IT-Alexquote:Op maandag 17 maart 2014 23:38 schreef De-Dwerg het volgende:
En alex is zijn account naam en wachtwoord kwijt.
Dude echt.. Je kan nog beter eerder een hoer neuken dan die Karin.. doe jezelf dat niet aan manquote:Op maandag 17 maart 2014 23:11 schreef De-Dwerg het volgende:
[..]
Kamera's maken alles awkward, dus dat hebben wij tussen de shoots gedaan.
Karin heeft "dat ass" en die handboeien waren niet nep, ze is een bedroom tigerquote:Op dinsdag 18 maart 2014 01:02 schreef Mr.ACE het volgende:
[..]
Dude echt.. Je kan nog beter eerder een hoer neuken dan die Karin.. doe jezelf dat niet aan man
Vrijwilligerswerkquote:Op maandag 17 maart 2014 23:47 schreef CaptainCab het volgende:
Wat ga je morgen zo vroeg doen, Marcel?
Misschien was ze gewoon benieuwd waarom hij XXL condooms had gekochtquote:Op dinsdag 18 maart 2014 10:23 schreef Pino0 het volgende:
Dit progamma is zo fucking awkward
Hoe kan die Alex met die Janella trouwens daten?
Doet ie netjesquote:Op dinsdag 18 maart 2014 10:25 schreef NielsTriple het volgende:
[..]
Misschien was ze gewoon benieuwd waarom hij XXL condooms had gekocht
Ben je ook te zien op tv?quote:Op dinsdag 18 maart 2014 10:29 schreef Pino0 het volgende:
[..]
Haha als hij haar zelfs kan krijgen omg dan staat er echt een wereld voor mij open
Dat awkward deel. Ik denk dat als de camera meer verborgen was, er meer dates en minder awkwardness van de dates zou volgenquote:Op dinsdag 18 maart 2014 10:23 schreef Pino0 het volgende:
Dit progamma is zo fucking awkward
Hoe kan die Alex met die Janella trouwens daten? Respect!
Dat klopt alleen sommige zijn nog steeds maagd en zie je dat ze niet zo goed zijn met communicatie.quote:Op dinsdag 18 maart 2014 10:54 schreef Ordos20 het volgende:
[..]
Dat awkward deel. Ik denk dat als de camera meer verborgen was, er meer dates en minder awkwardness van de dates zou volgen
Sterk vergroot door een lens in je kanusquote:Op dinsdag 18 maart 2014 10:56 schreef Pino0 het volgende:
[..]
Dat klopt alleen sommige zijn nog steeds maagd en zie je dat ze niet zo goed zijn met communicatie.
Eenschquote:Op dinsdag 18 maart 2014 10:57 schreef Ordos20 het volgende:
[..]
Sterk vergroot door een lens in je kanus
Hahaha, jammer dat ik dit nu pas zie..quote:Op maandag 17 maart 2014 23:54 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
IT-Alex
Wachtwoord kan hij dan laten mailen.
Wel"kom"quote:Op dinsdag 18 maart 2014 14:37 schreef WireleZz1337 het volgende:
[..]
Hahaha, jammer dat ik dit nu pas zie..
Ik heb ff nieuwe account aangemaakt..
Jalena lijkt mij zo castingsfiguur, ik kan het mis hebben.quote:Op maandag 17 maart 2014 23:10 schreef Bucketlist het volgende:
Die Jelena is best lekker, bril staat haar ook goed. Geen idee wat er van dat programma in scene is gezet, maar met die opmerking over het douchen en 'de weddenschap' zou je zeggen dat het een sure thing is. Gewoon kappen met dat wanhopige gedoe en lef tonen.
De date van Marcel; tja. Ik denk dat zelf dat jij beter kan beter kan krijgen (qua uiterlijk). Zeker als je wat afvalt. Wel erg leuk dat jullie interesses delen
Lache man, Ik vind het wel droog xDquote:Op dinsdag 18 maart 2014 14:59 schreef -0- het volgende:
[..]
Hoe kijk je zelf terug op de aflevering van gisteren?
Heb je gelijk in! Ze is knap maatje. ^^quote:Op dinsdag 18 maart 2014 17:28 schreef WireleZz1337 het volgende:
[..]
Lache man, Ik vind het wel droog xD
En over jalena gesproken, zij is al een goeie vriendin van mij voor een jaar (ik heb haar zelf aangesproken in een salsa tent havana den haag)
Ze is niet lesbi, gewoon hetro.
En wat er tussen mij en haar is gebeurd hou ik lekker voor mezelf ;-)
Een fok meet lijkt me nog steeds leuk alleen moeten er wel beetje mensen komen, ja toch?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |