Achja. Het is nog wel te doen. Ik ga alleen meteen raar ruiken met dat spul aan.quote:Op zaterdag 29 maart 2014 17:13 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
viel hier nog wel wat mee. Heb een heel eind in het shirt met korte mouwen kunnen fietsen
Ach zie het maar als gratis Track & Trace. (Wat ruik ik...? ah de postbezorger komt er aan.)quote:Op zaterdag 29 maart 2014 17:29 schreef Hoplahopla het volgende:
[..]
Achja. Het is nog wel te doen. Ik ga alleen meteen raar ruiken met dat spul aan.
quote:Op zaterdag 29 maart 2014 17:43 schreef posje het volgende:
[..]
Ach zie het maar als gratis Track & Trace. (Wat ruik ik...? ah de postbezorger komt er aan.)
toppertje hoorquote:Op zaterdag 29 maart 2014 17:00 schreef Hoplahopla het volgende:
Was weer lekker zweten in Herna's vuilniszakken.
denk dat ooit bij de faillissementsverkoop tevoorschijn komt,he de curator heeft nog iets gevondenquote:Op zaterdag 29 maart 2014 18:05 schreef VixenFromHell het volgende:
Ik draag ze nu ook niet, hopelijk komen de nieuwe snel. Is er eigenlijk een indicatie gegeven toen? Als het maar niet na de zomer is
Ja, dat waren rotdingen. En ik laat regelmatig nog folders vallen en ben er toch al bijna 3 jaarquote:Op zaterdag 29 maart 2014 19:55 schreef InekevB het volgende:
Heerlijk weer vandaag, lekker gelopen. Vond het nog best veel, vorige zaterdag was (op de verschrikkelijke rotpakketjes van de Nivea na dan) een stuk rustiger bij ons. Zat een klein rotfoldertje bij van Veronica, maakte het er helaas niet leuker op. Ding schoof overal tussen, glipte tussen m'n vingers door en bij een zuchtje wind... Doei Veronica! Dus menigmaal mijn conditie even getest, we willen uiteraard geen straatvervuiling dus dan maar achter het foldertje aan sprinten. Ik ben duidelijk nieuw zeker, moet er nog handigheid in verkrijgen. Maar: oefening baart kunst zullen we maar zeggen!
WEEKEEEEEND *overwinningsdansje* Geniet ervan iedereen!
Is toch ook geen combi, AH-bonus met die Veronicasnippers. Misschien hebben ze als strooibiljetten ook wel meer attentiewaarde...quote:Op zaterdag 29 maart 2014 20:06 schreef Herfstblad het volgende:
[..]
Ja, dat waren rotdingen. En ik laat regelmatig nog folders vallen en ben er toch al bijna 3 jaar
zo lang bezig?quote:Op zaterdag 29 maart 2014 21:53 schreef Yreal het volgende:
Net nog iemands brievenbus eruit geknald met een bol pakje, terwijl ik al 5.5 uur bezig was
ik zou 5¤ vragen....quote:Op zaterdag 29 maart 2014 21:11 schreef posje het volgende:
Met dit mooie weer wordt het weer tijd om mijn bordje om te hangen:
DE WEG VRAGEN: 20 cent
(begraafplaats 50% korting)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |