beetje mijn tekst jatten en op een ander forum postenquote:Op zaterdag 15 maart 2014 08:17 schreef b2py het volgende:
Doet me denken aan het zwaan verhaal, het is vervelend voor goed onderzoek maar om nou direct een beschuldiging uit te spreken... Is het daar soms ook verkiezingstijd?
Forums!quote:Op zaterdag 15 maart 2014 13:15 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
beetje mijn tekst jatten en op een ander forum posten
Geen idee, ik heb 'm ook maar hiervandaan gepluktquote:
nee ik kom net uit Apeldoorn, blijf niet aan de gangquote:Op zaterdag 15 maart 2014 14:22 schreef dennistd het volgende:
Dan komen we elkaar bij Borne tegen, ik ben onderweg naar Drienerlo. Wel een nuttig reisje trouwens, ga je ook door naar Apeldoorn en dan weer naar Deventer?
Thanks, die sub kende ik nog nietquote:Op zaterdag 15 maart 2014 14:26 schreef Ireyon het volgende:
[..]
Geen idee, ik heb 'm ook maar hiervandaan geplukt
http://www.reddit.com/r/I(...)ichmond_va_790x1042/
Kijk maar eens op maps.google. Via Stadtbahn is behoorlijk om vergeleken met de route vanaf Hbf (tief).quote:Op zaterdag 15 maart 2014 16:01 schreef Dr_Flash het volgende:
Ik ben weer terug. Kleine dingen die opvielen:
• Volgens DB is het van Berlin Hbf naar Berlin Spandau 15 km maar vanaf Berlin Hbf (tief) naar Berlin-Spandau op bizarre wijze slechts 11 km.
Is het niet een soort Sloterdijk-constructie dan?quote:Op zaterdag 15 maart 2014 16:20 schreef Zug-Chef het volgende:
[..]
Kijk maar eens op maps.google. Via Stadtbahn is behoorlijk om vergeleken met de route vanaf Hbf (tief).
Nee niet helemaal. Via Stadtbahn ga je eerst een stuk zuidelijker via Zoologischer Garten en Westkreuz naar Spandau. Vanaf Hbf (tief) vrijwel direct in een rechte lijn naar het westen naar Spandau, via Jungfernheide.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 16:21 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Is het niet een soort Sloterdijk-constructie dan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |