Inderdaad.quote:Op maandag 24 maart 2014 20:39 schreef QBay het volgende:
Toch...je kan zeggen wat je wil, maar Obama is wel een charismatische man. Ik ben niet echt een VS aanbidder (heb ook niks tegen ze), maar Obama ziet er wel uit als een toffe gast. Gewoon lachen, praatjes maken en niet te serieus. Ondanks alle druk op hem en het feit dat de wereld naar hem kijkt, doet ie het toch goed![]()
.
In Brussel is zoiets bijna maandelijkse kost, hoor.quote:Op maandag 24 maart 2014 20:46 schreef gebrokenglas het volgende:
Toch wel gaaf dat wij, klein kikkerlandje, dit soort enorme evenementen met al die wereldleiders, goed georganiseerd en professioneel kunnen laten verlopen.
Volgens De Hoop Scheffer, die er waarschijnlijk wel iets van weet, is zo'n bijeenkomst van wereldleiders echt niet zo gewoon hoor. Doorgaans ongeveer 1 keer per jaar, namelijk bij de jaarlijkse vergadering van de VN.quote:Op maandag 24 maart 2014 21:00 schreef lolcat8811 het volgende:
[..]
In Brussel is zoiets bijna maandelijkse kost, hoor.
Geweldig....quote:Op maandag 24 maart 2014 21:21 schreef Speculant. het volgende:
Het zal wel al vermeld zijn, maar die Belgen kwamen gewoon met de trein via Rotterdam Centraal
Daar hadden er wel meer last van volgensmijquote:Op maandag 24 maart 2014 22:07 schreef Fossieltje het volgende:
Cameron was een beetje afgeleid tijdens het handje schudden
[ afbeelding ]
Ja, maar eerst nog powned, waar Rutger nog een paar wereldleiders door de mangel haaltquote:Op maandag 24 maart 2014 21:49 schreef SecretStoryWous het volgende:
Is de afterparty vanavond nog live te volgen of niet?
Kloptquote:Op maandag 24 maart 2014 22:07 schreef Fossieltje het volgende:
Cameron was een beetje afgeleid tijdens het handje schudden
[ afbeelding ]
Zeker, Willem en Rutte doen dit soort dingen ook prima overigens.quote:Op maandag 24 maart 2014 20:39 schreef QBay het volgende:
Toch...je kan zeggen wat je wil, maar Obama is wel een charismatische man. Ik ben niet echt een VS aanbidder (heb ook niks tegen ze), maar Obama ziet er wel uit als een toffe gast. Gewoon lachen, praatjes maken en niet te serieus. Ondanks alle druk op hem en het feit dat de wereld naar hem kijkt, doet ie het toch goed![]()
.
Hoe dan ook een prachtig plaatje Obama voor de Nachtwacht.quote:Op maandag 24 maart 2014 17:06 schreef PicoMMP het volgende:
The New York Times en de Nachtwacht
Waar Obama en Rutte vanochtend een persconferentie gaven. Op de foto in de Amerikaanse krant staan alleen Obama en de Nachtwacht. Rutte is er af geknipt...
[ afbeelding ]
Mogelijk een drone.twitter:PolitieheliNL twitterde op maandag 24-03-2014 om 22:36:42Een verdachte situatie in de omgeving van Noordwijk. Politieheli en helikopters van @dhcluchtmacht assisteren. #politieheli reageer retweet
Wie niet bij onze staatsmilf.quote:Op maandag 24 maart 2014 22:07 schreef Fossieltje het volgende:
Cameron was een beetje afgeleid tijdens het handje schudden
[ afbeelding ]
het is toch ook gewoon een lekker wijf..quote:Op maandag 24 maart 2014 22:15 schreef SecretStoryWous het volgende:
[..]
Daar hadden er wel meer last van volgensmij
Zoekactie naar vliegend object gestaakt; bleek auto van beveiliging in duinen.quote:Op maandag 24 maart 2014 23:05 schreef kree het volgende:
Ben je ook lekker slim bezig als je daar met je drone-tje gaat spelen nu
Onvolledige communicatiequote:Op dinsdag 25 maart 2014 00:05 schreef Fokker89 het volgende:
[..]
Zoekactie naar vliegend object gestaakt; bleek auto van beveiliging in duinen.
Bron: http://liveairtrafficcont(...)-politieheli-en.html
Je zou op een radar toch wel moeten kunnen zien of iets op land is of in het water?quote:Op dinsdag 25 maart 2014 00:05 schreef Fokker89 het volgende:
[..]
Zoekactie naar vliegend object gestaakt; bleek auto van beveiliging in duinen.
Bron: http://liveairtrafficcont(...)-politieheli-en.html
Tjah beetje vreemd is het ook wel. Ik ben helemaal geen alu-hoedje, Maar het zal me niks verbazen als ze gewoon NIKS gevonden hebben. Komt een beetje knullig over als ze melden dat ze het vliegende object niet hebben kunnen vindenquote:Op dinsdag 25 maart 2014 00:17 schreef Infection het volgende:
[..]
Je zou op een radar toch wel moeten kunnen zien of iets op land is of in het water?
Die Deense minister president waar Obama een flirt mee had recentelijk.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 00:39 schreef StefanDeVrij het volgende:
[ afbeelding ]
Sorry als dit al gevraagd is, maar weet iemand wie die vrouw is, tweede van rechts onder?
Mooie vrouwquote:Op dinsdag 25 maart 2014 00:47 schreef Kowloon het volgende:
Helle Thorning-Schmidt is dat. Premier van Denemarken.
[ afbeelding ]
En wederom een fijne reactie van de verantwoordelijk manager, helemaal passend in deze tijd:quote:'Problemen verzorging voor agenten NSS'
De politiebond ACP is geschrokken van de signalen van leden dat er onvoldoende slaapplekken zijn en onvoldoende eten is voor een deel van de agenten die ingezet worden bij de nucleaire top.
Foto: ANP
Dat zegt ACP-voorzitter Gerrit van de Kamp donderdag.
''Onze leden hebben aangegeven dat 20 tot 30 procent van de agenten extreme diensten van veertien tot zeventien uur moeten draaien. Dan ontbeert het hen ook nog eens in een aantal gevallen aan voldoende voedsel en er zijn onvoldoende slaapplekken voor groepen agenten'', laat Van de Kamp weten.
..........................
Plaatsvervangend korpschef van de Nationale Politie Ruud Bik is verantwoordelijk voor NSS-operatie van de politie.
''Dit is een enorme logistieke operatie, waarin ook voortdurend wisselingen optraden in het programma, zoals de uitbreiding met de G7. Het gaat om 45.000 diensten van 13.000 mensen. Dat is een enorme uitdaging. Daarom is er ook ontzettend veel aandacht en energie in gestoken. Dat het substantieel misloopt, bestrijd ik. Er werken bij ons veel mensen die zich het snot voor de ogen werken om ter plekke problemen op te lossen.''
''Ik vind dat het een vakbondsman zou sieren als hij eerst contact had opgenomen met de politieleiding en zijn reactie kenbaar had gemaakt'', reageert Bik, ''omdat wij tal van voorbeelden kunnen geven waarin wij ter plekke oplossingen hebben bedacht om de problemen voor onze politiemensen op te lossen.''
Mooi fotomoment eigenlijk, hij maakt dezelfde handbeweging als die vent op de Nachtwacht.quote:Op maandag 24 maart 2014 17:06 schreef PicoMMP het volgende:
The New York Times en de Nachtwacht
Waar Obama en Rutte vanochtend een persconferentie gaven. Op de foto in de Amerikaanse krant staan alleen Obama en de Nachtwacht. Rutte is er af geknipt...
[ afbeelding ]
Ja, dat was geen toeval, of denk je van wel?quote:Op dinsdag 25 maart 2014 00:51 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Mooi fotomoment eigenlijk, hij maakt dezelfde handbeweging als die vent op de Nachtwacht.
Scherp opgemerkt! Ze kijekn ook nog vrijwel in dezelfde richting.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 00:51 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Mooi fotomoment eigenlijk, hij maakt dezelfde handbeweging als die vent op de Nachtwacht.
Obama deed het met opzet?quote:Op dinsdag 25 maart 2014 00:53 schreef El_Matador het volgende:
Ja, dat was geen toeval, of denk je van wel?
twitter:WhiteHouse twitterde op dinsdag 25-03-2014 om 01:16:44Here's a look at President Obama's day in Holland, where he met with world leaders at the Nuclear Security Summit → reageer retweet
Huis ter Duin.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 07:17 schreef Evertjan het volgende:
waar heeft Obama eigenlijk vannacht geslapen?
is inderdaad een belachelijke zaak. Mijn zoon moet daar nu drie nachtdiensten van 15 uur draaien.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 00:49 schreef quo_ het volgende:
En de mensen die in touw zijn voor de beveiliging komen er weer niet al te best van af.
Bron http://www.nu.nl/algemeen(...)ng-agenten-nss-.html
[..]
En wederom een fijne reactie van de verantwoordelijk manager, helemaal passend in deze tijd:
Ontkennen en de boodschapper aanwijzen als probleemveroorzaker.
daarom stonk de bus die vol zat met militairen zo ergquote:Op dinsdag 25 maart 2014 07:47 schreef kaatje50 het volgende:
[..]
is inderdaad een belachelijke zaak. Mijn zoon moet daar nu drie nachtdiensten van 15 uur draaien.
Helaas moet hij,, na 4 uurtjes slaap, zijn kamer verlaten voor de volgende agent. Tas met kleding e.d. kan hij nergens stallen....douchen vóór je nieuwe dienst begint gaat even niet...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |