken strand nog de morele verantwoording vandaan halen om maar gewoon alles op 1 hoop te gooien en het beste te hopen. Ben je dan een struisvogel of wat?
Mijn aanstaande bruid kan niet bij mijn spaargeld, alleen als ik dood ben. We trouwen op huwelijkse voorwaarden waarbij alles goed afgedekt is. Ik zal nooit zo naief als jij zijn, en ik snap dan ook niet dat je dat hebt laten gebeuren.
quote:Op dinsdag 25 maart 2014 11:08 schreef macca728 het volgende:
[..]
Maar dat is je eigen schuld !!!! Moet je je man maar niet vertrouwen, moet je zelf maar sparen !!!!
Altijd maar slachtoffer spelen !!!!
(Scorpie mode)
Sinds wanneer zit een systeembeheerder expliciet op de weg? Daarnaast, waarom zou je als bijstandsgerechtigde niet mogen solliciteren op banen waarbij je wel expliciet op de weg zit? Als je die baan weet te krijgen omdat je je auto nog hebt ben je mooi uit de bijstand toch, dat is toch wat je wou?quote:Op dinsdag 25 maart 2014 10:28 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dat zijn stuk voor stuk banen waarbij men verwacht dat je mobiel bent, zoals ik al zei, behoudens die banen waarbij je expliciet op de weg zit. En de helft heeft die eis trouwens niet eenslees ze ff na aub voordat je hier komt blaten.
Je man vertrouwen staat niet gelijk aan het afdekken van eventuele toekomstige situaties die minder rooskleurig zijn dan de situatie van nu. Met jouw redenatie zou je dus geen overlijdensrisicoverzekering afsluiten of een arbeidsongeschiktheidsverzekering. Nou moet je dat helemaal zelf weten, maar ga dan vervolgens niet doen alsof je zelf niet (voor een groot gedeelte) debet bent aan de ontstane situatie.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 11:08 schreef macca728 het volgende:
[..]
Maar dat is je eigen schuld !!!! Moet je je man maar niet vertrouwen, moet je zelf maar sparen !!!!
Altijd maar slachtoffer spelen !!!!
(Scorpie mode)
Ik werkte gemiddeld 40/50 uur in de week de laatste 2 jaar dat ik de studio had.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 11:14 schreef Leandra het volgende:
Niet iedere zelfstandige heeft natuurlijk een enorm inkomen.... anders gingen er nu niet zoveel ZZP'ers de fles op, als het allemaal zo verschrikkelijk riant was.
Al even afgezien van het feit dat ik niet denk dat Snake een fulltime baan had aan haar eigen bedrijf.
Voor het al dan niet kunnen rondkomen in de bijstand maakt dat inderdaad geen bal uit, en dat iemand een auto heeft om op zijn werk te komen en om wat voor reden dan ook tijdelijk ondersteuning vanuit de bijstand heeft kan ik me prima voorstellen, dat iemand jaren in de bijstand zit en claimt een auto nodig te hebben kan ik me alleen maar voorstellen als er ook sprake is van behoorlijke fysieke problemen, van een dusdanig niveau dat er sprake is van arbeidsongeschiktheid.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 11:12 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Laten we vooral gaan mierenneuken over 'zelf de mogelijkheid hebben om de bestemming te bereiken' of 'eigen vervoer', maakt de discussie echt interessant.
Dat heb ik hier toch niet gelezen, alleen maar mooi als een auto ervoor zorgt dat je uit de bijstand komt. Lijkt me niet dat iemand daar anders over denkt.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 11:15 schreef moussie het volgende:
[..]
Daarnaast, waarom zou je als bijstandsgerechtigde niet mogen solliciteren op banen waarbij je wel expliciet op de weg zit? Als je die baan weet te krijgen omdat je je auto nog hebt ben je mooi uit de bijstand toch, dat is toch wat je wou?
Meid, niemand zegt dat wat je is overkomen niet erg is. Maar het getuigt wel van een simpele insteek als je verblind door je liefde gewoon maar vol het bootje instapt en denkt dat de zon voor de einde der tijden zal blijven schijnen voor je huwelijk. Lees de statistieken, doe wat research, zie hoeveel huwelijken voortijdig stranden en je bent werkelijk gek als je dan denkt dat jou het niet ooit zou kunnen overkomen.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 11:15 schreef snakelady het volgende:
We waren 14 jaar samen, er is nooit aanleiding geweest dat hij me zo zou beflikkeren, maar inderdaad, Ik was naïef, ik zag het niet aankomen dat hij mij en de kinderen het huis uit zou schoppen om zijn 19 jarige vriendinnetje diezelfde dag in het huis te laten trekken en daarnaast al mijn spaargeld zou stelen.
Jammer dat niet iedereen zo geweldig is als jij.
Meer inkomen dan wat? ik heb hier nooit verteld hoeveel ik verdiende in die tijd of hoeveel spaargeld ik had.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 11:17 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dan had je meer inkomen moeten hebben.
Dan heb je het dus over de selectvracht baantjes.... succes daarmee, je mag al blij zijn als dat werk je minder kost dan het oplevert.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 11:15 schreef moussie het volgende:
[..]
Sinds wanneer zit een systeembeheerder expliciet op de weg? Daarnaast, waarom zou je als bijstandsgerechtigde niet mogen solliciteren op banen waarbij je wel expliciet op de weg zit? Als je die baan weet te krijgen omdat je je auto nog hebt ben je mooi uit de bijstand toch, dat is toch wat je wou?
Als de laatste 2 jaar zo succesvol waren, dan had je dat toch kunnen voortzetten?quote:Op dinsdag 25 maart 2014 11:18 schreef snakelady het volgende:
[..]
Meer inkomen dan wat? ik heb hier nooit verteld hoeveel ik verdiende in die tijd of hoeveel spaargeld ik had.
Maar de ruime meerderheid van mijn inkomsten kwam via de studio.
Nou er zijn wel meer banen waarin een auto handig is, Wat hierboven gezegd werd, wijk verpleegster e.d.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 11:20 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dan heb je het dus over de selectvracht baantjes.... succes daarmee, je mag al blij zijn als dat werk je minder kost dan het oplevert.
Niet zonder studio.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 11:20 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als de laatste 2 jaar zo succesvol waren, dan had je dat toch kunnen voortzetten?
ik zie verloskundige of wijkverpleegkundige niet als selectvrachtbaantje.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 11:20 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dan heb je het dus over de selectvracht baantjes.... succes daarmee, je mag al blij zijn als dat werk je minder kost dan het oplevert.
Ik had het ook niet over die banen, maar reageerde op Moussie (toch?) en haar expliciet op de weg zit baantje met eigen autoquote:Op dinsdag 25 maart 2014 11:22 schreef poemojn het volgende:
[..]
ik zie verloskundige of wijkverpleegkundige niet als selectvrachtbaantje.kraamverzorgster ook niet, al is dat mbo ipv hbo.
Ging toch over auto. Lijkt me wel handig met dat soort beroepen.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 11:22 schreef poemojn het volgende:
[..]
ik zie verloskundige of wijkverpleegkundige niet als selectvrachtbaantje.kraamverzorgster ook niet, al is dat mbo ipv hbo.
Ik vertrouwde hem, dat was misschien inderdaad dom en naief maar naar zoveel jaar lief en leed te hebben gedeeld verwacht je dit echt niet.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 11:17 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Meid, niemand zegt dat wat je is overkomen niet erg is. Maar het getuigt wel van een simpele insteek als je verblind door je liefde gewoon maar vol het bootje instapt en denkt dat de zon voor de einde der tijden zal blijven schijnen voor je huwelijk. Lees de statistieken, doe wat research, zie hoeveel huwelijken voortijdig stranden en je bent werkelijk gek als je dan denkt dat jou het niet ooit zou kunnen overkomen.
Pro-tip; regel gewoon die shit, ook voor mindere tijden. Of het nou gaat over een huwelijk, een vroegtijdig overlijden of arbeidsongeschiktheid; je bent volwassen, je hoort daar rekening mee te houden. Dat niet doen is naïef.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |