quote:Op woensdag 19 maart 2014 17:32 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Je wilt gaan crosstraineren en dat op Strava zetten?
HAHAHAHA
Nou koop ik geen KMC kettingen, maar de Campa-kettingen zijn altijd gesealed in plastic. Daar komt echt geen vocht bij. Tenzij de container van het schip afvalt, maar die kettingen verkopen ze ook niet meer.quote:Op woensdag 19 maart 2014 17:35 schreef the_critic het volgende:
vet waar ze in zitten is om de reis in grote zeecontainers op zee, met alle water/vocht etc te overleven zonder roestig bij de klant aan te komen. Inderdaad even afnemen is best wel verstandig. Alle zand ed blijft er onwijs aan plakken..
Lekker doenquote:Op woensdag 19 maart 2014 17:37 schreef kaasplankje het volgende:
Ja ik ga vnv ook naar zumba, ga ik ook op strava knallen je wilt toch weten hoeveel je traint.
HAHAHAHA
dat was iig het verhaal toen ik zelf nog kettingen verkocht in de fietsenzaak.. 15jr geledenquote:Op woensdag 19 maart 2014 17:37 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Nou koop ik geen KMC kettingen, maar de Campa-kettingen zijn altijd gesealed in plastic. Daar komt echt geen vocht bij. Tenzij de container van het schip afvalt, maar die kettingen verkopen ze ook niet meer.
Die kettingen zitten in een doosje. Dat doosje zit in een grotere doos, met b.v. 20 kettingen. Die doos zit vaak weer in een nog grotere doos. Die doos zit in een container, vaak op een pallet met plastic omwikkeld. Die container is van staal.quote:Op woensdag 19 maart 2014 17:42 schreef the_critic het volgende:
[..]
dat was iig het verhaal toen ik zelf nog kettingen verkocht in de fietsenzaak.. 15jr geleden
vocht is wat anders dan water...quote:Op woensdag 19 maart 2014 17:44 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Die kettingen zitten in een doosje. Dat doosje zit in een grotere doos, met b.v. 20 kettingen. Die doos zit vaak weer in een nog grotere doos. Die doos zit in een container, vaak op een pallet met plastic omwikkeld. Die container is van staal.
En daar moet water bijkomen?
Dat moet je dan toch aan de verpakking van de ketting zien?
Frituurvet. Blokken.quote:Op woensdag 19 maart 2014 17:34 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Ja tuurlijk wel koekwaus, dat vet waarin ze verkocht worden maakt em stroef, een 10 of 11 speed ketting smeer je met dunne olie, dat schakelt veel flukser.
Als je het zou moeten verwijderen, zou dat dan niet in de handleiding bij de ketting staan?quote:Op woensdag 19 maart 2014 17:46 schreef the_critic het volgende:
[..]
vocht is wat anders dan water...
feit blijft dat het vet is aangebracht ter bescherming is, en niet ter smering.... dus verwijderen!
Als je 3x in de regen gefietst hebt ist er ook af hoor.quote:Op woensdag 19 maart 2014 17:55 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Als je het zou moeten verwijderen, zou dat dan niet in de handleiding bij de ketting staan?
Dat doe ik bijna nooit.quote:Op woensdag 19 maart 2014 17:58 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Als je 3x in de regen gefietst hebt ist er ook af hoor.
Hoeveel ketting per jaar slijt jij eigenlijk? Mijn oude was behoorlijk opgerekt... En dat na een afstand die jij in een week aflegt zo ongeveer.quote:Op woensdag 19 maart 2014 17:58 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Als je 3x in de regen gefietst hebt ist er ook af hoor.
Alleen frame is nog hetzelfde, de rest is allemaal al vervangen, soms zelfs meerdere kerenquote:Op woensdag 19 maart 2014 17:59 schreef kaasplankje het volgende:
Vandaar dat je al 20 jaar op dezelfde fiets rijdt zeker.
Ja dat had ik dus op de mijne staan. Maar toch ook meteen cassette (tiagra vervangen). Nu 105 cassette... Kan ik die na 5k met dezelfde ketting laten zitten? Of dan eerder wisselen?quote:Op woensdag 19 maart 2014 18:01 schreef kaasplankje het volgende:
Ik heb 5000 op de winterfiets staan nu. Dus daar moet binnenkort een nieuwe op.
Nog burnout gemaakt?quote:Op woensdag 19 maart 2014 18:10 schreef KolonelBroodje het volgende:
Lekker gefietst vandaag. 2e in de sprint. (Training)
Maak jij ook altijd donuts na een goede prestatie, net zoals ze in de autosport doen?quote:
Uiteraard. Wacht nog op de eerste keer.quote:Op woensdag 19 maart 2014 18:18 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Maak jij ook altijd donuts na een goede prestatie, net zoals ze in de autosport doen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |