in welke richting moet dan gezocht worden?quote:Op maandag 17 maart 2014 21:18 schreef Co_OL het volgende:
[..]
Ze weet soms/vaak dingen daar sta je versteld van... tot in de details wat ze echt niet kan weten, zelfs op afstand
je moet de sms-jes die je naar je secret lover stuurt wel wissen uit je verzonden items natuurlijkquote:Op maandag 17 maart 2014 21:18 schreef Co_OL het volgende:
[..]
Ze weet soms/vaak dingen daar sta je versteld van... tot in de details wat ze echt niet kan weten, zelfs op afstand
quote:Op maandag 17 maart 2014 21:22 schreef Drebbelman het volgende:
[..]
je moet de sms-jes die je naar je secret lover stuurt wel wissen uit je verzonden items natuurlijk
als ze niets vinden zegt dat misschien meer over de piloot dan over de maleisiers/ozziesquote:Op maandag 17 maart 2014 21:24 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Ieder geval mooi dat de ozzies het onderzoek in de Indische Oceaan gaan leiden, in de Maleisische autoriteiten heb ik weinig vertrouwen meer.
Weet jij hoe immens groot en uitgestrekt Australië is?quote:Op maandag 17 maart 2014 21:26 schreef Marrije het volgende:
[..]
als ze niets vinden zegt dat misschien meer over de piloot dan over de maleisiers/ozzies
oosten, noordoostquote:Op maandag 17 maart 2014 21:21 schreef Marrije het volgende:
[..]
in welke richting moet dan gezocht worden?
Ja, dit. Een goed staaltje navigeren is dit geweest.quote:Op maandag 17 maart 2014 21:26 schreef Marrije het volgende:
[..]
als ze niets vinden zegt dat misschien meer over de piloot dan over de maleisiers/ozzies
Die 45000 wordt wel in twijfel getrokken.quote:Op maandag 17 maart 2014 21:26 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Nog een mooie infographic:
[ afbeelding ]
Hoe weten ze die flightlevels?quote:Op maandag 17 maart 2014 21:26 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Nog een mooie infographic:
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 17 maart 2014 21:22 schreef Drebbelman het volgende:
[..]
je moet de sms-jes die je naar je secret lover stuurt wel wissen uit je verzonden items natuurlijk
Via de military radar toch? Van een reflectie Waarvan ze denken dat het MH370 moet zijn geweest.quote:
Dat komt volgens dat plaatje pas na laatste waarneming op de militairy radar.quote:Op maandag 17 maart 2014 21:29 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Via de military radar toch? Van een reflectie Waarvan ze denken dat het MH370 moet zijn geweest.
nou, ik ben er nog nooit geweest, maar kan een beetje kaart kijkenquote:Op maandag 17 maart 2014 21:27 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Weet jij hoe immens groot en uitgestrekt Australië is?
Het zou botsen met de vriendin van C.quote:Op maandag 17 maart 2014 21:33 schreef Marrije het volgende:
Ik denk trouwens dat ze in de indian ocean moeten zoeken
idem en als er dan nog wrakstukken oid afdrijven dan kan dat zo verspreid terecht komen dat ze alsnog niet echt weten waar ze de zwarte dozen kunnen vindenquote:Op maandag 17 maart 2014 21:34 schreef Draailamp het volgende:
[..]
Het zou botsen met de vriendin van C.
Waarom denk jij indische oceaan?
Ik denk dat ook overigens, ivm diepte en moeilijk te vinden
je hebt gelijk dat hoort in het BNW topicquote:Op maandag 17 maart 2014 21:37 schreef DaKKiE1984 het volgende:
Het wordt wel heel erg nu he hierjezus.
Kaarten leggen? Ik gooide net een dobbelsteen, 6 gooide ik, dat wil zeggen 6km diep in de Indische Oceaan.
De piloten waren ook niet de enige die een vliegtuig konden besturen, er zat ook een flight engineer tussen de passagiers die ze aan het onderzoeken zijnquote:Op maandag 17 maart 2014 21:35 schreef Uccie het volgende:
Ik lees nu bij The Guardian, dat de FBI en Interpol er al meteen bij betrokken zijn geweest, was dat vanwege de paspoorten die gestolen waren, of zou er toen al meer bekend zijn geweest?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |