Oh ja, da's wel goed!quote:
al eraf geflikkerd hehequote:Op zondag 16 maart 2014 07:29 schreef SiGNe het volgende:
Nou die app is erg beperkt in de basisfunctie en best irritan dat er een herinnering in beeld blijft staan dat je meer mogelijkheden hebt met de gekochte versie..
Button had wel weer eens erg mazzel met z'n pit precies als de safety car aangekondigd wordt.
Hij heeft ook heel vaak afwijkende pitstrategiën waar ie enorm voordeel uit haalt.
En Magnussen doet het ook super! 't eerste echte F1 race en gewoon op de 3e plek rijden
Mooie race inderdaad, en we zijn pas 13 ronden verquote:Op zondag 16 maart 2014 07:29 schreef caspervc het volgende:
Wow wat heerlijk F1 kijken
- onvoorspelbaar
- gevechten
- olaf mol
onverstelbaar ja, maar we weten wel wie er al gaat winnen. Rosberg..quote:Op zondag 16 maart 2014 07:29 schreef caspervc het volgende:
Wow wat heerlijk F1 kijken
- onvoorspelbaar
- gevechten
- olaf mol
Laatste 20 ronden wordt heel saai met nog maar 4 auto's op de baanquote:Op zondag 16 maart 2014 07:30 schreef kepler het volgende:
[..]
Mooie race inderdaad, en we zijn pas 13 ronden ver
Kan nog kapot gaan natuurlijk.quote:Op zondag 16 maart 2014 07:30 schreef alwaysonhold het volgende:
[..]
onverstelbaar ja, maar we weten wel wie er al gaat winnen. Rosberg..
Dat is het wel gewordenquote:Op zondag 16 maart 2014 07:30 schreef Breaker.Faker het volgende:
ben benieuwd of de andere Red Bulls de finish halen. Het is wel jammer dat je elke keer olav hoort roepen er moet brandstof bespaart worden. Het is racen geen bespaar race.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |