Bron: DeRedactie.bequote:SNCF laat meer busreizen vanuit Brussel vertrekken
De Franse spoorwegmaatschappij SNCF breidt haar netwerk van busreizen (iDBUS) vanuit Brussel uit. Vanaf 28 april zal de Belgische hoofdstad verbonden zijn met Amsterdam, Londen en de Parijse luchthaven Roissy-Charles-De-Gaulle. Die verbindingen komen bovenop de bestaande busreizen naar Parijs Bercy en Rijsel. Dat heeft Maria Harti, de algemeen directeur van iDBUS, aangekondigd in Brussel.
Brussel zal zeven tot acht keer per dag verbonden zijn met Parijs. Een reis duurt wel 3,50 uur, of een pak langer dan met de hogesnelheidstrein Thalys (1,20 uur). SNCF zegt dat te compenseren met zeer comfortabele bussen met voldoende ruimte, die ook over wifi beschikken. Tickets voor een bustrip naar Parijs zijn beschikbaar vanaf 19 euro.
De SNCF startte in juli 2012 met een netwerk voor Europese busreizen. Sindsdien werden 560.000 mensen vervoerd, wat goed is voor een bezettingsgraad van 68 procent.
Treinen keren dus weer in Soest ...twitter:rahimspoor twitterde op vrijdag 21-03-2014 om 22:23:34Hij is er weer, de muntjeslegger op Soest... dus gaan we weer treinen snijden tussen Den Dolder en Baarn #ns #nsri reageer retweet
Of all places.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 22:25 schreef greavy het volgende:
Treinen keren dus weer in Soest ...twitter:rahimspoor twitterde op vrijdag 21-03-2014 om 22:23:34Hij is er weer, de muntjeslegger op Soest... dus gaan we weer treinen snijden tussen Den Dolder en Baarn #ns #nsri reageer retweet
Hang daar eens een camera op of zo. 100 euro en je bent meteen van al dit gezeik af. Niet gaan lopen zuchten alsof het een Groot Onafwendbaar Kwaad betreft.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 22:25 schreef greavy het volgende:
Treinen keren dus weer in Soest ...twitter:rahimspoor twitterde op vrijdag 21-03-2014 om 22:23:34Hij is er weer, de muntjeslegger op Soest... dus gaan we weer treinen snijden tussen Den Dolder en Baarn #ns #nsri reageer retweet
Dat maakt nog steeds niet dat het een Groot Onafwendbaar Kwaad betreft. Maar gewoon een vermijdbare irritatie. Dat men weigert die te vermijden, tsja,quote:Op vrijdag 21 maart 2014 22:32 schreef greavy het volgende:
Er zijn daar al camera's geplaatst. Maar óf ze doen er niks mee óf de camera's werken niet óf de camera's zijn op de verkeerde locatie geplaatst.
quote:Op vrijdag 21 maart 2014 22:41 schreef greavy het volgende:
Als ze daar nou gewoon gelijk iemand met een honkbalknuppel heen sturen, ben je er gelijk vanaf.
Ja Geert.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 22:41 schreef greavy het volgende:
Als ze daar nou gewoon gelijk iemand met een honkbalknuppel heen sturen, ben je er gelijk vanaf.
Woeiquote:Op vrijdag 21 maart 2014 22:44 schreef Dr_Flash het volgende:
Weer een mijlpaal vandaag trouwens, en weer was Gouda erbij betrokken: Vanochtend bij de passage van Gouda Goverwelle overschreed ik officieel de 10.000 spoorkilometers voor dit jaar
Beetje jammer inderdaadquote:Op vrijdag 21 maart 2014 22:53 schreef Dr_Flash het volgende:
Ik bedoel, vooral belachelijk dat 25 van de 27 295+ ritten toch de 300 niet halen. So close..
Kwamen niet verder dan een lijstje met bedrijven waar ik langs kon gaan eigenlijk. Vreselijke school.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 20:21 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Das ook een nare zeg! Kon de school je niet helpen met de stage??
Thnx
twitter:NS_online twitterde op vrijdag 21-03-2014 om 23:39:35Den Dolder-Baarn: er rijden geen treinen door een wisselstoring. http://t.co/axyyfHsO3W #DldBrn reageer retweet
Veel plezier als je dan naar Winterswijk moet, want ik rook het al in Arnhemquote:Op vrijdag 21 maart 2014 23:23 schreef Maegrim het volgende:
dat is zodat de reizigers sneller de trein verlaten bij het eindstation
DSSG?quote:Op zaterdag 22 maart 2014 00:45 schreef dennistd het volgende:
Op basis van de tekening van Groningen in http://www.provinciegroni(...)ikbaar_per_spoor.pdf en mijn eigen ideeën heb ik even een tekening van sporenplan verbouwd.
Origineel: http://sporenplan.nl/figuren/tekeningen/ns_nummer/gn-gnl.gif
Mijn tekening: http://dennistd.nl/temp/tr/gn.jpg
Goed plan of maak ik nu grote fouten?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |