Niet op mijn afdeling, maar dat krijg als die helemaal ergens in een hoek is wegestoptquote:Op dinsdag 18 maart 2014 20:07 schreef CaptainCab het volgende:
[..]
Nice, werken daar geen leuke meiden?
Ik wil daten met Jalena.quote:Op dinsdag 18 maart 2014 17:28 schreef WireleZz1337 het volgende:
[..]
Lache man, Ik vind het wel droog xD
En over jalena gesproken, zij is al een goeie vriendin van mij voor een jaar (ik heb haar zelf aangesproken in een salsa tent havana den haag)
Ze is niet lesbi, gewoon hetro.
En wat er tussen mij en haar is gebeurd hou ik lekker voor mezelf ;-)
Een fok meet lijkt me nog steeds leuk alleen moeten er wel beetje mensen komen, ja toch?
Uhhh, ja.. niks dusquote:Op dinsdag 18 maart 2014 17:28 schreef WireleZz1337 het volgende:
[..]
En wat er tussen mij en haar is gebeurd hou ik lekker voor mezelf ;-)
speel je vaak smash met wasim?quote:Op dinsdag 18 maart 2014 19:44 schreef WireleZz1337 het volgende:
[..]
Ja man elke dag toch, Dan als ik seks heb dan hou ik het iets langer vol.. -.-
jk
Als geld het grootste probleem is: Crowdfunding?quote:Op maandag 17 maart 2014 23:28 schreef De-Dwerg het volgende:
[..]
Een van de grote redenen om kung fu te doen, de mensen. Ik ken mijzelf goed genoeg om dat als ik iets leuk vind dan blijf ik het ook doen, bij fitness miste ik dat gevoel heel erg.
Zal eens kijken naar de app.
En de maagband, als ik het niet op een eerlijke manier kan doen dan toch maar niet, oh en ook geld en verzekering die het waarschijnlijk toch niet vergoeden.
Dat is iedere week zo jaquote:
Ja daaaaagquote:Op dinsdag 18 maart 2014 17:28 schreef WireleZz1337 het volgende:
[..]
En wat er tussen mij en haar is gebeurd hou ik lekker voor mezelf ;-)
Mag toch helemaal niet joh, contracten dit dat.quote:Op dinsdag 18 maart 2014 22:51 schreef DjinN het volgende:
[..]
Ja daaaaagWel zeggen op tv dat je een stijfje van haar krijgt tijdens het midgetgolfen, en roepen dat je graag een blowjob van haar wil, maar nu niet willen zeggen wat er tussen jullie is gebeurd
Ja das wat anders, maar het kwam in zijn post niet zo over dat ie dat bedoeldequote:Op dinsdag 18 maart 2014 22:52 schreef Zhano het volgende:
[..]
Mag toch helemaal niet joh, contracten dit dat.
Grote kans dat ze niet mogen zeggen dat ze het niet mogen zeggenquote:Op dinsdag 18 maart 2014 22:57 schreef DjinN het volgende:
[..]
Ja das wat anders, maar het kwam in zijn post niet zo over dat ie dat bedoelde
Elke week .. ;-)quote:
quote:Op dinsdag 18 maart 2014 22:51 schreef DjinN het volgende:
[..]
Ja daaaaagWel zeggen op tv dat je een stijfje van haar krijgt tijdens het midgetgolfen, en roepen dat je graag een blowjob van haar wil, maar nu niet willen zeggen wat er tussen jullie is gebeurd
Zo is het, geloof lekker wat je wilt johquote:Op dinsdag 18 maart 2014 22:52 schreef Zhano het volgende:
[..]
Mag toch helemaal niet joh, contracten dit dat.
Als je echt tegen elke vrouw zo praat is t niks gek dat je nog maagd ben. Kun je beter naar de hoeren gaan. Daar kun je vragen om een blowjobquote:Op woensdag 19 maart 2014 01:00 schreef WireleZz1337 het volgende:
[..]
Elke week .. ;-)
Dit is van 2 weken geleden..
[ afbeelding ]
[..]
[..]
Zo is het, geloof lekker wat je wilt joh
Inderdaad, normale mensen doen niet aan midgetgolfenquote:Op woensdag 19 maart 2014 09:50 schreef L3viathan het volgende:
En dan ook bij dat midgetgolf: ja als ik win moet je aan mn lul zuigen..
Alsof het de normaalste zaak van de wereld is
Fuckkkkk, ik heb vroeger veel smash gespeeld. Ik had maar één iemand in de buurt die ook speelde, helaas.quote:Op woensdag 19 maart 2014 01:00 schreef WireleZz1337 het volgende:
[..]
Elke week .. ;-)
Dit is van 2 weken geleden..
[ afbeelding ]
[..]
[..]
Zo is het, geloof lekker wat je wilt joh
maagband is voor pussies. probeer het eerst eens fatsoenlijk op de normale manier zou ik zeggenquote:Op dinsdag 18 maart 2014 22:05 schreef artm het volgende:
[..]
Als geld het grootste probleem is: Crowdfunding?
Eh.. een maagband is niet een oplossing voor een ongezonde levensstijl. Het is een erg riskante operatie en je hebt er best veel last van en de risico's zijn ook niet fijn. Laat hem even lekker kung fu doen en gezond en goed eten, dat is voor iemand zijn geest ook beter.quote:Op dinsdag 18 maart 2014 22:05 schreef artm het volgende:
[..]
Als geld het grootste probleem is: Crowdfunding?
Dat doe je goed, een sport leuk vinden is erg belangrijk, misschien heb je ook nog een wii, waar je spelenderwijs ook wat calorieën kan verbranden?quote:Op maandag 17 maart 2014 23:28 schreef De-Dwerg het volgende:
[..]
Een van de grote redenen om kung fu te doen, de mensen. Ik ken mijzelf goed genoeg om dat als ik iets leuk vind dan blijf ik het ook doen, bij fitness miste ik dat gevoel heel erg.
Zal eens kijken naar de app.
En de maagband, als ik het niet op een eerlijke manier kan doen dan toch maar niet, oh en ook geld en verzekering die het waarschijnlijk toch niet vergoeden.
Een vraag, die ik serieus bedoel. En wat ik me al afvroeg ten tijde van seizoen één. Waarom niet gewoon een hoer neuken of een escort laten komen? Aan het raam kost het 50 euro, laat je wat komen is het duurder maar relatief gezien even duur of iets goedkoper omdat je vaker een uur kan pakken terwijl aan het raam 20 minuten.quote:
Aproved je bent je Gatsu UI 100% waardig. Toen ik jong was wilde ik altijd zo gespierd als hem zijn, maar dat is niet mogelijk.quote:Op woensdag 19 maart 2014 10:27 schreef TeeJay. het volgende:
[..]
maagband is voor pussies. probeer het eerst eens fatsoenlijk op de normale manier zou ik zeggen
dat heet gescriptquote:Op woensdag 19 maart 2014 10:00 schreef Ronaldsen het volgende:
Ik snap het niet, je leert een leuke meid kennen zoals Jelena en dan gooi je je eigen ruiten in door zoveel wanhopige toespelingen te maken op seksgebied, met als hoogtepunt de vraag om een blowjob.
Je had beter kunnen zorgen dat je huis een beetje fatsoenlijk opgeruimd is en dat je wat te drinken in huis hebt.
Precies! Als ik bij iemand op bezoek kom en ik moet al over 2 vuilniszakken heenstappen om de woonkamer in te komen, waar ik alleen kan kiezen uit kraanwater, of thee, dan is het laatste wat diegene moet doen vragen om een blowjob. Jezus, ruim je huis op, doe leuk boodschappen en onthoud: mensen die vragen worden overgeslagen! Wie zeurt krijgt een beurt werkt duidelijk niet. Echt kansloos.quote:Op woensdag 19 maart 2014 10:00 schreef Ronaldsen het volgende:
Ik snap het niet, je leert een leuke meid kennen zoals Jelena en dan gooi je je eigen ruiten in door zoveel wanhopige toespelingen te maken op seksgebied, met als hoogtepunt de vraag om een blowjob.
Je had beter kunnen zorgen dat je huis een beetje fatsoenlijk opgeruimd is en dat je wat te drinken in huis hebt.
Maar daarom moet zo'n man gewoon een hoer neuken of zo. Dan is de druk van de ketel, het jammere is ze worden desperate en dan doen ze domme dingen. Een man die niet desperate is kan gewoon duidelijk en helder nadenken.quote:Op woensdag 19 maart 2014 11:01 schreef eemie het volgende:
[..]
Precies! Als ik bij iemand op bezoek kom en ik moet al over 2 vuilniszakken heenstappen om de woonkamer in te komen, waar ik alleen kan kiezen uit kraanwater, of thee, dan is het laatste wat diegene moet doen vragen om een blowjob. Jezus, ruim je huis op, doe leuk boodschappen en onthoud: mensen die vragen worden overgeslagen! Wie zeurt krijgt een beurt werkt duidelijk niet. Echt kansloos.
Maar maar maar maar het doel is dat die lui aan de vrouw komen uiteindelijk.quote:Op woensdag 19 maart 2014 11:12 schreef THEFXR het volgende:
Als er niet van die domme dingen inzitten, kijkt er niemand meer naar het programma, dus de sensatie moet wel levend worden gehouden.
of met je kop op tv komenquote:Op woensdag 19 maart 2014 11:16 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Maar maar maar maar het doel is dat die lui aan de vrouw komen uiteindelijk.
Maar als mens.... Als mens...... Ga je jezelf toch niet voor lul laten zetten om op tv te komen als een loser/faalhaas. Met alle respect maar die Rob heb ik wel sympathie mee, jammer dat hij zich aan zo'n programma op heeft gegeven erg jammer....quote:
je gaat ervan uit dat alles 100% echt is, misschien is dat het niet.quote:Op woensdag 19 maart 2014 11:20 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Maar als mens.... Als mens...... Ga je jezelf toch niet voor lul laten zetten om op tv te komen als een loser/faalhaas. Met alle respect maar die Rob heb ik wel sympathie mee, jammer dat hij zich aan zo'n programma op heeft gegeven erg jammer....
Wat heb je aan die media aandacht, serieus een hoer neuken ergens in een steegje waar 30 man je naar binnen zien gaan maar je niet eens kennen. Of op tv komen met je bakkes waar iedereen je ziet etc.
Daar gaat het niet om, waar het mij om gaat is het volgende.quote:Op woensdag 19 maart 2014 11:21 schreef THEFXR het volgende:
[..]
je gaat ervan uit dat alles 100% echt is, misschien is dat het niet.
jepquote:Op woensdag 19 maart 2014 11:23 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Daar gaat het niet om, waar het mij om gaat is het volgende.
Jezelf voor gek zitten in een serie waar toch wel aardig wat mensen naar kijken.. Als je ervan uit gaat dat het doel een ontmaagding is, van iemand die zich inschrijft want daar zijn ze allemaal over bezig. Een hoer neuken trekt minder publiciteit en je bent in een klap ervan af.
Als het doel aandacht is, goed die krijg je maar wel op een hele negatieve manier in die zin.. Dus ik kijk niet naar het programma en waar ik van uit ga dat alles 100% echt is. Ik kijk erna en vraag me af wat de drijfveer is van zulke mensen en waarom ze zoiets zouden doen. Volg je me een beetje?
Taboes? Ik beoordeel niemand op maagd zijn of wat dan ook. Dat maakt toch niet uit? Deze maatschappij beoordeelt veel en oordeelt veel. Als je naar school gaat dan wordt je al vergeleken aan de handen van punten of de gene die het snelst rent versus de gene die het sloomst is.quote:Op woensdag 19 maart 2014 11:53 schreef Stratotanker het volgende:
Ach ja, dit soort programma's laten mensen ook nadenken over persoonsomstandigheden van anderen en heffen daarbij ook taboes op. En niet één, maar meerdere zo te zien. Dat is dan toch wel fijn.
Eens. Zoals ze met haar vorige relatie om is gegaan... moet je niet willen. In ieder geval niet relatie waardig in mijn optiek.quote:Op dinsdag 18 maart 2014 01:02 schreef Mr.ACE het volgende:
[..]
Dude echt.. Je kan nog beter eerder een hoer neuken dan die Karin.. doe jezelf dat niet aan man
Hij moet die Karin gewoon pakken, maar weg van die camera's. Als dat niet lukt kan hij aan de hoer in eerste principe moest hij al aan de hoer. Maar als die Karin misschien iets in hem ziet en hij een beetje verstandig is komt dat wel goed. Mocht het dan niets worden kan het altijd verder met iets anders. Maar dit is een gouden kans voor hem, die gooi je niet zomaar weg.quote:Op woensdag 19 maart 2014 12:33 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Eens. Zoals ze met haar vorige relatie om is gegaan... moet je niet willen. In ieder geval niet relatie waardig in mijn optiek.
yep heb je goed gezien TeeJay, ik ken je ook persoonlijk, we spelen wel eens met guillion en marcus etc..quote:Op woensdag 19 maart 2014 10:23 schreef TeeJay. het volgende:
[..]
Fuckkkkk, ik heb vroeger veel smash gespeeld. Ik had maar één iemand in de buurt die ook speelde, helaas.
Ik zag het toevallig in een aflevering van vorig seizoen en herkende Smashville :p
Waarom geen hoer neuken jongen?quote:Op woensdag 19 maart 2014 12:44 schreef WireleZz1337 het volgende:
[..]
yep heb je goed gezien TeeJay, ik ken je ook persoonlijk, we spelen wel eens met guillion en marcus etc..
[ afbeelding ]
Kijk jij snapt het ^^quote:Op woensdag 19 maart 2014 11:12 schreef THEFXR het volgende:
Als er niet van die domme dingen inzitten, kijkt er niemand meer naar het programma, dus de sensatie moet wel levend worden gehouden.
Een hoer gaat niks oplossen hoor, je leegt je zak een keer en een week later ben je weer terug bij af...quote:Op woensdag 19 maart 2014 12:35 schreef Spongeboss het volgende:
Hij moet die Karin gewoon pakken, maar weg van die camera's. Als dat niet lukt kan hij aan de hoer in eerste principe moest hij al aan de hoer. Maar als die Karin misschien iets in hem ziet en hij een beetje verstandig is komt dat wel goed. Mocht het dan niets worden kan het altijd verder met iets anders. Maar dit is een gouden kans voor hem, die gooi je niet zomaar weg.
Een paar jaren terug een hoer geneukt daarna nooit meer. Jaren daarvoor was ik alsmaar gefrustreerd sinds nu nooit meer. Als ik een dame wil aanspreken doe ik dat maar ik ben niet desperate en doe het niet voor de seks. Kom ik in een friendzone boeit me dat geen flikker. Dit lijkt me effectiever dan blijven proberen en maar niet kunnen winnen. Dan eindig je als Mark of Jos.quote:Op woensdag 19 maart 2014 12:51 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Een hoer gaat niks oplossen hoor, je leegt je zak een keer en een week later ben je weer terug bij af...
Als Jelena oprecht is maak je kans bij haar, de dubbelzinnige opmerkingen weglaten en wat meer initiatief nemen mbt zoenen (geen idee of je dat al hebt gedaan).quote:Op woensdag 19 maart 2014 12:50 schreef WireleZz1337 het volgende:
Kijk jij snapt het ^^
Ik weet heus wel dat ik gek op tv wordt gezet, mja /care ik kan er alleen om lachen en het feit dat iedereen alles gelooft is alleen maar grappiger...
Kom maar op met die fok meet dan laat ik zien hoe ik in het echt ben![]()
Oh ja en over dat stukje "hoeren" zo ben ik niet ingesteld, Dat is te makkelijk.. De eerste keer moet ik gewoon gedaan hebben met iemand waarvoor ik moeite heb moeten doen.
Hoeren willen ook geen maagden, teveel werk.quote:Op woensdag 19 maart 2014 12:51 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Een hoer gaat niks oplossen hoor, je leegt je zak een keer en een week later ben je weer terug bij af...
Heeft die hoer je ontmaagd en had je daarvoor 0,0 ervaring met vrouwen?quote:Op woensdag 19 maart 2014 12:52 schreef Spongeboss het volgende:
Een paar jaren terug een hoer geneukt daarna nooit meer. Jaren daarvoor was ik alsmaar gefrustreerd sinds nu nooit meer. Als ik een dame wil aanspreken doe ik dat maar ik ben niet desperate en doe het niet voor de seks. Kom ik in een friendzone boeit me dat geen flikker. Dit lijkt me effectiever dan blijven proberen en maar niet kunnen winnen. Dan eindig je als Mark of Jos.
Geld is geld en een maagd kunnen ze meer aan verdienen want die weten niks.quote:Op woensdag 19 maart 2014 12:53 schreef THEFXR het volgende:
Hoeren willen ook geen maagden, teveel werk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |