Dat is wel een (heel?) goedkope sporthorloge, als ik het vergelijk met de Garmin FR610 (slechts 50 euro). Maar ik mis dan ook veel, zoals GPS.quote:Op maandag 17 maart 2014 17:27 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Polar FT1
Gebruik hem voor het joggen en op de sportschool, echt een uitkomst om te zien wat je hartslag is zodat je daar je training op kan aanpassen.
Deze heeft iniedergeval geen GPS maar als ik er nu weer eentje zou kopen dan zou ik die functie wel graag willen hebben om precies de afgelegde afstand en snelheid te kunnen opslaan met een gemiddelde hartslag.
Bij Futurumshop heb ik mijn huidige gekocht.
als je iets goeds wilt kom je al boven de 120 euries terechtquote:Op maandag 17 maart 2014 17:30 schreef zarGon het volgende:
[..]
Dat is wel een (heel?) goedkope sporthorloge, als ik het vergelijk met de Garmin FR610 (slechts 50 euro). Maar ik mis dan ook veel, zoals GPS.
Jullie zijn er alletwee mee tevreden in ieder geval, zo te zien.
quote:Op maandag 17 maart 2014 18:04 schreef Stimorol- het volgende:
Zargon investeer wat. Die goedkope zijn echt niets.
Wablief?quote:Op maandag 17 maart 2014 18:05 schreef Stimorol- het volgende:
Heeft iemand hier ervaring met het dragen van een brace?
Ja groot punt, alleen volgens mij bedoelde siddha heel wat anders met "samenwonen is fijner". Weet alleen niet wat. Of suggereerde hij nou dat samen zijn met een niet-Turk fijner is aangezien samenwonen voor Turkse chickies out of question is.quote:Op maandag 17 maart 2014 08:11 schreef sylvesterrr het volgende:
[..]
De handtekening maakt het min of meer definitief. Mocht het misgaan zit je weer met zoveel gedoe...![]()
Tja als jij niet makkelijk in de omgang bent, moet je gewoon een chick fixen die dat wel is. Balans enzo...quote:Ik ben niet heel makkelijk in de omgang. Hoe zal zij zich gedragen wanneer we een (groot) meningsverschil hebben? In de periode vr het samenwonen kan je ervoor kiezen om elkaar even een dagje te negeren (niet zien) en het daarna uit te praten. Wanneer je eenmaal samenwoont gaat dat wat minder gemakkelijk denk ik.
Google t even. Ga ik ondertussen mn kip fixen en Turks rijst maken. Als dit lukt ben ik trouwmateriaal.quote:
Ik weet wat het isquote:Op maandag 17 maart 2014 18:16 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Google t even. Ga ik ondertussen mn kip fixen en Turks rijst maken. Als dit lukt ben ik trouwmateriaal.
Beugel voor de tanden of medisch hulpmiddel voor nek of rug? Wees dan duidelijk.quote:Op maandag 17 maart 2014 18:16 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Google t even. Ga ik ondertussen mn kip fixen en Turks rijst maken. Als dit lukt ben ik trouwmateriaal.
Mooie stem heeft ze.quote:Op maandag 17 maart 2014 18:20 schreef TheMagnificent het volgende:
[..]
Beugel voor de tanden of medisch hulpmiddel voor nek of rug? Wees dan duidelijk.
denk voor pols/elleboog of knie?quote:Op maandag 17 maart 2014 18:20 schreef TheMagnificent het volgende:
[..]
Beugel voor de tanden of medisch hulpmiddel voor nek of rug? Wees dan duidelijk.
'Opeens aangevallen'? Vraag me af wat hij dan heeft geroepen.quote:Op maandag 17 maart 2014 18:20 schreef Che_ het volgende:
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)urkse-jongeren.dhtml
Ik zou het niet weten.quote:Op maandag 17 maart 2014 18:12 schreef Unlabeled het volgende:
[..]
Ja groot punt, alleen volgens mij bedoelde siddha heel wat anders met "samenwonen is fijner". Weet alleen niet wat. Of suggereerde hij nou dat samen zijn met een niet-Turk fijner is aangezien samenwonen voor Turkse chickies out of question is.
Nah, zelfs een 'chick' (<-- dat is pas een woord met een negatieve lading!quote:Tja als jij niet makkelijk in de omgang bent, moet je gewoon een chick fixen die dat wel is. Balans enzo...
Waarschijnlijk alleen al om het feit dat die bij die herdenking was.quote:Op maandag 17 maart 2014 18:26 schreef TheMagnificent het volgende:
[..]
'Opeens aangevallen'? Vraag me af wat hij dan heeft geroepen.
Deze man heeft potentie. Met een baard zou ik hem zeker raken. Wel eenmalig en nee, niet met een honkbalknuppel.quote:Op maandag 17 maart 2014 18:20 schreef Che_ het volgende:
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)urkse-jongeren.dhtml
Bismillahirrahmanirrahimquote:Op maandag 17 maart 2014 18:30 schreef Crip het volgende:
Hij kijkt als een djin op die foto allah ej stir
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |