Je kan als NL een wet maken die bepaald dat je geen boodschap hebt aan andere nationaliteiten. Dat mogen we namelijk net zo goed zelf uitmaken als een land dat bepaald dat je je nationaliteit niet mag opgeven.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 12:46 schreef Rurik het volgende:
[..]
Die criminelen met 2 paspoorten hebben het niet zelf in de hand, want je kan sommige nationaliteiten niet op zeggen. Dan kun je zeggen "pleeg die misdaad dan niet', maar dat geldt ook voor criminelen met 1 paspoort.
Ik bedoelde grondwet.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 12:40 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Wel volgens de Wet gelijke behandeling
Omdat het over een Nederlands burger gaat.......Ik hou dit soort domme discussie heel lang vol.quote:
We kunnen het! Hou vol!quote:Op zaterdag 22 maart 2014 12:52 schreef Globali het volgende:
[..]
Omdat het over een Nederlands burger gaat.......Ik hou dit soort domme discussie heel lang vol.
Waarom zou Marokko of willekeurig welk ander land z'n criminelen niet gewoon hierheen sturen ? Dat hebben we dan maar te pikken volgens jou.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 12:48 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Marokko verandert snel genoeg die wet als we criminelen daarheen sturen.
Omdat dat geen keuze is, criminaliteit wel.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 12:42 schreef Rurik het volgende:
[..]
Ja, en jij vindt het onterecht omdat mannen en autochtonen bijvoorbeeld worden benadeeld.
Dat is niet belonen gewoon de straffen hetzelfde houden als nu.quote:Worden criminelen met 2 paspoorten dan niet benadeeld in verhouding met criminelen met 1 paspoort? Waarom criminelen met 1 paspoort belonen?
Dat kan ook. Maar je kan niet tegen iemand met een Nederlands paspoort zeggen dat hij niet dezelfde rechten heeft als een andere Nederlander.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 12:51 schreef Montagui het volgende:
[..]
Je kan als NL een wet maken die bepaald dat je geen boodschap hebt aan andere nationaliteiten. Dat mogen we namelijk net zo goed zelf uitmaken als een land dat bepaald dat je je nationaliteit niet mag opgeven.
2 paspoorten hebben soms niet.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 12:53 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Omdat dat geen keuze is, criminaliteit wel.
Ja, maar je straft die autochtoon minder.quote:Dat is niet belonen gewoon de straffen hetzelfde houden als nu.
Dat is dus een opvatting (geen feit) die naar mijn mening totale onzin. Vrouwen willen blijkbaar liever ander werk doen en allochtonen spreken de taal minder of zijn lager opgeleid.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 12:44 schreef gelly het volgende:
[..]
Positieve discriminatie heeft niets te maken met ongelijke behandeling maar juist met gelijke behandeling, omdat bepaalde groepen ongelijk behandeld worden door werkgevers. Maar dat had ik je net ook al verteld volgens mij. Autochtonen en mannen worden niet benadeeld, het wordt recht getrokken omdat ze altijd bevoordeeld worden.
Je hebt een NL paspoort óf een buitenlands paspoort. Rechten zijn daaraan gerelateerd.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 12:53 schreef Globali het volgende:
[..]
Dat kan ook. Maar je kan niet tegen iemand met een Nederlands paspoort zeggen dat hij niet dezelfde rechten heeft als een andere Nederlander.
Duidelijk niet dus.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 12:54 schreef Montagui het volgende:
[..]
Je hebt een NL paspoort óf een buitenlands paspoort. Rechten zijn daaraan gerelateerd.
Ik denk het niet, ik beschouw dit als mijn zaterdag stupiditeitspopcorntopic.quote:
Nee, eigen schuld.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 12:44 schreef Rurik het volgende:
[..]
En die vriend van hem loopt fluitend rond, beetje scheef niet.
Omdat er dan onschuldige slachtoffers zijn.quote:[..]
Waarom is discriminatie dan wel een probleem?
Daarom de wet veranderen.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 12:46 schreef Globali het volgende:
[..]
Omdat het volgens de wet niet mag en kan.
Het is geen feit dat bepaalde groepen niet dezelfde kansen krijgen bij een sollicittie, ook al hebben ze dezelfde kwalificaties als de autochtoon of man ?quote:Op zaterdag 22 maart 2014 12:54 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Dat is dus een opvatting (geen feit) die naar mijn mening totale onzin.
Wat begrijp je nog steeds niet aan "in gelijke gevallen" ?quote:Vrouwen willen blijkbaar liever ander werk doen en allochtonen spreken de taal minder of zijn lager opgeleid.
Nogmaals, die landen zullen dat snel veranderen.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 12:46 schreef Rurik het volgende:
[..]
Die criminelen met 2 paspoorten hebben het niet zelf in de hand, want je kan sommige nationaliteiten niet op zeggen. Dan kun je zeggen "pleeg die misdaad dan niet', maar dat geldt ook voor criminelen met 1 paspoort.
Ze kiezen er voor om crimineel te zijn en de gevolgen daarvan weten ze.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 12:48 schreef Rurik het volgende:
[..]
Ze kiezen er zelf voor om allochtoon te zijn?
Dat is niet belonen.quote:Op zaterdag 22 maart 2014 12:47 schreef Rurik het volgende:
@SadPanda, Waarom worden criminelen met 1 paspoort beloond in verhouding met criminelen met 2 paspoorten?
Wat kan dus niet?quote:Op zaterdag 22 maart 2014 12:49 schreef Globali het volgende:
[..]
Maar dat kan dus gelukkig niet. Heb je nog andere oplossingen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |