Omdat ze duidelijk laten weten dat het over mij gaat.quote:Op maandag 24 maart 2014 20:32 schreef Johnfuckinmayer het volgende:
[..]
hoe weet je dat ze je uitlachen?
Laat ze. Je weet wat ze je geleerd hebben in de kleuterklas: wat je zegt ben je zelf. Het doet pijn, ja begrijp ik, maar die mensen kennen jou niet eens. Je bent veel meer dan dat.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 09:29 schreef .Neovo. het volgende:
[..]
Omdat ze duidelijk laten weten dat het over mij gaat.
quote:Op dinsdag 25 maart 2014 09:29 schreef .Neovo. het volgende:
[..]
Omdat ze duidelijk laten weten dat het over mij gaat.
Dat doe ik ook, negeer ze gewoon. Maar toch voelt het ergens niet fijn.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 09:33 schreef Klinkerbotsing het volgende:
[..]
Laat ze. Je weet wat ze je geleerd hebben in de kleuterklas: wat je zegt ben je zelf. Het doet pijn, ja begrijp ik, maar die mensen kennen jou niet eens. Je bent veel meer dan dat.
Wat zou jou kunnen helpen om een fijner gevoel te krijgen?quote:Op dinsdag 25 maart 2014 09:37 schreef .Neovo. het volgende:
[..]
Dat doe ik ook, negeer ze gewoon. Maar toch voelt het ergens niet fijn.
Gas geven als ik in de auto zit en ze oversteken.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 09:39 schreef Klinkerbotsing het volgende:
[..]
Wat zou jou kunnen helpen om een fijner gevoel te krijgen?
Laat mensen denken wat ze denken, lach en ga verder.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 09:37 schreef .Neovo. het volgende:
[..]
Ik kan geen Turks. Na een quote van zargon ben ik even blijven plakken.
Bij jou ook al?quote:Op dinsdag 25 maart 2014 12:27 schreef Klinkerbotsing het volgende:
hej mn feestboek is so anders weer ;s lykt net de tabletversie
Sowieso er wat aan doen als je er last van hebt! Ik denk dat je geen/minder opmerkingen zal hebben als je een goede houding (inclusief recht lopen) hebt. Maar dat besef jij vast ook wel.quote:Op maandag 24 maart 2014 20:29 schreef .Neovo. het volgende:
[..]
ik loop een beetje scheef, schouders hangen naar voren (geen goede houding dus, binnenkort maar eens Cesar therapie doen), puistjes, roddels, dat soort dingen.
Dalyan en Izmir?quote:Op dinsdag 25 maart 2014 17:04 schreef sylvesterrr het volgende:
In juni ga ik naar Turkije (beginpunt: Istanbul). Na mijn gebruikelijke Istanbul citry trip wil ik een auto huren en rondreizen (ik drop de auto wel op een luchthaven waarna ik terugvlieg naar Istanbul)...
Suggesties? Ik heb circa 1,5 week tot m'n beschikking.
Izmir ligt op de route, Dalyan niet echt.quote:
Wat valt daar te doen/zien? Serieuze vraag. Heel misschien rijd ik nog door naar Mardin om een neefje te bezoeken - Adana ligt dan aardig op de route volgens mij.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
erin geslopen, al vanaf toen ik begon met lopen, dus dik 16 jaar. Loop sinds een anderhalf jaar ook met rugklachten rond, dus het escaleert een beetje.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 14:50 schreef zarGon het volgende:
[..]
Sowieso er wat aan doen als je er last van hebt! Ik denk dat je geen/minder opmerkingen zal hebben als je een goede houding (inclusief recht lopen) hebt. Maar dat besef jij vast ook wel.
Roddels en puistjes horen erbij..
Heb je een (geboorte-)afwijking of is het scheeflopen erin geslopen? Als ik niet oplet dan leun ik ook naar voren (kromme rug). Slechte gewoontes allemaal...
Dermatoloog? Je kunt er iets tegen doen.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 19:47 schreef .Neovo. het volgende:
[..]
erin geslopen, al vanaf toen ik begon met lopen, dus dik 16 jaar. Loop sinds een anderhalf jaar ook met rugklachten rond, dus het escaleert een beetje.
De houding is dus goed fout. Zit op dansles, en daar leer je ook een goede houding te leren. Na zo'n les ben ik wel kapot.
Puistjes, tsja, heb het al 10 jaar..
Ik zit eigenlijk niet te springen om een roa kuur.quote:Op dinsdag 25 maart 2014 20:02 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Dermatoloog? Je kunt er iets tegen doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |