Daar ging het ook niet om, was vanwege dat aanraken wat je eerder had gepost.quote:Op donderdag 20 maart 2014 21:30 schreef BlueJeans het volgende:
[..]
Nee ik ben 18. Maar ik heb zelf nooit iets met die leraar gedaan.
Nou, het is soms erg leuk om ze wat uit te leggen als ze oprecht geïnteresseerd zijn. Maar geil vind ik nou niet echt.quote:Op donderdag 20 maart 2014 21:25 schreef Piye het volgende:
[..]
Dat is juist zo geil. Zo'n net iets te bijdehand meisje dat denkt de wereld te hebben ontdekt, maar nog zoveel kan leren van meneer de docent.
Dat kan ik ja. Al zou ik dat ook zeggen als ik het wel op mijn geweten had natuurlijk, dus in die zin heeft die vraag niet zo heel veel nut.quote:Op donderdag 20 maart 2014 21:31 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Jij kan stellig bekennen dat jij dit niet op je geweten hebt?
?quote:Op donderdag 20 maart 2014 21:32 schreef bondage het volgende:
[..]
Daar ging het ook niet om, was vanwege dat aanraken wat je eerder had gepost.
Maar goed dat hij geschorst is danquote:Op donderdag 20 maart 2014 21:33 schreef BlueJeans het volgende:
[..]
?
Die aanrakingen van hem begonnen al toen ik 15 was![]()
Ze hebben nooit seks gehad. Nee het is wel minder spectaculair dan je denkt. Gewoon beetje voelen, tieten enzo.quote:Op donderdag 20 maart 2014 21:33 schreef bondage het volgende:
[..]
Helemaal niks? Wat een saaie seks moet dat zijn geweest
Ja ik ga ook echt door een raampje kijken en dan even een foto makenquote:Op donderdag 20 maart 2014 21:33 schreef SonicVolcano het volgende:
Heb je ook echt bewijs of alleen maar de My Little Pony fantasieverhaaltjes?
Als die docent 30+ is, dan is je vriendin echt een sletquote:Op donderdag 20 maart 2014 21:31 schreef BlueJeans het volgende:
[..]
Ze kreeg een 7 ipv een 6. Maar de andere keren dat ze iets deden, kreeg ze niks
Dan heb je wel chantagemateriaal.quote:Op donderdag 20 maart 2014 21:34 schreef BlueJeans het volgende:
[..]
Ja ik ga ook echt door een raampje kijken en dan even een foto maken
Je doet net alsof het heel normaal en leuk is allemaal.quote:Op donderdag 20 maart 2014 21:33 schreef BlueJeans het volgende:
[..]
?
Die aanrakingen van hem begonnen al toen ik 15 was![]()
Zal niet de eerste keer zijn dat leerlingen misbruik maken van de situatiequote:Op donderdag 20 maart 2014 21:34 schreef BlueJeans het volgende:
[..]
Ja ik ga ook echt door een raampje kijken en dan even een foto maken
quote:Op donderdag 20 maart 2014 21:35 schreef SchoneZoon het volgende:
[..]
Als die docent 30+ is, dan is je vriendin echt een slet
Ach dat doet haar niks.quote:Op donderdag 20 maart 2014 21:35 schreef SchoneZoon het volgende:
[..]
Als die docent 30+ is, dan is je vriendin echt een slet
Hm in die tijd vond ik het helemaal geweldig omdat ik niet dacht dat dat soort dingen nooit in het echt voorkwamen. En nee ik neem het ook niet echt serieus, ook al is het strafbaar. Uiteindelijk is hij schuldig als ze minderjarig is en als je zo jong bent vind je dat als meisje alleen maar leuk en spannend. Al heb je een punt dat eigenlijk geen kattenpis is.quote:Op donderdag 20 maart 2014 21:35 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Je doet net alsof het heel normaal en leuk is allemaal.
Ach, als ik een mannelijke docent voor wiskunde zou hebben gehad, had ik sowieso iets geprobeerd in ruil voor hogere cijfers, zou ik nu niet op t vavo zittenquote:Op donderdag 20 maart 2014 20:55 schreef BlueJeans het volgende:
[..]
Zolang er niemand achter komt, houdt het ze niet tegen. Het verbaast me dat dit zoveel gebeurt. Dit gebeurt niet sporadisch maar op grote school denk ik wel hoor. Op elke school zit er denk ik wel 1 a 2 die te ver gaan.
Beetje probleemoplossend vermogen weet daar wel raad mee.quote:Op donderdag 20 maart 2014 21:38 schreef leita het volgende:
[..]
Ach, als ik een mannelijke docent voor wiskunde zou hebben gehad, had ik sowieso iets geprobeerd in ruil voor hogere cijfers, zou ik nu niet op t vavo zittenmaar helaas, t was een vrouw
Fijn dat een vrouw mijn punt eens onderschrijft. De meesten proberen het te ontkennen.quote:Op donderdag 20 maart 2014 21:37 schreef BlueJeans het volgende:
[..]
Hm in die tijd vond ik het helemaal geweldig omdat ik niet dacht dat dat soort dingen nooit in het echt voorkwamen. En nee ik neem het ook niet echt serieus, ook al is het strafbaar. Uiteindelijk is hij schuldig als ze minderjarig is en als je zo jong bent vind je dat als meisje alleen maar leuk en spannend. Al heb je een punt dat niet eigenlijk geen kattenpis is.
Het is gebeurd bij iemand die ik ken, dus gebeurt het vaker dan je denkt.quote:Op donderdag 20 maart 2014 21:28 schreef BlueJeans het volgende:
[..]
Het is echt gebeurd. Geloof me, dit gebeurt echt vaker dan je denkt.
Hm, ik denk dat als het er éénmaal op aankomt toch wel terugkrabbelt. Ik zou me echt heel vies voelen en wel een sloerie eigenlijk.quote:Op donderdag 20 maart 2014 21:38 schreef leita het volgende:
[..]
Ach, als ik een mannelijke docent voor wiskunde zou hebben gehad, had ik sowieso iets geprobeerd in ruil voor hogere cijfers, zou ik nu niet op t vavo zittenmaar helaas, t was een vrouw
Ik kick eigenlijk wel (heel erg) op wat oudere mannen, lijkt me best spannendquote:Op donderdag 20 maart 2014 21:44 schreef BlueJeans het volgende:
[..]
Hm, ik denk dat als het er éénmaal op aankomt toch wel terugkrabbelt. Ik zou me echt heel vies voelen en wel een sloerie eigenlijk.
Mwah sommige meisjes moeten er ook echt niets van hebben. Maar ik denk dat de helft wel interesse/fantasieën zou hebben en misschien een handjevol meisjes van een klas ook echt iets met een leraar zou kunnen doen. Maar toen ik in ieder geval 16 was, was het hartstikke spannend of je bij een les weer een hand langs je rug krijgt en de machtsverhouding goed voelde.quote:Op donderdag 20 maart 2014 21:44 schreef Piye het volgende:
[..]
Fijn dat een vrouw mijn punt eens onderschrijft. De meesten proberen het te ontkennen.
Hahaha ja ik kick ook op oudere mannen. Sommige mannen van 40 kunnen nog heel sexy zijn, maar er echt iets mee doen? Nee toch maar niet. Alsnog val ik wel op iets oudere jongens/mannen hoor, doorgaan 21-25 jaar ongeveer terwijl ik zelf 18 ben.quote:Op donderdag 20 maart 2014 21:47 schreef leita het volgende:
[..]
Ik kick eigenlijk wel (heel erg) op wat oudere mannen, lijkt me best spannend![]()
En ach, het is uiteindelijk nooit gebeurd, dus zal het nooit weten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |