Ik ga croissantjes maken! En die zijn dan morgen pas klaar, toch? Waar is trut voor haar receptjequote:Op donderdag 27 maart 2014 08:01 schreef minilot het volgende:
Waarom woon je dan ook helemaal in het Hoge Noorden Isa?!
Jamaar, jamaar - je hebt een onverwachte dag vrij! Me dunkt dat dat een goede gelegenheid is om zelf brood te bakken!
JA!quote:Op donderdag 27 maart 2014 08:12 schreef minilot het volgende:
Zou, ergens in de lente, een CUL-SC-meet in de Wereld vol Wonderen een idee zijn?![]()
Ga jij dan alle vage Efteling weetjes aan ons vertellen?quote:Op donderdag 27 maart 2014 08:12 schreef minilot het volgende:
Zou, ergens in de lente, een CUL-SC-meet in de Wereld vol Wonderen een idee zijn?![]()
Wát?!quote:Op donderdag 27 maart 2014 08:13 schreef Isabeau het volgende:
Maar kan dat dan voordat ik weer zielige, verdrinkende eendenkuikentjes in de pirana moet aanschouwen?
Ik heb nog nooit croissantjes gemaakt! Gaaf.quote:Op donderdag 27 maart 2014 08:12 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik ga croissantjes maken! En die zijn dan morgen pas klaar, toch? Waar is trut voor haar receptje
Paar jaar geleden waren er allemaal van die schattige fluffy gele bolletjes die ronddwarrelden in de Efteling, maar die kwamen dus óók in de pirana terecht! Met mama eend helemaal gestresst aan de kant en kleintjes die maar kopje onder gingen en werden meegesleurd door de stromingquote:
Och, nu je het zegt! De sensatiebeluste berichtgeving van onze zeer dierbare vrienden van Looopings.com gaat soms bij mij het ene oor in en direct het andere weer uit, excuus.quote:Op donderdag 27 maart 2014 08:21 schreef Isabeau het volgende:
Met een korte google zag ik al dat ik niet de enige ben die dat heeft gezien, dat jij dat niet wist!
http://www.looopings.nl/w(...)t-jonge-eendjes.html
Het was wel degelijk heftig, mijn dagje was gewoon verpestquote:Op donderdag 27 maart 2014 08:27 schreef minilot het volgende:
Och, nu je het zegt! De sensatiebeluste berichtgeving van onze zeer dierbare vrienden van Looopings.com gaat soms bij mij het ene oor in en direct het andere weer uit, excuus.![]()
Arme eendjes!
Da is ook niet best, nee. Maar we eten nu uitsluitend biologische kip en vlees en ik hóóp maar dat die diertjes een beetje humaan leventje hebben gehad. Alhoewel, vermoord worden om mijn avondmaal te worden lijkt me ook geen lollig eindquote:Op donderdag 27 maart 2014 08:30 schreef minilot het volgende:
Ik zal zeker maar niet beginnen over het dierenleed van lieve pluizige eendenkuikens in Efteling ten opzichte van die in de bioindustrie hè?
Ik vond het aanvankelijk wel een idyllische plek zo met al dat water en bosquote:Op donderdag 27 maart 2014 08:34 schreef minilot het volgende:
En dan lopen de eendenkuikens in de Efteling ook nog eens een extra risico door de twee hongerige poezebeesten die in de Efteling wonen.. Een risicovolle plek om uit het ei te komen hoor!
Niet meer risico dan elders denk ikquote:Op donderdag 27 maart 2014 08:34 schreef minilot het volgende:
En dan lopen de eendenkuikens in de Efteling ook nog eens een extra risico door de twee hongerige poezebeesten die in de Efteling wonen.. Een risicovolle plek om uit het ei te komen hoor!
Is doordeweeks niet beter qua druktequote:Op donderdag 27 maart 2014 08:47 schreef Isabeau het volgende:
Mijn eerste vrije weekend is 31 mei en 1 juni
Jawel, maar niet qua werken. Mijn baas betaald mij niet om naar de Efteling te gaan.quote:Op donderdag 27 maart 2014 08:56 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Is doordeweeks niet beter qua drukte
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |