Wifi ook?quote:Op dinsdag 8 april 2014 10:52 schreef kanovinnie het volgende:
Hellup, mijn internet doet het niet meer. Herstarten loste het niet op.
YNSKE HELP!
Ik kan geen wifi checken. Zal dat even proberen.quote:Op dinsdag 8 april 2014 10:55 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Wifi ook?
Hier helpt het op vliegtuigstand zetten en weer terug vaak wel. Anders plaatselijke storing in netwerk?
quote:Op dinsdag 8 april 2014 10:52 schreef kanovinnie het volgende:
Hellup, mijn internet doet het niet meer. Herstarten loste het niet op.
YNSKE HELP!
Nee naast het scherm lock icoontje...quote:Op maandag 7 april 2014 15:54 schreef Zspirit het volgende:
Is dat de plek waar het normaal je provider staat?
Ja, vodafone. Hoe kan ik nu boom beach spelen?quote:Op dinsdag 8 april 2014 11:33 schreef Ynske het volgende:
[..]
Vodafone toevallig?
zo ja, heb ik ook.
zo nee: http://support.apple.com/kb/TS1398?viewlocale=nl_NL
Nietquote:Op dinsdag 8 april 2014 11:40 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ja, vodafone. Hoe kan ik nu boom beach spelen?
Instellingen - Algemeen - Telefoon - Simpincode. Maar waarom zou je dat uitzetten? Sowieso zet je een iPhone toch vrijwel nooit uit?quote:Op dinsdag 8 april 2014 18:27 schreef Tokus het volgende:
ik heb eindelijk m'n iphone 4 geupgrade naar een 5S. Echter, elke keer dat ik hem opstart, blijft er staan dat ik de sim moet ontgrendelen. Oftewel, ook de pincode daarvan instellen. Ik kan echter niet vinden waar ik dat uit kan zetten. Weet iemand dat?
Ik zou je sim pincode toch echt wel aan laten staan. Hoe vaak start je je telefoon nul opnieuw op?quote:Op dinsdag 8 april 2014 18:27 schreef Tokus het volgende:
ik heb eindelijk m'n iphone 4 geupgrade naar een 5S. Echter, elke keer dat ik hem opstart, blijft er staan dat ik de sim moet ontgrendelen. Oftewel, ook de pincode daarvan instellen. Ik kan echter niet vinden waar ik dat uit kan zetten. Weet iemand dat?
nou, hij staat nu op de defaultcode, dus 0000.quote:Op dinsdag 8 april 2014 18:37 schreef BigSmurf het volgende:
[..]
Instellingen - Algemeen - Telefoon - Simpincode. Maar waarom zou je dat uitzetten? Sowieso zet je een iPhone toch vrijwel nooit uit?
Whoeps, zonder Algemeen. Zit mobiel, even verkeerd getypt. Dus gewoon Instellingen - Telefoon - Simpincode.quote:Op dinsdag 8 april 2014 18:40 schreef Tokus het volgende:
[..]
nou, hij staat nu op de defaultcode, dus 0000.
enne, ik heb net geupgrade naar ios 7.1, maar onder Algemeen zie ik geen "Telefoon" staan....
Op de dag dat KPN klaar is met zijn 4 G uitrolquote:Op dinsdag 8 april 2014 11:42 schreef Ynske het volgende:
[..]
Niet
Voor zover ik weet ligt 3G zo goed als overal in NL plat
Ik heb, als "3d artist" zijnde, zojuist weer even lekker goedkoop gescoord voor MacRumorsquote:Op woensdag 26 februari 2014 21:09 schreef Catch22- het volgende:
Weer lekker goedkoop scoren voor "3d artists"
Toch prima gedaan. Jouw 5C-render was uiteindelijk ook nagenoeg hetzelfde.quote:Op dinsdag 8 april 2014 19:22 schreef very het volgende:
[..]
Ik heb, als "3d artist" zijnde, zojuist weer even lekker goedkoop gescoord voor MacRumors
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
http://www.macrumors.com/2014/04/08/iphone-6-renderings/
Thanksquote:Op dinsdag 8 april 2014 19:27 schreef TC03 het volgende:
[..]
Toch prima gedaan. Jouw 5C-render was uiteindelijk ook nagenoeg hetzelfde.
Één dingetje: volgens mij heb je de verkeerde kleur gebruikt? Lijkt meer op slate dan space gray.
quote:Op dinsdag 8 april 2014 19:50 schreef very het volgende:
[..]
Thanks
Ik had wat moeite de space gray als zodanig over te laten komen in een studio setup. Maar het is wel de bedoeling dat het dat is
Maar ik heb het vergeleken met een foto van een echte iphone space hrey, en ik denk dat het op zo'n groot vlak niet erg anders eruit zou zien. Hij kan misschien iets lichter, maar dat vond ik niet mooi haha
Wat ik zei: het had misschien iets lichter gekund, maar ik vond dit mooierquote:Op dinsdag 8 april 2014 20:25 schreef TC03 het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Vind persoonlijk jouw afbeelding veel meer op de linker lijken dan de rechter.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 3% gewijzigd door very op 08-04-2014 21:59:30 ]People assume too much.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |